ŠEŠELJ-HRVAT

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dugo mu trebalo da kapira. ;) Hahahhahahahaha :lol:

36.gif
 
Da vidimo onda dalje:
Stručni saradnik Nemačkog instituta za međunarodnu politiku i bezbednost Volf Ošles smatra da je podela srpskohrvatskog jezika na srpski i hrvatski - idiotizam, a posebno odgovornima za podelu ovog jedinstvenog jezika smatra Hrvate, koji su se "osećali ugroženima od velikosrpskog agresora". On smatra da ni Srbi ni Hrvati nisu narodi, nacije, nego "izmišljene" etno-lingvističke grupe na Balkanu.
"Srbi, Hrvati i svi ostali jedan su slovenski narod", ponavlja Ošles. On podseća na Bečki književni dogovor iz 1850. godine, koji, kako kaže, potvrđuje da Srbi i Hrvati imaju jedinstven književni i standardni jezik. Prema njegovom mišljenju, najugledniji jezički stručnjak s tog područja je Vuk Stefanović Karadžić.
 
Seselj na ortakovoj djenazi. :D:D


3939979437yb7.jpg




Ispred slike cuvenog filmskog zlocinca Dzon Vejna (Runija) koji je propagirao genocid na bvatskim indijanskim narodom.

cowboypi2.jpg



Sto meni BAS ovaj nacin pozdravljanja podseca na Adolfov nacin pozdravljanja. U svakom slucaju- Sieg Hail !!! (mada,ako uzmemo u obzir predhodnu sliku,mozda je krenuo na give me five? )


seselj02vt8.jpg



Extreme justice-self-defence. R U talkin' to me?

seselj2ds6.jpg
 
Шешељ и ако је Србин и ако је Хрват је тешка будала којој је место на лечењу а не у политичком животу (макар и индиректно).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top