Šešelj kao koristan Srbin

Voli rod vadikala svog :whistling:


1evy9z.jpg
 
Ту несрећу , којој смо све ближе, изазива неко други !!!:rtfm::rtfm::rtfm:
А схватићеш КО , тек када ти СРПСКА "КУКА И МОТИКА" "ЗАКУЦА НА ВРАТА"!!!
:amen::amen::amen:

Izaziva tvoj slabo obrazovani mozak koji radi jedino uz vizuelnu pobudu grand parade i konzumiranje piva...
E takvi uvek prave sranja...

И ти можеш да прибележиш мој пост у свој "добро образовани мозак" ,
file.php
file.php
file.php

а можеш и Калуђеров , нема се мучиш да памтиш текст, :hahaha1::rotf::hahaha1:
па га извуци из меморије ,када се појаве КУКА И МОТИКА !!!:worth::worth::worth:

А што се риче гранд параде и конзумирања пива ,,,!?:think:

Па боље и то него парада ПОНОСА !!!:per::per::per:
a122.gif
a122.gif
a122.gif
 
Kako nije Srbin? :think:

Pa valjda smo to do sada 100 puta raspravljali :roll:

nekome je i to malo

TKO JE VOJISLAV SESELj, NESUDjENI SRPSKI VRHOVNIK

Tudjmanov Veliki Srbin



Nema niceg, nema nijedne jedine reci u njegovoj politickoj strategiji, nastupima, a da nije u biti, u sustini, uperena najdublje protiv interesa srpskog naroda i protiv Srbije.



Pise: Vojin MAJSTOROVIC



Vojislav Seselj je prvi put dosao u Beograd januara 1983. godine. Tom prilikom Vuk Draskovic pravi intervju sa njim, za "Omladinske novine". Na pitanje "sta je po nacionalnosti?", Seselj je odgovorio: "Jugosloven".

Po izlasku iz zatvora u Zenici i preseljenju u Srbiju, Seselj postaje clan Hrvatskog socioloskog drustva i drzi seriju predavanja u Zagrebu, kao clan Hrvatskog socioloskog drustva.

Pocetkom 1988. godine, u porti manastira Ljubostinja, Vuk Draskovic, Milan Komnenic, Danko Popovic i jos neki, uce Seselja kako se krsti po pravoslavnom obredu. On to do tada nije znao.

U junu 1990. godine Seselj formira takozvani Srpski cetnicki pokret. Kao "cetnicki vojvoda", a to zvanje mu je dodelio Momcilo Djujic, prilikom Seseljevog boravka u Americi, u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu, on tokom leta 1990. godine, izmedju ostalog, otkopcava slic i zgranutim prolaznicima pokazuje svoj "vojvodski". Besan na Beogradjane koji su ga tada smatrali obicnim cirkuzantom i ulicnim siledzijom, psovao im je majku srbijansku i ciganjsku. Cinio je to uvek u pratnji svojih poslusnih gorila, odnosno telohranitelja.

U julu 1990, u Studentskom gradu, bezbol palicama je, sve dok nisu pali u nesvest, tukao svoje clanove stranke Nedeljka Ascerica i Vlatka Mrkajica. Naravno, telohranitelji su ih drzali za ruke dok ih je Seselj premlacivao.

U avgustu 1990, opet uz pomoc svojih telohranitelja, pretukao je i jednu devojku - sportistkinju. Pre toga ona ga je isamarala i dzudo zahvatom tresnula o asfalt.

Tokom cele 1990. godine sa grupom siledzija ometa skupove demokratske opozicije u Beogradu.

Aprila 1992. godine, sa svojim telohraniteljima, poteze oruzje na taksiste koji su strajkovali pred Saveznom skupstinom i naziva ih bandom i stokom.

Juna 1992. godine tukao je, opet u pratnji svoje telesne garde, ucitelje i nastavnike pred Skupstinom Srbije, koji su protestovali zbog bednih plata.

U julu 1992. godine, poteze pistolj i na beogradske studente.

NAPRASNA SMRT VOJINA VULETICA

Jos nije odgonetnuto zbog cega je Vojin Vuletic, covek koji je bio najodaniji Seselju i uz to i potpredsednik Srpske radikalne stranke, naprasno umro u jesen 1992. godine.

Pokojni Vuletic je na neki nacin dosao u posed jednog pisma od 2. travnja 1991. godine, sa pecatom vinkovackog HDZ-a i potpisom izvesnog "Gavrana".

Naime, neko je 9. marta 1991. godne, za vreme velikih demonstracija, opljackao nekoliko zlatara u Beogradu i to zlato je posebnim kanalima prebaceno Hrvatima. Primopredaji je prisustvovao tadasnji tajnik HDZ-a Zdenko Mijak i o tome obavestio regionalnog sefa policije Josipa Kira u Osijeku. Medjutim, neplanirano nekome u Beogradu isplaceno je na ruke 300.000 maraka, pa je Kir poveo istragu oko toga. Zatrazio je pismeno objasnjenje od izvesnog "Gavrana", a "Gavran" je odgovorio da je nalog o isplati dobio od "Lisice" i upozorio Kira da cuti o celoj stvari.

To pismo hrvatskog obavestajca Gavrana doslovce glasi:

"Uvazeni gospodine Kir,

povodom Vasih optuzbi da si priustujem nekontrolirano rasipanje novca, dajuci tisuce i tisuce maraka kriminalcima na ruke i bez ikakve potvrde, ubijedjen sam da niste informirani ili to ne kanite biti. Tocno je da sam si priustio nesto slicno, ali po sifriranoj zapovjedi od Lisice. Tih 300 tisuca maraka primili su ljudi naseg covjeka u Bgd, za usluge pocinjene 9. ozujka.

Vi nedvojbeno znate da "vojvoda" radi za nas i da su nam njegovi ljudi isporucili zlata i ostalih dragocjenosti opljackanih na dan demonstracija u pet puta visoj vrijednosti od nagrade koju su dobili. Unatoc tome, neodgovornim izjavama dovodite operaciju u opasnost.

Molim Vas da Vase zbire u mom stabu usutkate i za sve u vezi sa ovim izvolite se obratiti Lisici.

Za dom spreman.

Vinkovci, 2. travanj 1991. godine".

ceo tekst

http://www.freeserbia.net/Archives/Serbian/Tko.html
 
И ти можеш да прибележиш мој пост у свој "добро образовани мозак" ,
file.php
file.php
file.php

а можеш и Калуђеров , нема се мучиш да памтиш текст, :hahaha1::rotf::hahaha1:
па га извуци из меморије ,када се појаве КУКА И МОТИКА !!!:worth::worth::worth:

А што се риче гранд параде и конзумирања пива ,,,!?:think:

Па боље и то него парада ПОНОСА !!!:per::per::per:
a122.gif
a122.gif
a122.gif

U jeee blago tebi, imas baš lep zivot :)
 
kod nas ima poslovica...i policija je upoznata sa njegovim postenjem.
NTERVJU: Aleksandar Stefanović
KAKO SAM KUPOVAO POSLANIKE

BEOGRAD - Kad god dođe do skupštinske krize i kad neka vlada postane ugrožena, vladajuće stranke odmah gledaju koga će da kupe da bi ostale na vlasti. Aleksandar Stefanović, bivši generalni sekretar SRS-a, a potom i potpredsednik DHSS-a, proveo je više od jedne decenije u srpskom i saveznom parlamentu i više puta je, prema sopstvenom priznanju, direktno i indirektno učestvovao u potplaćivanju narodnih poslanika. Stefanović po prvi put, ekskluzivno za Kurir, otkriva kako su kupovani i plaćani poslanici.

- Prva trgovina u Skupštini Srbije desila se januara 1993. godine. Socijalisti su tada imali samo 123 poslanika i nisu mogli da izaberu Dragana Tomića za predsednika Skupštine. Nedostajala su im četiri glasa. Za ta četiri glasa platili su nama u SRS 300.000 maraka! Da bismo zamaskirali tu trgovinu, SRS je istakao svog protivkandidata Jorgovanku Tabaković. Za izbor Tomića, kandidata SPS-a, glasali smo Toma Nikolić, Stevo Dragišić, Dragan Todorović i ja.

- A da to uradimo, naložio nam je Vojislav Šešelj, ispod stepeništa na prvom spratu zgrade u Francuskoj ulici 31, gde su bile prostorije stranke. Četiri opozicione stranke, SRS, SPO, DSS i DS, dogovorile su se da se kontrolišu glasovi opozicije. Glasanje je bilo tajno, a ja sam bio kontrolor i proveravao listiće u ime opozicionih stranaka. Naravno, niko nije sumnjao u mene, mi smo odmah digli frku da su to uradile Đinđićeve demokrate i do danas ih niko nije "oprao".

Kako ste preuzeli novac?
- Šešelj mi je rekao da idem na autoput Beograd - Zagreb i da kod Šimanovaca preuzmem novac od socijaliste Milomira Minića. Ja sam rekao da su mi kola u kvaru, pa je Šešelj otišao sam po pare. Dobio je 30 pakovanja, sve po hiljadu maraka. Ali, to su bile još one stare marke "orlušine" koje su se tih dana menjale u bankama, pa je Šešelja u jednom trenutku uhvatila panika kako će da promeni tolike pare. Na kraju sam ih ja zamenio u Komercijalnoj banci.

Nije se dugo čekalo na sledeću trgovinu?
- Odmah potom Dušan Mihajlović je formirao uz pomoć SPO-a odborničku grupu u Skupštini i sa socijalistima formirao vladu na čijem je čelu bio Nikola Šainović. Potpredsednička mesta su dobili Krstić, Radulović i Đukić, a ja sam dobio informaciju da su Đukić i Radulović platili Draškoviću za svoja ministarska mesta. Mada nije isključeno da je lider SPO-a dobio pare i od socijalista.

A onda novi izbori?
- Posle godinu dana Milošević je raspustio skupštinu i raspisao nove izbore. Ali se na sledeću veliku kupovinu nije dugo čekalo. Ovoga puta socijalisti su, umesto parama, krenuli drugim sredstvima na Šešelja. On je u to vreme počeo da priča kako je Mira crvena veštica sa Dedinja, napisao je knjigu "Srpski bračni par Čaušesku"... Socijalisti tada Šešelja smeštaju u Centralni zatvor i dok je on iza rešetaka, razbijaju mu stranku tako što mu iz Savezne skupštine odvode Jovana Glamočanina i još devet poslanika. Koliko ja znam, to je uradila Mira Marković, a Jovica Stanišić se protivio toj odluci i govorio da će to izazvati kontraefekat i još više ojačati radikale. Svi ovi poslanici dobili su po 100.000 dolara, a Glamočanin stan, kola i ljubavnicu.

Ko Vam je to rekao?
- Državna bezbednost ima snimak koji sam ja gledao 2001. godine kako u Glamočaninovom stanu sa velike gomile svi poslanici uzimaju po 100.000 dolara. Prethodno su Glamočaninu namestili bivšu ženu fudbalera Musemića, a kad je hteo da je ostavi, ona je donela lažno lekarsko uverenje da je trudna. Tako su ga ucenili, a na kraju ga i lepo nagradili za razbijanje stranke.

Ko je dobio najveće pare za neki transfer?
- Šešelj je od Miloševića dobio četiri miliona maraka na predsedničkim izborima 1998. godine. On je tada bio protivkandidat prvo Milutinoviću, pa onda Liliću. Šešelj je posle drugog kruga sa Milutinovićem odmah posle glasanja izašao na televiziju i sam priznao da je izgubio, što je van pameti. Rekao je i da radikali neće izlaziti na ulice da protestuju. On je tada uzeo pare. Znam da je na oblogama paketića sa novčanicama pisalo ime jedne firme koja je verovatno i platila sve to. Ako se dobro sećam, ta firma je iz Bačke Palanke. Na ponovljenim izborima Milutinovića je zamenio Lilić i pobedio tako što su na Kosovu ubacili oko 300.000 glasova. Šešelj je potpuno mirno priznao i taj poraz.

Mnogi kažu da se poslanici danas prodaju kao fudbaleri?
- Ustavni sud je dao tumačenje da je poslanik nosilac mandata, a ne njegova partijska lista. Ja i iz sadašnjeg saziva mogu da kupim poslanike ako mi budu trebali!

G. KATIĆ
mislio sam da postavim jos par tekstova, ali mi se cini da ipak ne zasluzuje.
 
ako je glupost posto je preuzeto sa hrvatskog sajta, onda cu sada pronaci jos gore stavri o njemu na srpskom sajtu. nekada sam postovao taj deo njegove "skrivene" biografije.
Адеме.
Морам да ти признам нешто.
Много си ми леп на овој слици. Баш прави тип који мени одговара. Ко би рекао да ниси женско.
Мани се Шешеља, него гледај да искористимо овај нови закон против дискриминације. Могу свашта да те научим.
 

Back
Top