Секс

Marie_Huana

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
216
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
 
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
Nije dobar u seksu? Probajte nesto novo
 
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
Kresni se saonim momkom što je dvadesetak godina mlađi od tebe...
On će ti vratiti volju za seksualni užitak...
 
Poslednja izmena:
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
Ne zanima te sex uopšte ili sex sa tvojim partnerom?
 
Nekad te zanimao pa naprasno prestao ili? Mislim dala si premalo informacija da bi mi išta bilo jasno.

да ми одавно скупа скоро 3 деценије дуго смо имали активан сексуални живот, али ми је онда у неком тренутку постало неважно ја сам млађа од свог мужа и изненађена сам што он и даље жели да буде сексуално активан
 
FVYrxOaWIAAALUn.jpeg
 
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
Verovatno negde mislis da je do tebe, ali nije...Razumljivo je da nemas potrebu za seksom sa nekim ko te dovoljno ne privlaci...Ok, vi delite dobro i zlo, stalno ste zajedno, najbolji ste prijatelji, ali ne znaci da je prirodno da moras sa takvom osobom da imas neodoljivu potrebu za sexom... Sex je na kraju ziva stvar, da bi te neko godinama palio on mora da se menja, razvija, sazreva itd...
 
да ми одавно скупа скоро 3 деценије дуго смо имали активан сексуални живот, али ми је онда у неком тренутку постало неважно ја сам млађа од свог мужа и изненађена сам што он и даље жели да буде сексуално активан
Ako ste vec tako dugo zajedno ti bi trebala da imas oko 50-tak godina?
Da te ne muci menopauza?

Nije neobicno da s godinama opadne seksualna zelja.
 

Back
Top