Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Will_%26_Grace_title_card.jpg


:heart:


:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Не волим те такве "епик" типа Рим, Троја, Тронови... ја такве филмове и серије у шали са друговима зовем ТBC (Time Before Computers).... :mrgreen:

200px-Miliaire-TB.jpg


:think: :mrgreen:

Kao što rekoh, uglavnom gledam smešene serije, a ne bi mi na pamet palo da gledam neku reterdiranu komediju u bioskopu.
U bioskopu gledam upravo takve EPIC filmove. :lol:
 
moze li neko nesto vise da kaze o seriji Fringe? procitao sam neciji utisak da je bolja od X files. je li tog tipa, protiv americke vlade? kako su glumci odradjeni, dubina likova? meni je dosije X bukvalno neprevazidjena serija. jako je upecatljiva sa pricom koja razbija, posebno prve 3-4sezone (prve 2 su neverovatne).

Gledam Fringe sad je 4 sezona izasle su 7 epizode svake subote moze da se skine prevod naravno kazni pa je gledam u nedelju i ili ponedeljak...
Slaba je za Dosije x pa cak je glupo i da se porede jer serije nemaju gotovo po meni nikakvu slicnost, ustvari ima nesto veoma malo...

Fringe serija ili u prevodu sto znaci kao na rubu nauke, je serija koja je okrenuta nauci i tim nekim naucnim fenomenima, pojavama ali iskljucivo je naucna serija, gde se kao u epizodama otkrivaju razna najnaprednija naucna otkrica i desavaju se incidenti zbog toga takozvani naucni fenomeni gde je oformljena grupa fringe koja istrazuje te pojave resava misterije kad nastane neka anomalija...Glavna tema je paralelni univerzum sto je veoma interesantno i tu se odjednom nalaze kao dva univerzuma pa se smenjuju jedan i drugi vode neki rat i nalaze nacin da spase i jedan i drugi univerzum...U njoj nema nista o teorijama zavere, masonim, vanzemaljcima, natprirodnim pojavama, sve su supenaucni fenomeni upitanju pa gotovo neces ni da vidis neko cudoviste mada ih ima u par epizoda...Serija je dobra ali je daleko od The x files, prve tri sezone su dobre vec sad 4 pocinje da gubi ritam malo ali je ok gledaj je...
 
Pratim serju Fringe, Supernatural (serija je izgubila svoj ritam prve 4 sezone su bile ok sad je neko preterivanje mada naidje tu i tamo dobra ili interesantna epizoda, sad je 7 i bice bolje kad bi konacno seriju priveli kraju da ne bi ispala kao sto je preasonbrake skroz da je upropaste...),Game of trones svidja mi se serija sledece godine pocinje druga sezona jedna zameka je u tome sto su momenti akcije, bitke i te stvari slabo prestavljene pocne bitka idu vojske i bum sledeca scena gotova bitka vidis samo ranjene mrtve i ko je pobednik:D)Spartacus sezona 1 (Bood and sand) sezona 2 (God of the arena) to je radnja pre prve sezone veoma je interesantna i sad ce sezona 3 sledece godine ali nazalost glavni glumac onaj koji glumi spartakusa je umro od raka a bas je glumac poceo da stice slavu velika steta, pa tako da su zamenili njega nekim po izgledu slicnom njemu nadam se da ce da dobro kolko tolko pokusa da odigra dobrro ulogu kao sto je predhodni glumac odlicno odigro...

Odlicne serije su mi Lost, Rome, The x files, Stubovi zemlje, Mucke, Treci kamen od sunca, Vesele sedamdesete, Two and a Half Man (9 sezona sa Estonom nije losa kako je krenula ali ipak je sa Carlijem duplo bolja ovako Alan odrzava seriju u zivot)...Ima ih jos ali cu njih kasnije...
 
U bre Fox oklen tolko vremena?!Pored svih onih fajlova u fijoci:)

Ima se vreme od kad me najurili iz FBI :D

Omiljene domace serije su mi: Otvorena vrata, Kamiondzije, Vruc vetar, Crni Gruja, Ono kao ljubav (nije ni to lose)...

Crtane, animirane serije strane: Simsonovi, South Park, i mala neka serija HISHE male krtke parodieje poznatih filmova ima na you tube...
 

Back
Top