Šef diplomatije BiH negodovao zbog izjave Jeremića !!!

Koliko ja pratim politiku,a pratim je amaterski od svoje 18 god.,zadatak svakog MIP-a je da bude ledolomac i probija i uspostavlja dobre i pozitivne odnose sa svima koji to zele,ovde konkretno mislim na drzave i pokusaj uspostavljanja dobrih i korektnih odnosa sa svima ,pogotovu sa svojim komsijama.

To zele parkticno sve zemlje ovog sveta,pa bi to valjda trebala da radi i Srbija,odnosno MIP R.Srbije, tako da nisam bas siguran da je ovo sta radi Jeremic nesto pametno i dobro i to ne samo ovaj put.

Mogu zamisliti kakva bi reakcija bila kada bi Alkalaj spomenuo u bilo kom negativnom kontekstu KiM i Srbiju.

Ali dobro ,hajde ,svako ima pravo na svoje misljenje,po meni, ovo je jos jedan autogol Miskovog malog.:thumbdown::thumbdown:
 
Ni ja ni ti ne znamo dal' on zna sta radi ili ne,osim ako ti nisi Jeremic.

Naravno da ih je Slobodan najvise nervirao,mani se glupih komentara koje se mogu kontraargumentovati samo sa izjavom-zna ceo svet........jer zaista ceo svet zna koliko ih je nervirao covek koji je najvise zasluzan za pravljenje republike Srpske.......koliki debil treba biti,pa staviti Jeremica ispred Milosevica kada se prica o Srpskoj republici.:roll:
:roll: :roll:
(Тако ствари замишља мали радикални перица.) :mrgreen:
 
Jera izigrava patriotu za siroke narodne mase, a u sustini se blisko saradjuje sa SAD-om oko zapisavanja Dejtonskog sporazuma i Rezolucije 1244.

Lepo rade posao on i Bota, onako holivudski, za oskara.
:roll::roll:
Још један мали радикалски перица, који, у суштини, подржава наше непријатеље. :evil:
Пљување, систематско, по свему што иоле покушава да учини нешто добро за Србију.
 
:roll::roll:
Још један мали радикалски перица, који, у суштини, подржава наше непријатеље. :evil:
Пљување, систематско, по свему што иоле покушава да учини нешто добро за Србију.
Milunka,jesi li ti monarhistički demokrata ili demokratski žuti monarhista?
 
:roll::roll:
Још један мали радикалски перица, који, у суштини, подржава наше непријатеље. :evil:
Пљување, систематско, по свему што иоле покушава да учини нешто добро за Србију.

Lulo, nemoj da se vredjamo.

Mozda otkupite i SRS kao SPS i SNS, pa treba posle da ti bude neprijatno zbog ovakvih uvreda. ;)
 
Lulo, nemoj da se vredjamo.

Mozda otkupite i SRS kao SPS i SNS, pa treba posle da ti bude neprijatno zbog ovakvih uvreda. ;)
Нема ту никаквих увреда. Мени неће бити непријатно, јер на ствари гледам реално. За разлику од неких, који то чине, што из незнања, заведености, што злонамерно и системаски, како сам већ толико пута рекла.
То, уосталом, није никакво ново откриће, напротив, врло добро се зна, само што неки, намерно, а неки, у неспособности да схвате, испраног мозга, багателишу ствари.
 
Нема ту никаквих увреда. Мени неће бити непријатно, јер на ствари гледам реално. За разлику од неких, који то чине, што из незнања, заведености, што злонамерно и системаски, како сам већ толико пута рекла.
То, уосталом, није никакво ново откриће, напротив, врло добро се зна, само што неки, намерно, а неки, у неспособности да схвате, испраног мозга, багателишу ствари.

Ja sam bio zaveden i ispranog mozga na otporaskim demonstracijama i to nikad vise sebi necu da dozvolim. Mladost ludost...

Inace, dobro je poznato sta je danas u Srbiji ,,realno" gledanje na stvari, posto upravo ta fraza ,,suocavanje sa realnoscu'' kojom nas cesto opominju sa zapada znaci priznavanje nezavisnosti Kosova, ukidanje ,,genocidne tvorevine" Republike Srpske, suocavanje sa ,zlocinima sunarodnika, itd.

Dakle, dobro se zna na koju stranu je okrenut politicki kompas srpskih demokrata i nikakav vuk u jagnjecem runu to nece da zabarusi.
 
Нема ту никаквих увреда. Мени неће бити непријатно, јер на ствари гледам реално. За разлику од неких, који то чине, што из незнања, заведености, што злонамерно и системаски, како сам већ толико пута рекла.
То, уосталом, није никакво ново откриће, напротив, врло добро се зна, само што неки, намерно, а неки, у неспособности да схвате, испраног мозга, багателишу ствари.

Pa ako se vrlo dobro zna,zasto lupas gluposti?:think:

Chas znas,cas ne znas.........:think:
 
јеремић веома добро зна шта прича,према томе треба га узети за озбиљно.можда он зна нешто што ми не знамо?

:hahaha::hahaha::hahaha:
Daj bre zar i ti ?

Још један мали радикалски перица, који, у суштини, подржава наше непријатеље.
Пљување, систематско, по свему што иоле покушава да учини нешто добро за Србију.

Gospodjo uozbiljite se. Srpska diplomatija je u javnosti precenjena a u stvarnosti ima skroman kapacitet koji treba da usmeri na gradjenje dobrosusedskih odnosa i pomirenja, a ne ovakvim tupavim izjavama, cisto onako radi sopstvenog istresanja a i zbog politicke promocije da stvara stetu i sebi a druima daje dodatan zamah da nas jos vise gaze.

Bilo je zanimljivo citati komentare slicnih tebi kad osuli drvlje i kamenje na onog Kostunicinog savetnika sto je izjavio da je Crna Gora kvazi-drzava a ovde branis budalu koja je jos gora. Mislim stvarno, dokle vise ta dvolicnost.

Politika srpske diplomatije povodom Kosova je nerealna i zavrsice se potpunim fijaskom, trajnim izgnanstvom Srba sa Kosova i gubitkom pozicija koje smo do skora imali u tom procesu. Kosovo se kod Tadica iskljucivo koristi u marketinske svrhe, za kupovinu nacionalnog mira i regrutovanje novih biraca iz korpusa neopredeljenih i zbunjenih. To ce nas mnogo kostati, ali dobro je sto se upleo u tu pricu, jer bez trajnih posledica nece moci da se lako izvuce.
 
Evo jedan komentar iz Sarajeva povodom Vukovog zavijanje na mlad mjesec.

56562373.jpg
 

Back
Top