Сећате ли се Александра Саше Пејановића? Има доста тога да нам каже и из гроба

Kulkiver

Ističe se
Poruka
2.117
Саша. Велики борац у сваком смислу. У рингу као и на улици. Бранећи Српско Косово и Метохију на улицама Подгорице, бунећи се против демократских мафијаша издајничке милогорије. Прави Црногорац праве Црне горе, Српске Спарте за коју се космополитски сатанин Запад, усудио да осуди на одвратну трансформацију од некадашњег јуначког, способног, већински часног, Српског народа на пакосне, профитерске, преварантске и најзад кукавичке и неодлучне, духом бедне БЛЕДЕ сенке људи.

Када га је његов сусед, колега упуцао и када су телевизије објавиле на вестима, мислио сам да је он још једна у низу жртава захукталог осокољеног зла али сам случајно наишао на овај вредан и поучан документ који нам је сада покојни смели, частан, спонтани Саша оставио нама Србима звали се они овако или онако.


Својим начином говора он за неке можда неће бити компетентан за некакво коментарисање и осуду било кога али ће сви видети да се ради о човеку који је све схватио, спонтан што значи да ништа није измишљао у свом говору, али који је за разлику од свих нас био СМЕО да каже и да отоври очи.

Срби, Црногорци-Срби, морамо се стварно бунити али то обавезно значи да морамо да трпимо малтретирање и понижење јер нема борбе без ожиљака.
Морамо коначно постати смелији и бити спремни на све.

Благословен био Саша. Нек ти Бог душу опрости.
 
Necu da komentarisem sam lik Sase Pejanovica. Ali STRASNO je ovo sto se desilo. On im prkosi, a oni su resili da proguraju BRUTALNOM SILOM svoje ludilo!

Hej, NJIHOVO LUDILO, i sve to PROLAZi!! :evil: :evil: :evil:

Mila Dzukca Dzukanovica treba odrati zivog, i ostaviti ga nabijenog na kolac... Na suncu Sahare... Bez ikakve milosti! :eek:

_nobody_
 
Necu da komentarisem sam lik Sase Pejanovica. Ali STRASNO je ovo sto se desilo. On im prkosi, a oni su resili da proguraju BRUTALNOM SILOM svoje ludilo!

Hej, NJIHOVO LUDILO, i sve to PROLAZi!! :evil: :evil: :evil:

Mila Dzukca Dzukanovica treba odrati zivog, i ostaviti ga nabijenog na kolac... Na suncu Sahare... Bez ikakve milosti! :eek:

_nobody_

Шта није у реду са његовим ликом? Ја сам прво мислио да је погинуо због заједничке прошлости са мафијом и будалама.
 
Osecam da je lik necist... Ali ovo sto su oni uradili... Je bez presedana. Da li je taj Sasa Pejanovic nekoga odrao, ubio, silovao? Ne verujem, cim je ovo uradio, covek jeste bio mangup i dilovao lake ribe i tvrde "uglove".... Ali sve je to "dozvoljena" zona na asfaltu.

Ono sto je pogresio je sto je JAVNO proklamovao i proglasio ono sto mi svi znamo. Mila Budaka Dzukca, za kojim je raspisana poternica u Italiji, kao glavesinu Koza Nostre, boss-a CG mafije.

Milo treba da skonca pod rafalima kalasnjikova. Najbolje za CGoru, Balkan, i sav ostali (civilizovani) Svet!

_nobody_
 
Osecam da je lik necist... Ali ovo sto su oni uradili... Je bez presedana. Da li je taj Sasa Pejanovic nekoga odrao, ubio, silovao? Ne verujem, cim je ovo uradio, covek jeste bio mangup i dilovao lake ribe i tvrde "uglove".... Ali sve je to "dozvoljena" zona na asfaltu.

Ono sto je pogresio je sto je JAVNO proklamovao i proglasio ono sto mi svi znamo. Mila Budaka Dzukca, za kojim je raspisana poternica u Italiji, kao glavesinu Koza Nostre, boss-a CG mafije.

Milo treba da skonca pod rafalima kalasnjikova. Najbolje za CGoru, Balkan, i sav ostali (civilizovani) Svet!

_nobody_

Нису они њега убили само зато што је све то јавно изнео. Ипак тврдим да је скончан највише због тога што је као Србин био најгласнији у побуни око независности. Где можеш ти да дираш кума шиптара?
Свакако. Иако је био нешто мало више од барабе ипак је прихватио да буде жртва ономе што ће нас покренути а шта више показао је да је човек. Нисмо ми далеко од сличних застрашивања као Црна Гора.

Рафали калашњикова су ми, изгледа, најјоштрија смртна казна у цивилизацији.:D
 
Da, Cool Kiver, Александaр Сашa Пејановић se pokazao kao Covek. Milo Dzukanovic se pokazao kao Zivotinja. Zakon Kalasnjikova je najblaza kazna za Mila (Dzukca).

_nobody_

Кулкивер.:rtfm:
Запамти то име...
За овакву, надам се ненамерну, увреду би те у XVI веку, мој велики предак Кулкивериус Благи, казнио одузимањем леба и зејтина као и годишњом глобом од трећину свих плодова са твојих њива по закону о забрани помодарско пешкирских речи.:besan2:
Али пошто живимо у свемирско доба онда је свеукупна казна, глоба предвиђена само на половину...

Тема:...заборавих да кажем да су убили вицешампиона. Еј спортисту репрезентативца!
 
Poslednja izmena:
Кулкивер.:rtfm:
За овакву, надам се ненамерну, увреду би те у XVI веку, мој велики предак Кулкивериус Благи, казнио одузимањем леба и зејтина као и годишњом глобом од трећину свих плодова са твојих њива по закону о забрани помодарско пешкирских речи.:besan2:

Ja lose pamtim, Kul Kuveru... Ali, gotivan si lik. Imas od mene reputaciju, kao ohrabrenje za Istinu i dugo secanje. Istina je ovde najbitnija/najvaznija, zar ne (nope EGO trip)? :mrgreen:


_nobody_
 
Trebali ste na vreme barikade dizati i ustasama zube pokazati,
ali vas je ono kovno Mandic zahebao,
vidjecete kakva jos ponizenja samo zato sto im se silom niste suprostavili,
od tih ustasa cete dozivljavati!

Trebali smo svi, prvo, sve da shvatimo a ne da nas vozaju glumci celih 12 godina.
Našao sam nešto o tom Mandiću. Šta im je on napravio?
Prvo pre svega šiptari pa onda ostali. Po rednim brojevima suseda.
 
Ovde se vidi snimljeno ubistvo, ali mora se logovati na youtube da bi pogledali snimak.

Policajac, Bulatovic, je dosao u kafic, sa metkom u cevi, dosao do Sase za stolom, izazvao svadju, Sasa se hteo udaljiti, prosao je pored Bulatovica i u tom trenutku policajac vadi pistolj - ocito da je nesto viknuo tako da se Sasa okrece, nastavlja se prepirka, policajac pljuje Sasu, Sasa uzvraca i policajac ga ubija (ovo nije za svacije oci):




Po mojem misljenju ovo ubistvo je organizovano. Svadja je samo simulirana:

Policajac je inicijator susreta,
Dolazi sa metkom u cevi,
Policajac zapocinje svadju,
Sasa ne reaguje nego pokusava da se udalji,
Policajac ga zaustavlja,
Policajac vadi pistolj - Sasa ne reaguje,
Policajac nastavlja svadju, Sasa ne reaguje,
Policajac pljuje na Sasu
Kad je Sasa uzvratio
Policajac ga ubija....

Citav niz elemenata ukazuje da, policajac kao profesionalno lice, sve cini do krajnjih granica da pronadje razlog da ubije Sasu.

Ovde se ne radi o svadji....jer svadja je spontana, obostrana - ovde se radi o cistom osmisljenom napadu - i trazenju alibija, za ubistvo, kroz svadju.

Postavlja se pitanje zasto ubistvo, ako je organizovano od strane vlasti, nije organizovano na drugi nacin. Na to daje odgovor uvodni video koji je Sasa sam snimio:

Sasa se cuvao, svestan da mu preti ubistvo od strane vlasti,
Aktivno je trazio da isprica razlog sukoba sa vlasti,
Predao je isti snimak Mitrovicu - a do istog snimka je dosla vlast,
Sasa je ocito bio uvek okruzen svojim prijateljima - jer je ocekivao ubistvo.

Iz toga se da zakljuciti - da vlast nije imala vremena ni nacina da drugacije organizuje ubistvo nego putem "svadje".

Svadja i eventualna presuda "ubistvo na mah" - mogla je ubici doneti minimalnu kaznu - da ne govorimo o eventualnoj presudi ubistva u samoodbrani - jer se moglo i ocekivati da Sasa prilikom prilaska policajca za sto i zapocinjanja svadje pesnicom udari policajca - sta bi znacilo oslobadjajucu presudu.

Ali kamera je sve zabelezila.

Ovo je nesto najstrasnije sta se u jednoj drzavi moze desiti - ali i primer sudbine Srba u raznim drzavama bivse SFRJ koji su prosli na slican nacin, poput Sasa - ubistava koje su izvrsile drzave pod raznim legendama.
 
Poslednja izmena:
Саша. Велики борац у сваком смислу. У рингу као и на улици. Бранећи Српско Косово и Метохију на улицама Подгорице, бунећи се против демократских мафијаша издајничке милогорије. Прави Црногорац праве Црне горе, Српске Спарте за коју се космополитски сатанин Запад, усудио да осуди на одвратну трансформацију од некадашњег јуначког, способног, већински часног, Српског народа на пакосне, профитерске, преварантске и најзад кукавичке и неодлучне, духом бедне БЛЕДЕ сенке људи.

Када га је његов сусед, колега упуцао и када су телевизије објавиле на вестима, мислио сам да је он још једна у низу жртава захукталог осокољеног зла али сам случајно наишао на овај вредан и поучан документ који нам је сада покојни смели, частан, спонтани Саша оставио нама Србима звали се они овако или онако.


Својим начином говора он за неке можда неће бити компетентан за некакво коментарисање и осуду било кога али ће сви видети да се ради о човеку који је све схватио, спонтан што значи да ништа није измишљао у свом говору, али који је за разлику од свих нас био СМЕО да каже и да отоври очи.

Срби, Црногорци-Срби, морамо се стварно бунити али то обавезно значи да морамо да трпимо малтретирање и понижење јер нема борбе без ожиљака.
Морамо коначно постати смелији и бити спремни на све.

Благословен био Саша. Нек ти Бог душу опрости.
ovo opet neki patetični patriotski proliv? pitam da ne čitam za džabe :cool:
 
Момак је убијен зато што је Србин.Тукли полицајци су га кад је био затвор.Једно вријеме није био у ПГ мислим да је био у БГ бојао се да не убију,вратио се и нажалост га убили.
 

Back
Top