Шеријатска свадба у Борчи. Да ли подржавате шеријатске законе ?

Znam ja Borču.Bio sam dva puta tamo.
Ima kad se ide od Beograda Zrenjaninskim putem leva strana koja je da kažemo urbana gde živi narod i ima desna strana.Sa desne strane puta gde žive mahom muslimanski cigani.Ogromno divlje naselje.Tamo će biti no go zona uskoro.Borčani rasprodali njive muslimanskim ciganima koji tamo prave Teheran.Prolazio kolima.Bože sačuvaj.
Darte tebi je pola zemlje , 51% Teheran
nema mesta likovanju :mrgreen:
 
Ауторска тема ----------------------------------------------

Шеријатски закони се тренутно спроводе међу 4 зида, али шта ћемо када буду почели да их спроводе унутар своје територије насеља ? Сви муслимани имају право да своје законе примене у месту где чине већину, како би њихова заједница живела како је алах наредио и одредио.
Да ли подржавате шеријатске законе у Србији ?


Screenshot-2019-11-17-11-27-02.png



74591411_1377372419088896_409083097934462976_o.jpg

Да ли ће и школе морати да се држе овог шеријатског закона ?

59701807_1232378823588257_5200677028579246080_n.jpg


68480675_1301182403374565_6245919803245068288_n.jpg

A šta si sad pa postigao sa ovom temom?
Muslimanska svadba?
Moderatori izBosne ne zatvaraju temu o ravnopravnoj religiji, al i ne čudi.

Mogao si o muslimanima pokrenut temu jer i dalje sunete decu.
A to nit je normalno nit je zdravo.
 
Tema je Borča i pitanje nikakvog hrišćanina dal muslimani smiju imata prava na svoju religiju.
Kad kažem nikakav hrišćanin mislim na totalno nepoštovanje pravoslavlja i mršenje za vrijeme posta.
Odgovor na temu je:Nemaju prava.Islam nije religija nego politički projekat zabranjen u recimo najmnogoljudnijoj zemlji na svetu koja predstavlja drugu svetsku ekonomiju i ima najstariju civilizaciju.
 
Ne znam baš da li je ova tema u skladu sa pravilima Krstarice? Prozivati pojedince ovako javno zbog toga što su se venčali po svojim običajima mislim da nije u skladu sa pravilima Krstarice. Naravno da svaki državljanin ove države ima pravo da poštuje svoje običaje i veru sve dok ne ugrožava nekog drugog. Druga je stvar što se ja kao titoista zalažem za što manji uticaj verskih zajednica na društvo. Ali to važi za sve verske zajednice ne samo za muslimane. Što se tiče bazena u Novom Pazaru...ako je to istina, treba mu zabraniti rad...pošto diskriminiše druge ljude koji nisu vernici ili nisu muslimanske vere.
 
Odgovor na temu je:Nemaju prava.Islam nije religija nego politički projekat zabranjen u recimo najmnogoljudnijoj zemlji na svetu koja predstavlja drugu svetsku ekonomiju i ima najstariju civilizaciju.

Jel?
Zajebano...
Najbolje da onda ti i ovi pacijenti što te kao podržali u kafanskom mišljenju predjete u islam.
Sa vašom pameću SIGURNO PROPADA :lol:
 
Ne znam baš da li je ova tema u skladu sa pravilima Krstarice? Prozivati pojedince ovako javno zbog toga što su se venčali po svojim običajima mislim da nije u skladu sa pravilima Krstarice. Naravno da svaki državljanin ove države ima pravo da poštuje svoje običaje i veru sve dok ne ugrožava nekog drugog. Druga je stvar što se ja kao titoista zalažem za što manji uticaj verskih zajednica na društvo. Ali to važi za sve verske zajednice ne samo za muslimane. Što se tiče bazena u Novom Pazaru...ako je to istina, treba mu zabraniti rad...pošto diskriminiše druge ljude koji nisu vernici ili nisu muslimanske vere.
Bosanci objašljavaju kako valja da se živi sem ako nisi u Njemačku....
Čekaj samo da se uvate istorije...
To je tek iebala Mara bumbara...

Primitivna banalnost kao politika
 

Back
Top