Semafor zurke xD

A narukvica???
Koje je boje bila ;) ?

Kad bi ti znala sta se tu radi.....zene ko zene, hoce da imaju kontrolu pa se uhvate detalja i siluju ga, a kad treba same da ispostuju nesto, tu cvrc...
To su cesto vise zurke da bi se naduvali baloni....
Dobre su zurke, kad je selektor rigorozan, znaci kad nema sanse da svako dobije narukvicu...
Onda se kaznjava svako nepridrzavanje nekih normi ponasanja...
I onda takva podkultura zabave egzistira...
 
Bila je jedna ludacka za NG u onoj brodarskoj skoli...
Tj u klubu pored nje...
Dosle klinkice od 14-23 i to sve pregladnelo, ono je bas uzas prikaz stanja generacije....
Krenes da se zabavljas, djuskas, bilo vise spratova, izbora, a ona odmah, ajd da odemo odavde....bilo je 4:1 odnos zena prema muskarcima, a cena bese 3:2 skuplje za muskarce..
Te zurke nekad budu usiljene...kazem , verovatno sam ja pod utiskom onih zurki sa selektorima, jer tada je nivo ponasanja tih istih curki mnogo mnogo visi.
Jer ako pocnu da ogovaraju jedna drugu , sledi crveni , ako se radi navlacenje, sledi crveni.....znaci imas dovoljno prostora da se opredelis da li ti se svidja nastavak konverzacije, ili sta vise sa nekim muskarcem, jer su i oni probrani, ali nema izdr.avanja i sveg ovog podhebavanja koje se inace desava sa klinkicama....iz ciste obesti....ili neke frustracije..

Steta sto su neki tipovi koji nisu tako visokog formata, ali su hteli za Vuk okruzenje da naprave takav klub, pa su probali nesto , ali nisu imali petlje da bas zestoko lupaju crvene kartone, a to mora...jer ako ne shebes curkice i njihov bezobrazluk nista nisi uradio , same sebe progutaju i posle im nista ne valja...
Ovi tipovi iz Visnjicke banje su odlicno radili taj posao, ali selekcija zestoka....crveni karton dobije riba cim malo pocne da fazonira ....znam jer sam jednom prilikom bio tu kad njih tri mole da se ukine crveni karton za jednu.....to je ozbiljna kuknjava...ali nema ......
 
Kad bi ti znala sta se tu radi.....zene ko zene, hoce da imaju kontrolu pa se uhvate detalja i siluju ga, a kad treba same da ispostuju nesto, tu cvrc...
To su cesto vise zurke da bi se naduvali baloni....
Dobre su zurke, kad je selektor rigorozan, znaci kad nema sanse da svako dobije narukvicu...
Onda se kaznjava svako nepridrzavanje nekih normi ponasanja...
I onda takva podkultura zabave egzistira...

Jesi ti siguran da si bio na semafor zurci a ne u Haškom tribunalu?
 
Ja ne pijem a i droljastvo mi nije plus na zurci...
Imam mozzarele koliko volis i u realu , pod rukom, tako da mi ne treba dodatno na zurkama....

Pa šta si se zapizdio oko ovog-ovo je tema za izgladnele...Mene privuklo tvoje i ove gospođe Lu nadmudrivanje...
Pošto te virtuelno znam,znam i da je nisi sledio,a naročito ne i stalkirao,ali te namučila!:lol::mrgreen:

Dakako ,iako nije u pravu-ja sam na njenoj strani...:rumenko:
 
Pa šta si se zapizdio oko ovog-ovo je tema za izgladnele...Mene privuklo tvoje i ove gospođe Lu nadmudrivanje...
Pošto te virtuelno znam,znam i da je nisi sledio,a naročito ne i stalkirao,ali te namučila!:lol::mrgreen:

Dakako ,iako nije u pravu-ja sam na njenoj strani...:rumenko:

ma ja sam se to zezala da me muva, nego na kojoj god smo temi on mene napadne;)
 
Poslednja izmena:
Nema to veze sa ostareloscu nego sa pristupom..

Vidis da je Dragoljub stariji od svih nas....Ali je u tom fazonu, njemu moderno doba dodje kao dobar dan...
A onom ko je vise u fazonu zasto bih ja imala jednog zvanicnog momka, povremeno kresala komsiju , da se fizicki aktiviram, a imala i njih 3,4 na telefonu da mi malo dizu ego.....danas nije vreme....
Takvoj su nelogicni klubovi i kafane gde 99% gostiju gleda u svoje tablete a muzika tresti...samo bace pogled da ih slucajno neko ne zumira...pa nastave...
A kad neko pridje, onda se ostavi na neki minut telefon pa se saslusa ponuda da je kresne na brzaka ili da je finjak, pa jaoj kako je blentav i naivan i onda se malo ohladi pa da dodje drugi put u toku veceri i slicno..

Setim se jedne situacije, pita me neka zenska iz velikog drustva, 20 riba svi se prvi put vidimo i 6,7 muskaraca....i ona bacila par puta pogled i pita....jel se ja tebi svidjam....i ja je gledam direktno i kazem, da svidjas mi se....Ovi namazani pored sto sede, drze kosu na glavi, jaoj, kuku , greska u koracima i slicno...
Doslo doba da ona mora da se femka a ti da si pizdica mala pa da sve dodje do kraja....sve druge putanje su ili ismejane ili ocrnjene..
Naravno ostaje i putanja napaljen sam ko medved, hocu da te razbucam ko kosnicu....smrduckanje ispod stola i haljine...

Ono sto je poraslo je detinjarenje, tj shvatanje da ako ne prihvatas takav nacin MZ komunikacije, da si nezreo ili si nenamazan ili nisi iskusan...
To stalno ovde po forumu ljudi sugerisu i namecu...
Tako se ustvari forsira licna pozicija kao hijararhijski domet......nesto nalik kad se kucka pusti sa lanca pa proseta po ulici i onda je faca sto zna tolike ljude, a ustvari to je samo privremeni (ili vidis trajni zanos ako ostanes na tom nivou percepcije)....
Ali to je 18 godina .....Posle bi ljudi trebali da vise obracaju paznju na ono sto polazu nego nacin i brzina kojom su polozili...
 
Resenje za nezenje i smotanduse, ili mozda ne? :think:

Imate sada nekakve semafor zurke tako se zovu, ono kao birate na ulazu svetlecu narukvicu: zelena je-slobodan/dna sam, zuta-pridji mozda i crvena zauzet. Da li je ovo resenje ? Ja mislim da je uglavnom crap kao i drustvene mreze ali ajde nekom smotandusu mozda i pomogne :mrgreen:

Ovo postoji ili se zezaš?
 
Ima i kod nas roze poze.....ali obicno nisu na istim zurkama gurkama...
Jednom sam se ja zeznuo ladies night, ja mislio ono dame biraju, kad ono krljanje jezicima.....
I dobar je biznis napisati ladies night a ne lezbo night, sveza piletina za lezbace....
 
pre tri godine otvorio sam temu trazivsi da se na forumu uvedu lampice u raznim bojama..

https://forum.krstarica.com/showthread.php/694258-Lampice

medjutim uprava foruma nista ne radi da unapredi sistem, slicno je stanje u drzavi. vazno je biti na vlasti.
pre deset godina zamisljao sam da cu 2017 biti deo nekog virtuelnog 3d avatar sveta..
medjutim jos sam zarobljen u 2d dimenziji, nivo komodor kompjutera.
a drustvo u drzavi umesto da lici na star trek, i ostale sci-fi serije. da roboti hode ulicama.
ili kao u logan's run da ljudi imaju lampice na dlanovima
nista se ne menja ?!
 
Pa nije bas da se nista ne menja...Sad ako nekom stanes na zulj, naci ce te u roku od pola dana preko foruma....

Pa da... sistem paranoja
Ko sme da odaje podatke sa foruma?
Za to se debelo robija

- - - - - - - - - -

pre tri godine otvorio sam temu trazivsi da se na forumu uvedu lampice u raznim bojama..

https://forum.krstarica.com/showthread.php/694258-Lampice

medjutim uprava foruma nista ne radi da unapredi sistem, slicno je stanje u drzavi. vazno je biti na vlasti.
pre deset godina zamisljao sam da cu 2017 biti deo nekog virtuelnog 3d avatar sveta..
medjutim jos sam zarobljen u 2d dimenziji, nivo komodor kompjutera.
a drustvo u drzavi umesto da lici na star trek, i ostale sci-fi serije. da roboti hode ulicama.
ili kao u logan's run da ljudi imaju lampice na dlanovima
nista se ne menja ?!


Nesto slicno sam I ja mozda razmisljala
Ali forum je ostao isti kao spomenari
Tako nesto
 

Back
Top