Quantcast

Seranovi

LS99

Početnik
Poruka
2
Cao svima
Nova sam ovde, i pre svega sam se prijavila zbog Seranovih, ako jos neko gleda da malo diskutujemo
Ja sam stigla do 115 ep, ne znam kako to ide po sezonama
Iskreno malo me smaraju trenutno, Santjaga mogu da gledam 24h nikad mi nece dosaditi, ali ostali su mi smor tj ne svi, cekam da se Gilje i Tete smuvaju opet 20ep nikako da docekam, a tek sto onaj Manu smara, nema poente njegov lik u seriji uopste, tu je samo da bi se svidjao Tete

NedzidaHR

Početnik
Poruka
27
Pozdrav svim ljubiteljima "Seranova". Vjerovatno ste primjetili da se postavljaju epizode sa engleskim prevodom i u nešto boljoj rezoluciji koja sada ide 480p ili 720p što je opet dosta bolje nego 360p ili nedaj Bože 240p.

Željela bih malo prodiskutovati o ovim titlovima na engleskom. Šta mislite o tome i jesu li dobro urađeni? Mislim da ja gledam Seranove treći ili četvrti put ispočetka i svaki put se jednako oduševim jer smatram da je to najbolja komedija svih vremena proizvedena u Španiji.

Omiljena stvar mi je "prljavi pogled" Diega Serana. Šta je vama omiljeno u seriji?

duki500

Ističe se
Poruka
2.872
Cao, cao drugari, drago mi je sto vidim da se jos uvek prati serija, ja u poslednje vreme gledam dosta filmova, slabije serije ali odgledacu ispocetka (7,8,9 put) Seranove kad budem bio slobodan.

Manu i jeste jedan od glupljih likova u seriji, generalno i sama serija prelazi u "nesto drugo" nakon Lusijine smrti, nazalost.

Nisam pratio seriju sa engleskim titlovima, znam dobro spanski a mnoogo puta sam gledao seriju tako ne pratim prevod dok gledam ::D
Da li je najbolja komedija ikada to nisam siguran ali meni jeste definitivno najdraza i bukvalno uvek kada gledam ponovo smejem se kao prvi put da gledam :D

Omiljen mi je trio - Fiti - Dijego - Santi... Kakav zaplet oni naprave ni David Lynch im nije ravan :zcepanje: