Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Nešto u stilu Breaking Bada ??
Uživao sam u tom serijalu. Realističan , zabavan , napet :)
Da mi je naći nešđto slično, može i drama, triler, sci-fi , samo da je realistično
Ozark možda?

https://www.imdb.com/title/tt5071412/

1581557611812.jpeg
 
jel ima neka serija na foru losta ili igre prestola ili neka fantazija i slicno, a da s epotpuno zavrsila. sad mi se gledaju serije, ali me mrzi da cekam sezone, pa ako ima neka zavrsena.

Imam jednu toplu preporuku, jeste da je mini serija ali je bas prijatno iskustvo. Serija se zove "The Terror", pogledaj na imdb. Tek sada vidim da je izasla i sezona 2 i bas sam srecan. Nisu usko povezane koliko nalazim a da ne spoilujem sebi nista. Topla preporuka :)
 
Vec neko vreme ne gledam serije.. Odlucio sam da ipak ne nastavljam Narcosa, ne svidja mi se i nije vredno mog vremena i paznje... Sopranose cu svakako nastaviti.. To je vec nesto drugo i dosta bolje.. Ne znam da li sam vec pisao, ali sto se tice novih stvari, Witcher i Mandalorian su ispodprosecne i negledljive serije, dok je Fleabag sjajna, preporuka..
 
Adaptacija Stepena Kinga po romanu ”The Outsider”.
Mračno,dobro (moglo je i bolje da ne razvukoše scene koje su bile na granici dosade)...
ali, nakon sedme epizode razilazi se s knjigom, a knjiga je sjajna.
I baš se pitah do kad će ostati dosledni, jer su krenuli da prate knjigu od starta...


oni od starta nisu bili dosledni knjizi jer su uzeli crnu glumicu za ulogu Holi.
 

Back
Top