Seks sa emocijama vs. seks bez emocija

Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)

a koga to pitaš...muške il ženske...? :lol:

- - - - - - - - - -

mi ukljucimo emocie kad nam uskrate rupice pa tako dizu cenu

kome dižu cenu...? sebi...? :lol:ko nam kriv junče kad uključujemo emocije...
 
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)

Лепше је са емоцијама, нежније, емотивно/ душевно дубље, страствено, то је бинго.
 
Prihvatate li sve ponude, ili seks shvatate kao mešavinu fizičkih i psihičkih užitaka sa nekim do koga vam je stalo?
To jest, da formulišem razumljivije - Pravite li razliku između dotične radnje sa emocijama i bez i ako pravite, koja je? (bez vickastih odgovora)

Ja sam za mesavinu uzitaka sa nekim do koga mi je stalo, medjutim sama procedura je takva da se prihvataju sve ponude kako bi se izdvojila ona adekvatna, mislim kako covek da otkrije do koga mu je stalo ako ne istrazuje. Prosto receno - ne ***** bez emocija, ali spoznaja podrazumeva mucan i trnovit put.
 

Back
Top