Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Jes dobar je bio Varga, al se baš vidi da kod treće sezone pisci nisu imali vremena za neku smisleniju priču...

Ja sad zavrsavam trecu sezonu i verovatno je najbolja od sve tri... Druga ima sjajne momente i mogla je biti strasna, ogroman je to potencijal bio, gomila dobrih likova, sve, ali nekako puno praznog hoda.. Prva je kao najbolja jer je prva, jel... Isto ko True Detective.... Nikad se ja tu necu pomiriti sa ljudima kojima je po difoltu najbolje ono sto prvo gledaju..
 
Ja sad zavrsavam trecu sezonu i verovatno je najbolja od sve tri... Druga ima sjajne momente i mogla je biti strasna, ogroman je to potencijal bio, gomila dobrih likova, sve, ali nekako puno praznog hoda.. Prva je kao najbolja jer je prva, jel... Isto ko True Detective.... Nikad se ja tu necu pomiriti sa ljudima kojima je po difoltu najbolje ono sto prvo gledaju..
Pa logicno je da je prva sezona uvek najbolja, cenim da pisci imaju najvise vremena da je napisu, i uz to uloze poseban napor jer trebaju da ubede producente da je dovoljno dobra za emitovanje. Kasnije se sve to razvodni... Prvu smatram najboljom jer su svi dogadjaji i likovi nekako magicno povezani, stvoren je stvarno sjajan zaplet, u drugoj ima najvise akcije mada su malo zasrali stvar sa tim sto se ispostavilo da je onaj Indijanac postao vodja mafije iz Farga kog je ubio Lorne Malvo, to mi nekako ne pije vodu. Treca je ok, daleko od lose al je meni tu nekako najvise praznog hoda, nepredvidiva je po pitanju sudbine glavnih likova ako nista drugo.
 
Pa logicno je da je prva sezona uvek najbolja, cenim da pisci imaju najvise vremena da je napisu, i uz to uloze poseban napor jer trebaju da ubede producente da je dovoljno dobra za emitovanje. Kasnije se sve to razvodni... Prvu smatram najboljom jer su svi dogadjaji i likovi nekako magicno povezani, stvoren je stvarno sjajan zaplet, u drugoj ima najvise akcije mada su malo zasrali stvar sa tim sto se ispostavilo da je onaj Indijanac postao vodja mafije iz Farga kog je ubio Lorne Malvo, to mi nekako ne pije vodu. Treca je ok, daleko od lose al je meni tu nekako najvise praznog hoda, nepredvidiva je po pitanju sudbine glavnih likova ako nista drugo.

Pa ja se ne slazem sa tim. Po meni bar u pola serija, a mozda i u vecini, je neka od kasnijih sezona kvalitetnija od prve...
U Fargu je za sada (ostalo mi svega par epizoda) najbolja treca, a prva i druga bas ne bih mogao da se odlucim, tu su negde, ali dobre i jedna i druga..
A ja bas volim kad je nepredvidivo.. Kad je slucajno ubio brata Raymonda sa onim staklom od markice, ko je to mogao ocekivati... To im je kod mene plus..

U trecoj se bas uvek nesto desava, nikako prazan hod... A u prvoj mi se nije svideo lik Lorne Malvo... U nastavcima su bolji negativci/antiheroji....
Nekako mi usiljen i isforsiran, dok kod Varge sve tece prirodno....
Ali zato Moli Solverson win win, jedan od najjacih likova, prava dobrica i nezna dusa, ali hrabrija i sa vecim mudima od 90 posto muskaraca...
 
I ja jedva cekam cetvrtu doduse, pored American Crime Story, ovo je jedina serija koju pratim a cije emitovanje jos uvek nije gotovo.

Uh, ja sam bas zapoceo dosta.. Stranger Things i La Casa De Papel su se srozale, ali moram da ispratim, jbg, na konto stare slave...
A i znas, kad se vezes za likove zanima te sta ce biti dalje...

Mindhuntera nisam siguran da li cu gledati nastavke, Sex Education hocu sigurno, kao i Black Mirror, mnogo jaka serija...
Jesi li ispratio sada Dark poslednju sezonu? Ja cu kolko vec ovih dana...
Fargo cu takodje gledati cetvrtu...
 
Uh, ja sam bas zapoceo dosta.. Stranger Things i La Casa De Papel su se srozale, ali moram da ispratim, jbg, na konto stare slave...
A i znas, kad se vezes za likove zanima te sta ce biti dalje...

Mindhuntera nisam siguran da li cu gledati nastavke, Sex Education hocu sigurno, kao i Black Mirror, mnogo jaka serija...
Jesi li ispratio sada Dark poslednju sezonu? Ja cu kolko vec ovih dana...
Fargo cu takodje gledati cetvrtu...
Eh tebi makar nije dosadno :lol: , Dark sam batalio posle par epizoda, likovi su mi totalno nedopadljivi al ne sumnjam da je dobra
 
d5434dc82f3ee85f60f1cb6bcbd0224b.jpg


agent cia
Stana dodala neko kilo i razbija sve oko sebe kao John Wick. :D
 

Britanska mini serija Quiz rekonstruiše najveću prevaru u kvizu "Želite li da postanete milioner?", kada su major Čarls Ingram, njegova supruga i još jedan lik optuženi da su na prevaru došli do glavne nagrade od milion funti.

Da ne otkrivam detalje ljudima koji bi pogledali seriju, samo da kažem da mi se svidelo kako je sve na kraju ispalo, budući da su se autori potrudili da čitav slučaj sagledaju iz različitih perspektiva, a potkačili su malo i TV produkciju. I dok nakon prve dve epizode imate osećaj da je major zaista kriv, treća i poslednja epizoda stavlja njegovu krivicu pod ozbiljnu sumnju.

Glavnu ulogu tumači onaj lik što je igrao inspektora u "Ripper Streat", a tu je i tetka Poli iz "Peaky Blinders", koja je sjajna u ulozi branioca.

Serija je dostupna na platformama HBO GO i HBO OD.
 
Brate ja ne znam stvarno sta nas je toliko unistilo,neprimetno iz zasede samo tras sav kvalitet nestade,svi pomrli,kako je moguce da ni1 jedini glumac,reziser nesto sacuva od svega onog,kakvi kyrci palci novi mladi trendovi,eeejjj,pa sta koji koorac nabacujete samo sto vise praznog texta i neke drama kadrove kad nista tezinu nema,da me uveri neki lik u to sto glumata,da ima poentu i povezanost tog nabacanog djubreta
 

Back
Top