Quantcast

Selo gori a baba se ceslja

Vladimir983

Primećen član
Poruka
537
Seriju ne pratim, ali sam par puta bacio pogled na neke scene, jer je moji roditelji gledaju.Mislim da je taj seljacki govor suvise prenaglasen i to me najvise nervira.Pa ni po selima se ne govori toliko seljacki, koliko to oni rade u seriji.A i predugacka je...za dobru seriju ne treba vise od 20 epizoda, jer posle pocinje da zamara.Secate se Vruceg vetra - sve je nekako lepo upakovano u 10 epizoda.I u njoj je Pendula glumio seljaka, pa ipak nije toliko zavrto s jezik.

kokica90

Početnik
Poruka
1
Evo ako neko zeli da gleda seriju selo gori a baba se ceslja, ovde imate svih 5 serijala od 1 do 101 epizode.
Mozete preuzeti na sledecem linku:

magnet:?xt=urn:btih:UB2TLTNP277OJBFDGV44Y6RDG32BML3N&dn=Selo%20gori%20a%20baba%20se%20ceslja&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80%2Fannounce&xl=33240430427

trustnoone

Iskusan
Poruka
5.481
Bio sam prinudjen da u zajednickom drustvu budem prisutan dok se gledala ova nazovi serija...:dash:
Za ovu seriju,zajedno sa turskim i spanskim sapunicama treba da se donese zakon o placanju poreza na dodatnu glupost...
Nezanimljiva,razvucena,sa previse iskarikiranim likovima i govorom,bez neke precizne radnje...

Маторац

Zainteresovan član
Poruka
421
Seriju ne pratim, ali sam par puta bacio pogled na neke scene, jer je moji roditelji gledaju.Mislim da je taj seljacki govor suvise prenaglasen i to me najvise nervira.Pa ni po selima se ne govori toliko seljacki, koliko to oni rade u seriji..
Грешиш душу.
Живим у том крају и тврдим да је говор аутентичан, ни милиметар није карикиран и пренаглашен.

Poslednja izmena: