Seranovi

jeeeeeeeee , samo da se ne poklopi sa nekom nasom(Partizaovom) utakmicom,jel je moguce da ga ispusimo ko 50 cent xD mada cemo do tad vec osvojiti evroligu jel ste i vi nasli nesto na franovom oficijalnom sajtu?????
 
jeeeeeeeee , samo da se ne poklopi sa nekom nasom(Partizaovom) utakmicom,jel je moguce da ga ispusimo ko 50 cent xD mada cemo do tad vec osvojiti evroligu jel ste i vi nasli nesto na franovom oficijalnom sajtu?????

pa nisam baš sigurna..., ali sve je moguce...
ma franovom sajtu ja nisam mogla skoro ništa da nađem... uglavnom je vezano za glumu. :(
 
jeeeeeeeee , samo da se ne poklopi sa nekom nasom(Partizaovom) utakmicom,jel je moguce da ga ispusimo ko 50 cent xD mada cemo do tad vec osvojiti evroligu jel ste i vi nasli nesto na franovom oficijalnom sajtu?????
Vi da osvojite evroligu...
Smesni ste grobari :D
Elem,ne verujem da Fran moze da napuni arenu,mnogo je to ljudi.
 
nema to veze sa njim nego sa organizacijom, ako ukljuce promotere izlepe grad sa plakatima i ubiju sa bilbordima na tv-u par reklama i u par novina da izadje bice krcata arena...samo jos kad bi ubacili i ove klince da otpevaju par svojih pesama to bi bio haos!
realno...poz od mene nije me bilo dugo... :mrgreen:
 
Vi da osvojite evroligu...
Smesni ste grobari :D
sta je smesno sto smo stigli do top 8 a verovatno i dalje :) ne,smesno je sto ste vi prodali svoj grb i posle 3:0 dosli na 3:4 i ispali iz lige xD:hahaha: :super:

nema to veze sa njim nego sa organizacijom, ako ukljuce promotere izlepe grad sa plakatima i ubiju sa bilbordima na tv-u par reklama i u par novina da izadje bice krcata arena...samo jos kad bi ubacili i ove klince da otpevaju par svojih pesama to bi bio haos!
realno...poz od mene nije me bilo dugo... :mrgreen:
eeee Pozzzz kimi :whistling: taj rad, sve zavisi od marketinga :rtfm::D

pa jos nije zvanicno dogovoreno tako da nmogu oni da upisuju dok ne bude zvanicno :D valjda ce doci......makar u pionir....... :whistling::ok:
 
Ne mogu da verujem da vi još uvek aktivno piskarate ovde... :)

Ja svratio da vidim kako ste... danas se navršava godina dana od kada sam vam se priključio u diskutovanju o Seranovima... :)

Pozdrav,

Rastko
 
Da zahvaljujuce The One Who-u koj idanje navrati svake 2-3nedelje xD ja sam tu negde od 50 str.......:per:

Tu sam, tu sam... Obidjem cesce, ali ne komentarisem mnogo, jer nemam bas sta da kazem.

Sajt Veronike Sanchez, za koju sam se najvise zanimao je ugasen, pa je izvor noviteta suzen znatno. Otkad se ne emituju i sajt sam ugasio itd...

U svakom slucaju, drago mi je da tema ima vec skoro tri godine (zaista, ko bi rekao?! vreme je prosloneverovatno brzo) i drago mi je da je ostala ekipica (manje-vise) koja je tu bila od pocetka i koja je dala najveci doprinos.
 
Svaka vam cast sto je jos aktivna ova tema :D i to koliko vidim stara ekipica je tu :p
Jel neko zna kada se opet pustaju seranovi na studiu B?

ja imam osećaj da neće uskoro... pričali su nešto da će krajem februara-početkom marta.., ali kako vidimo ništa od toga... sada repriziraju neke epizode pakovog sveta i od 1. aprila nova sezona ... koja, ja mislim, da nije ni poslednja... :confused:
 
E evo i nekih novosti, posto ih sve pratim:
Jimmy iliti Chuki iz Seranova se oprobava u pevanju (:lol:) i ima svoj nazovi bend "black note"
Elena, tj, Maria Bonet ne radi nista
Viktor tj. Gilje je bass aktivan sa svojom grupicom Calle Palma, cak je stavio oogromne afro kikice koje se vuku do zadnjice (verujte mi ne zelite da vidite, ali ako budete insistirali pokazacu vam :lol:)
Natalia ili Tete se ugojila ko prase...:roll: i bila je nedavno u Africi. Snimala je neki film ili seriju La ira
Jorge iliti Kurito se promenio :D sada je veeeliikkii decko i ne snima nista. Posvetio se fudbalu i skoli, koliko mogu da vidim psuje testove i kontrolne (nas covek :per: )
Adrian tj. DVD se osisao na CELAVO :confused: moram reci da je uzas...i on se vise posvetio pevanju nego glumi. Non stop putuje sa svojom grupicom po Spaniji.
E da i neko je pitao za Joli...ne radi nista jos nosi cvike one :D ma devojka se uopste nije promenila osim sto je mozda smrsala 2-3 kg...stavljam njenu sliku cim budem imala vremena.
To je otprilike to...Ako vas jos nesto zanima, pitajte :D a sad evo malo slicica
natalia.jpg


victor.jpg


jimmy.jpg


elena.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top