serija "DR. HOUSE"

e'o ja cu :) serija se vrti oko matorog(veoma matorog) doktora-narkomana(do karaj 5.sezeone),i svaku epizodu ima po jednog pacijenta koga pogresnim dijagnozama prvo nekoliko puta ubije,i na kraju ga izleci na foru herkula poaro-a. ako trazis seriju u kojoj se odvija bilo kakva radnja onda ovo defeinitivno nije za tebe,jer jedina "car" ove serije je ispeglani humor.. ;)

Da, mator, veoma mator doktor koji jedva hoda i zbog toga koristi stap... :dash:
Sto uopste posecujes temu ako ti se ne svidja serija? Ima ljudi koji je vole i uzivaju dok gledaju kako House “ubija tokom cele episode pacijente, da bi ih na kraju izlecio” i onda uzivaju u tim “dosadnim epizodama u kojima se nista pametno ne desava i ne postoji nikakva radnja”. :bye:

Na ovoj temi se vishe necu oglashavati zahvaljujuci kurtonima od ljudi poput Nikole 987!!!
Zar ti stvarno mislis da je on vredan toga???
 
Da, mator, veoma mator doktor koji jedva hoda i zbog toga koristi stap... :dash:
Sto uopste posecujes temu ako ti se ne svidja serija? Ima ljudi koji je vole i uzivaju dok gledaju kako House “ubija tokom cele episode pacijente, da bi ih na kraju izlecio” i onda uzivaju u tim “dosadnim epizodama u kojima se nista pametno ne desava i ne postoji nikakva radnja”. :bye:


Zar ti stvarno mislis da je on vredan toga???

Ne posecujem ovu temu,posecujem sve,ali gluposti na koje posebno ovde naidjem me mame da odgovorim :P

A drugo,ja sam rekao sta mislim o seriji,i drugarica se naljutila toliko da sad strajkuje..dakle zakljucak,da sam joj je*bao sve po spisku ne bi se nista desilo,ali posto sam rekao da je House nista posebno(nisam cak ni vredjao seriju) ona se naljuti :/ ja bih sebi stavio prst na celo i zapitao se sta mi fali ako bi mi jedna serija bila zivot ;)
 
Ne posecujem ovu temu,posecujem sve,ali gluposti na koje posebno ovde naidjem me mame da odgovorim :P

A drugo,ja sam rekao sta mislim o seriji,i drugarica se naljutila toliko da sad strajkuje..dakle zakljucak,da sam joj je*bao sve po spisku ne bi se nista desilo,ali posto sam rekao da je House nista posebno(nisam cak ni vredjao seriju) ona se naljuti :/ ja bih sebi stavio prst na celo i zapitao se sta mi fali ako bi mi jedna serija bila zivot ;)

Aha... a na ostalim temama sve same umotvorine pisu, ne zna se sta je i gde pametnije... Nemoj tako, molim te... ;)

Evo ti pa pogledaj kolika je gledanost serije: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_House_episodes
I koliko ih to ima sa istom ili vecom gledanoscu?
Ako je serija uspela ovoliko dugo da traje i jos uvek ne postavljaju pitanje kraja nego nastavljaju sa sezonama znaci da barem nesto vredi. :)
Ako tebi serija i nije nesto posebno, postoje ljudi kojima nesto znaci, i to ne treba dirati, niti nametati svoje ukuse, misljenja, shvatanja... Svako ima pravo na svoj zivot. ;)
 
Aha... a na ostalim temama sve same umotvorine pisu, ne zna se sta je i gde pametnije... Nemoj tako, molim te... ;)

Evo ti pa pogledaj kolika je gledanost serije: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_House_episodes
I koliko ih to ima sa istom ili vecom gledanoscu?
Ako je serija uspela ovoliko dugo da traje i jos uvek ne postavljaju pitanje kraja nego nastavljaju sa sezonama znaci da barem nesto vredi. :)
Ako tebi serija i nije nesto posebno, postoje ljudi kojima nesto znaci, i to ne treba dirati, niti nametati svoje ukuse, misljenja, shvatanja... Svako ima pravo na svoj zivot. ;)

ja nikada nisam osporavao broj glupih ljudi u svetu,tako da me gledanost ove serije i ne iznenadjuje,jer da je serija iole dobra fox bi je odavno ukinuo kao sto to radi sa 90% dobrih serija..
ps.veoma sam happy kada znam da neko prati moj rad ovde,hvala na podrsci :P
 
Da, da, sve sami glupi ljudi, sta ces... A naravno, serije treba prekinuti kada su najbolje, da se ne bi pokvarile posle, kasnije kad postanu glupe i nezanimljive treba ih ostaviti i dalje da se snimaju, da se vidi dokle moze to da traje. :dash:
Eto ti primer "Simpsonovih", koji su stigli do 21. sezone. :p
A npr. "Prison Break" ili sada "24" su ukinuli zato sto su sve vreme bile extra, ma jeste... Bas Fox radi kao sto ti kazes. :lol:

Ne brini se, tu sam ja, ne idem nikuda. ;)
 
Da, da, sve sami glupi ljudi, sta ces... A naravno, serije treba prekinuti kada su najbolje, da se ne bi pokvarile posle, kasnije kad postanu glupe i nezanimljive treba ih ostaviti i dalje da se snimaju, da se vidi dokle moze to da traje. :dash:
Eto ti primer "Simpsonovih", koji su stigli do 21. sezone. :p
A npr. "Prison Break" ili sada "24" su ukinuli zato sto su sve vreme bile extra, ma jeste... Bas Fox radi kao sto ti kazes. :lol:

Ne brini se, tu sam ja, ne idem nikuda. ;)

Drive,Firefly,Wonderfalls,Arrested Development,The Tick,Tru Calling,Profit,Dollhouse,Sarah Connor chronicles itd

Javi se kad porastes ;)
 
Poslednja izmena:
Kakve su takve su, nekima se svidja to sto rade, da nije tako ne bi gledali. A mislis da Fox ne bi ukinuo seriju da im ne odgovara? :)

Sve je bre stvar licnog ukusa. Ne mozes ti da nateras nekoga da ne gleda nesto zato sto se tebi ne svidja, niti tebe neko tera da gledas. Serija koliko hoces, nadje se ponesto za svakoga. ;)
 
Buffalo vrati se


Nikola, ti i Bufalo vec mesecima debatujete oko House. Majke ti pusti devojku na miru, a i nas ostale. Mani se bacanja hejta po ovoj temi.

Tvoj stav nam je poznat, te nemoras vise da ga ovde iznosis.

Nisi voleo Housa, ne volis Housa, neces ga ni voleti.

Idi na druge teme i pricaj o onome sto volis.
 
Eeeeeeeeeee... nije to bas tako lako... :lol: Ipak se mora napisati sve kada se ne voli neka serija. A sto je najjace zna sve o seriji, a ovamo je vredja. I kao da moze svojim komentarima nekoga da natera da ne gleda seriju. :lol: :lol: :lol:

Jeste, BUFFALO VRATI SE ! ! ! :D
 
Buffalo vrati se


Nikola, ti i Bufalo vec mesecima debatujete oko House. Majke ti pusti devojku na miru, a i nas ostale. Mani se bacanja hejta po ovoj temi.

Tvoj stav nam je poznat, te nemoras vise da ga ovde iznosis.

Nisi voleo Housa, ne volis Housa, neces ga ni voleti.

Idi na druge teme i pricaj o onome sto volis.

Ko bre ne voli Housa? :S ja ga redovno gledam :/
 

Back
Top