Секс

Zglobni Skoč

Zainteresovan član
Poruka
179
Ovo je pogresno na toliko nivoa…
I zapravo veoma tuzno.

Ali nemam vremena ni zelju da objasnjavam. Idem na Sommernachtskonzert na otvorenom u Schönbrunnu. :)
Nije to pogrešno, samo je malo cinično/sarkastično.I realno, prevare se dešavaju uglavnom zbog želje za nečim što se ne dobija kod kuće, pa onda partner ili partnerka idu i traže neku utehu sa strane.Uživaj u koncertu, lep je Schönbrunn, bio sam tamo pre oko 20 i kusur godina...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
36.829
I sta raditi? Sad ono 50 a koja vec, njoj se ne hebe, u fazonu aj bezi s mene majmune i sta sad da ti radis? Pomiris se s sudbinom. To je to. Nema vise. Preselis se u garazu, zalepis par postera: lepa brena, samanta foks, nek je sisa okolo i nesto cukas cekicem po ceo dan. Tjang tuc, tjang, tuc, rakija, drrrrr drrrrr drrrr tjang tuc. Milutine, sta radis ti u garazi po ceo dan? Pravim drzac za ves masinu.

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
6.480
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
Ovo je pdf za LjiS. Mozemo u naslovu podforuma da stavimo Ljubav i (bez) sex.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
47.865
како да ревитализујем свој сексуални живот? Не осећам потребу са медицинске тачке гледишта, све је у реду. мој партнер пати од моје безвољности, не одбијам секс али ме не испуњава
Вероватно не испуњава ни њега, јер је отаљавање.
Уопште не мора да значи да ће га тражити на другом месту али ће сигурно бити незадовољан.
Баш ми се жали друг како му је сексуални живот 0. Каже, када му жена каже ”хајде када си већ навалио” као да га је полила кофом хладне воде. И верујем да је тако. Он себе са 48 не види са неком од 30, није тај тип. Не би волео ни да шврља около, заиста је продичан. Највише би волео да му се његова жена врати. А она као да је сахранила тај део себе. Једино што оде са њим и децом на море, све друго као да је разведен. Неће са њим на скијање, неће увече у излазак, неће да оду негде сами... Он сипа вино и пусти филм, она је уморна. Он напуни каду да се опусте, њој није до тога.
Када и оде сам па се врати она увелико спава. Дружи се са две другарице и сваки дан чује са мамом што му онако посебно иде на живце.
Заиста покушава да је разуме, зато ми и прича да чује мишљење женске стране. Прво се бринуо да је болесна, па размишља о менопаузи, хоће да разуме. А она на сваку идеју или његову иницијативу преврће очима, каже да је незрео, неиживљен...
Он је вредан, посвећен деци и мислим да би му више елана са њене стране дало додатне енергије да још више граби, да се још више труди. А она се учаурила.
Ето, није критика, само један поглед из мушког угла.

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
Уопште не мора да значи да ће га тражити на другом месту али ће сигурно бити незадовољан.
Баш ми се жали друг како му је сексуални живот 0. Каже, када му жена каже ”хајде када си већ навалио” као да га је полила кофом хладне воде. И верујем да је тако. Он себе са 48 не види са неком од 30, није тај тип. Не би волео ни да шврља около, заиста је продичан. Највише би волео да му се његова жена врати. А она као да је сахранила тај део себе. Једино што оде са њим и децом на море, све друго као да је разведен. Неће са њим на скијање, неће увече у излазак, неће да оду негде сами... Он сипа вино и пусти филм, она је уморна. Он напуни каду да се опусте, њој није до тога.
Када и оде сам па се врати она увелико спава. Дружи се са две другарице и сваки дан чује са мамом што му онако посебно иде на живце.
Заиста покушава да је разуме, зато ми и прича да чује мишљење женске стране. Прво се бринуо да је болесна, па размишља о менопаузи, хоће да разуме. А она на сваку идеју или његову иницијативу преврће очима, каже да је незрео, неиживљен...
Он је вредан, посвећен деци и мислим да би му више елана са њене стране дало додатне енергије да још више граби, да се још више труди. А она се учаурила.
reci mu da vise ne pokusava
i da spasava glavu sto pre

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
dijagnoza: zasicenje partnerom
terapija: promene vesele
inace fin nik

Bambi

Veoma poznat
Poruka
14.481
Upravo. Ali da je ovo napisao muskarac to bi bilo vrijedjanje zena i to sto ona od 50+ nije napaljena kao kad je imala 25 je problem do muskaraca sto nisu dovoljno zgodni.
Zavisi kako napises. :)
A ovakve stvari su cesto pisane da bi nekog ponizile ili povredile, a ne zato sto je to ljudska stvarnost.

Vreme cini svoje, telo se menja, hormoni koji su ranije bujali vise ne bujaju i to je jednostavno tako.
Sto naravno ne znaci da muskarac ili zena od 50+ ne mogu uzivati i imati dobar sex. :)

Ali nema ni smisla da ih se pritiska da se ponasaju i budu kao da im je 25.

Mislim da dosta tih prenapumpanih lovackih prica koje u tim godinama pricaju dolazi zbog pritiska drustva.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.822
dobro si to napisala. to je tako lep primer situacije koja mnoge "tera" u nalaženje partnera van veze/braka,, Samo da se kockice poslože, da dođe neko hot iskušenje i da vidiš kako se pada... jednostavno, .. ništa ne treba suditi sa strane.
Stvar je u tome što u današnje vreme više niko ne želi da trpi ništa, .. jer je sve na dohvat ruke. napravi profil na badoo, tinderu i naći će nekoga. Tako je "lako"... nije ovo više vreme kada žena sretne ljubavnika među poštarima, mesarima u selu. Sad je sve kao dostupno i... postavlja se pitanje što trpeti u životu zbog nekoga.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.