Secanje na prvu/prvog...

Drage forumasice, da li biste svom sinu dali ime svog prvog... Isto tako, forumasi, da li biste svojoj kci dali ime po svojoj prvoj...

Zasto da, zasto ne... Da li bi to bilo fer prema vasem partneru... Da li biste mu to rekli, ili bi to bila samo vasa mala tajna...

Ne. Zato sto mi se na prvom mestu ne svidja , drugo iz principa to ne bih uradila jer smatram da bih na taj nacin ponizila svog voljenog, koje god ime budem odabrala reci cu mu naravno zasto...a ono sto je najvaznije prvog se setim samo kada ga neko spomene tako da :neutral:...
mada nisam bas najbolje razumela temu :confused:..misli se da mu dam ime jer je prvi nezaboravni u mom zivotu ili jer mi se dopada kako se zvao
 
Sada slusam nove pesme Crvene jabuke i pade mi na pamet da postavim ovu temu... Interesuje me vase misljenje...

Drage forumasice, da li biste svom sinu dali ime svog prvog... Isto tako, forumasi, da li biste svojoj kci dali ime po svojoj prvoj...

Zasto da, zasto ne... Da li bi to bilo fer prema vasem partneru... Da li biste mu to rekli, ili bi to bila samo vasa mala tajna...

Imao bi ocevo ime :), a to bi bilo malo nezgodno..:D
Mozda neko slicno ocevom?:)
 
Dugo je na ovim prostorima bio obicaj, a negde je jos uvek, da se imena daju po dedama i babama...

Ja bih mozda, ime svog pokojnog oca ali..ne znam, mislim da bih nekako trazila u svom detetu nesto dedino iako ce sigurno imati, mislim da to nije najbolja ideja. Kao ni da zenskom detetu dam ime pokojne bake..mada je divno

Razmisljacu o tome kad dodje vreme:)
 
Sada slusam nove pesme Crvene jabuke i pade mi na pamet da postavim ovu temu... Interesuje me vase misljenje...

Drage forumasice, da li biste svom sinu dali ime svog prvog... Isto tako, forumasi, da li biste svojoj kci dali ime po svojoj prvoj...

Zasto da, zasto ne... Da li bi to bilo fer prema vasem partneru... Da li biste mu to rekli, ili bi to bila samo vasa mala tajna...

A gde je opcija da li biste svojoj cerki dali ime svog prvog?:rtfm:
 
Ne! Ne zbog partnera, vec zbog sebe...bilo, proslo, ne ponovilo se..ne zanima mi nista u vezi bivsih...:)
Sto se tice imena skroz sam probirljiva..npr. ne svidja mi se ime Sladjana..i znam 5-6 devojaka koje se tako zovu i skroz su mi anti...imaju neke zajednicke osobine koje su iritirajuce skroz....da li je to slucajnost ili ima veze sa imenom, ne znam...:think:
 
Sada slusam nove pesme Crvene jabuke i pade mi na pamet da postavim ovu temu... Interesuje me vase misljenje...

Drage forumasice, da li biste svom sinu dali ime svog prvog... Isto tako, forumasi, da li biste svojoj kci dali ime po svojoj prvoj...

Zasto da, zasto ne... Da li bi to bilo fer prema vasem partneru... Da li biste mu to rekli, ili bi to bila samo vasa mala tajna...

Ne bih dala njegovo ime svom sinu,kada se rodi,jer mi se ne dopada to ime,prosto.Veoma je staro i osim sto mi se ne dopada,ne bi se dobro uklopilo uz prezime koje ima moj buduci suprug. Da mi se ime zaista dopada,dala bi detetu ime zbog imena koje mi se dopada,a ne zato sto mi se tako zvao neko sa kim sam se nekada zabavljala.Ime je veoma vazno,nosimo ga citavog zivota i treba ga pazljivo odabrati,sa puno ljubavi i emocija,za buduce klince.
 
Imao je /valjda jos uvek ima:lol:/ lepo ime,ali ne bi mi palo na pamet da sina nazovem tako...zasto bih ,pa ima toliko imena na ovom svetu,zasto bih morala bas to,uostalom nekad mi je znacio nesto,sada bas nista....tako da...sve u svemu ideja kao ideja mi je glupa.
 
Sada slusam nove pesme Crvene jabuke i pade mi na pamet da postavim ovu temu... Interesuje me vase misljenje...

Drage forumasice, da li biste svom sinu dali ime svog prvog... Isto tako, forumasi, da li biste svojoj kci dali ime po svojoj prvoj...

Zasto da, zasto ne... Da li bi to bilo fer prema vasem partneru... Da li biste mu to rekli, ili bi to bila samo vasa mala tajna...

Prvom sta? Prvom poljupcu, prvoj ljubavi ili prvom seksu?
No svejedno, ne bih.
Ime smisljeno za devojcicu imam jos od srednje skole, za decaka nek on bira..o tom po tom
 
Po prvom momku sigurno ne bih, po prvoj ljubavi možda bih (ima mnogo lepo, mada prilično nesrećno ime), po prvoj pravoj vezi i takoreći odrasloj ljubavi - ne bih (ne sviđa mi se ime), po onoj najdužoj (mada ne mogu sa sigurnošću reći i najvećoj) ljubavi - najradije, njegovo ime obožavam i oduvek sam i obožavala...
Ali mi je isuviše, isuviše daleko da razmišljam o tome uopšte...
 
Sad mi nesto pade na pamet.
Ona dala ime sinu po svom prvom decku, on dao ime cerki po njoj, i sretnu se posle nekoliko godina i opet se zaljube, ili shvate da su sve vreme zaljubljeni i rese da ostatak zivota provedu zajedno, naravno tu je i sin koji se zove kao on i cerka koja se zove kao ona. Konfuzno... :think:
 
Sada slusam nove pesme Crvene jabuke i pade mi na pamet da postavim ovu temu... Interesuje me vase misljenje...

Drage forumasice, da li biste svom sinu dali ime svog prvog... Isto tako, forumasi, da li biste svojoj kci dali ime po svojoj prvoj...

Zasto da, zasto ne... Da li bi to bilo fer prema vasem partneru... Da li biste mu to rekli, ili bi to bila samo vasa mala tajna...
Ja ne bih, ima ruzno ime :lol:
 

Back
Top