Seranovi

очекујем да их пусте убрзо :)

pustice sigurno, ali bi trebalo malo da sacekaju... istina je da meni vec nedostaju, pogotovo sada kad je krenula skola, pa mi je navika da se vec u pola 11 nacrtam ispred TV-a..., ali mislim da bi bilo bolje da ih jos vise pozelimo i da kad ih o5 puste... kad smo skroz zaboravili fore i sl... da se cerekamo kao nikad...
 
pustice sigurno, ali bi trebalo malo da sacekaju... istina je da meni vec nedostaju, pogotovo sada kad je krenula skola, pa mi je navika da se vec u pola 11 nacrtam ispred TV-a..., ali mislim da bi bilo bolje da ih jos vise pozelimo i da kad ih o5 puste... kad smo skroz zaboravili fore i sl... da se cerekamo kao nikad...
Ne verujem da cu ih zaboraviti... ;)
 
Pa, svi koji smo ovde mogli bi Seranove da gledamo po 100 puta! To nam je zajednicko. A i ne moramo da brinemo, sigurno ce ih reprizirati - pa to je najbolje sto je Studio B ikad prikazao.
Veceras pocinje Pako. Gledacu i bas me zanima kakva je serija. Kazu crni humor.
 
Poceo pakov svet...OVO JE COOL!!!

Naravno nista za Serranove,sad je spica!!!

Ipak,zna se sta dolazi u februaru...Bilo bi kul da tad počnu vikendom Paka,a radnim danima Serranove!ili obrnuto!
 
pošto u serranovima nije bilo timinga,evo rećićemo da prva epizoda počinje 1.oktobra 2005.Tako ćemo reći i napraviti kalendar epizoda...

Tj.-sad je kao malo prošlo,dok nađu stan itd.da kažemo da je Marijanov rođendan 5.oktobra...
 
rekose da pustaju u februaru ponovo pise nazad koliko oni mene nikad nece smoriti ovako ja imam jedno 30-ak ep. sa prevodom sto gledam svaki dan i tih 30-ak ep. sam pogledo jedno 10puta i super mi je idalje treba da kupim ostatak:Dili da cekam februar pa da gledam na B-u kojm je jedina kvalitetna stvar koju su pustali Seranovi i neznam pakov svet videcu:per:aj ZZZZZZ funny nestao bez traga:cool:
 

Back
Top