Semafor zurke xD

Odjeb.....ukratko da ti odgovorim, pa nisam ja sisao vesla....

Em mi krenemo temu o radnim prostorima, a ti bi pricala kako si videla neke crvene cipelice u izlogu.....nadji drugaricu pa kafenisi sa njom....

- - - - - - - - - -

Slab ti taj EQ test....
 
Odjeb.....ukratko da ti odgovorim, pa nisam ja sisao vesla....

Em mi krenemo temu o radnim prostorima, a ti bi pricala kako si videla neke crvene cipelice u izlogu.....nadji drugaricu pa kafenisi sa njom....

odjebi ti, ti si umislio da si moderator pa da ces birati ko ce biti na temi, kako ce da prica sa kim i sl. Spusti se na zemlju.

- - - - - - - - - -

Odjeb.....ukratko da ti odgovorim, pa nisam ja sisao vesla....

Em mi krenemo temu o radnim prostorima, a ti bi pricala kako si videla neke crvene cipelice u izlogu.....nadji drugaricu pa kafenisi sa njom....

- - - - - - - - - -

Slab ti taj EQ test....

tolikko si umisljen da sve znas, kao da si ti zavrsio doktorske studije na Oxfordu kao Glumbic pa da mozes da procenjujes.
 
Floodujes, a ne znas ni sta je to...
Uvaljujes mi dupe kao da te ja muvam, a onda bi da naplatis to preko da bude po tvome sta ce da se pise na temama...

Pa to neka teska narcisoidnost i shizo realnost....

Moras da se naviknes da postoje i drugi ljudi a ne samo tatina devojcica.....
 
Floodujes, a ne znas ni sta je to...
Uvaljujes mi dupe kao da te ja muvam, a onda bi da naplatis to preko da bude po tvome sta ce da se pise na temama...

Pa to neka teska narcisoidnost i shizo realnost....

Moras da se naviknes da postoje i drugi ljudi a ne samo tatina devojcica.....

ti nisi samo narcis vec si pun mrznje i agresije jer te nijedna zena ne trpi pa ovde iskaljujes bes. naravno da nijedna nece da bude sa nekim ko se pravi da je mnogo pametan i mrzi je. nego ti promeni orijentaciju ako vec nisi. ti si cist sadista. a pises gluposti na temama i izigravas zrtvu.
 
Ok rekla si to je to...sad pusti temu i shvati da se ne radi samo o tebi u ovom , a ni na onom svetu....

tema je isla svojim tokom dok ti nisi dosao na nju da se p ickaras sa mnom. ti si zapravo taj narcis koji zeli da bude u centru paznje. sve vreme projektujes i niko ti ne valja. nemas sposobnost samoanalize, a drugim ljudima stalno sudis. sa tobom nema dogovora jer ti bas zelis da iskalis svoju agresiju. a ujedno imas i mazohisticke trenutke jer svaki put me juris da te iznapusavam.
 
I posle da poverujem da neka ovakva ludaca, koja umislja da je ljudi prate i muvaju, da nece da iz ciste pakosti i iskrenog svog ubedjenja da pozove mup i da prijavi da je bila udarana, prebijana , sta god treba samo da nekog posalje u zatvor i osveti mu se...

A puno je ovakvih otkacenih trenutno u srbiji...
 
I posle da poverujem da neka ovakva ludaca, koja umislja da je ljudi prate i muvaju, da nece da iz ciste pakosti i iskrenog svog ubedjenja da pozove mup i da prijavi da je bila udarana, prebijana , sta god treba samo da nekog posalje u zatvor i osveti mu se...

A puno je ovakvih otkacenih trenutno u srbiji...

sad nemas nijedan argument pa lupetas gluposti. nisam ni mislila da me muvas nego sam bila jako sarkasticna. ili ne razumes sarkazam ili se opet pravis glupim.

- - - - - - - - - -

ili jesi glup
 
Sarkazam ili ne, pomenula si neosnovanu optuzbu da te pratim na temama, a ja ti odgovorio da slobodno proveri na zenskom kutku da li sam , pa da vidis da li te pratim ili ne....
Znaci optuzujes bez ikakve realne osnove, a ovamo se vadis kao pravedna i naivna...pa malo sutra ce to da prodje , moze malo, radi sprdnje, ali ti si jos zahtevala i da se sklanjam od tema gde ti nesto napises....a to nema sanse da ti prodje ni kod mene a moguce je ni kod ...ovih sto im se ime ne pominje...
 
dakle glup si. ja sam rekla da cu se sklanjati sa tvojih nebuloznih tema, a da ti ne komentarises moje citate. pod jurnjavom sam mislila da juris da prokomentarises moje citate i da me iznapusavas. ali cuj, bolje mogu da te iznapusavam nego sto ti mozes da iznapusavas mene.
 
A bre, odes lepo na zenski kutak, i veruj mi neces me videti tamo.....garantujem i ja, a i vecina odavde to mogu da potvrde....azil za Lu,

necu ja da se sklanjam sa tema koje mi se svidjalu samo zato se tebi ne svidjaju moji komentari. dala sam ti sansu da kao dve odrasle osobe napravimo kompromis i prestanemo sa napusavanjem jer ti okreces teme na to. ti nisi pristao i sta sad hoces? drugu sansu ne dajem. nego se ti pomiri da cu ja vise biti na muskom pdfu jer mi je zanimljivije. a fortes ti je vec rekao da ne mozes nekoga da izbacis sa teme, a kamoli sa nekog pdfa
 
Ti odrasla osoba??????? Auuuu, to mora da te neko slagao....

a ti si se bas pokazao?! ja sam trazila kompromis sto odrasle osobe rade, a ti si presao na uvrede. i sta ti mislis da se ponasas kao odrastao muskarac. vise se ponasas kao decak u pampers pelenema jer su ti vidici uzasno skuceni. video dve devojke nesto uradile i odmah pravis famu od toga i obelezavas time sve zene.
 
Resenje za nezenje i smotanduse, ili mozda ne? :think:

Imate sada nekakve semafor zurke tako se zovu, ono kao birate na ulazu svetlecu narukvicu: zelena je-slobodan/dna sam, zuta-pridji mozda i crvena zauzet. Da li je ovo resenje ? Ja mislim da je uglavnom crap kao i drustvene mreze ali ajde nekom smotandusu mozda i pomogne :mrgreen:

E da sam jutros umrla, ne bih znala za ovo!
Baš sam omatorila.
U moje vreme.....
 
Već 10 godina prođe, a ja u neki klub nisam ušla.....
ja pirat.jpg

:)
 

Back
Top