Savremeni forumasi

1046458028_eaedgenius.jpg
 
Aaaaa tooooo!!! pa ja sam ipak plava .... pa me to malo zeza , znas kako je kad na svakih petnest dana stavljas hidrogen od 12 % na glavu, mora to da ima neke posledice............. :)
Ali evo sad si mi ti lepo objasnio , i ja sam shvatila !
 
MIMA blue:
Aaaaa tooooo!!! pa ja sam ipak plava .... pa me to malo zeza , znas kako je kad na svakih petnest dana stavljas hidrogen od 12 % na glavu, mora to da ima neke posledice............. :)
Ali evo sad si mi ti lepo objasnio , i ja sam shvatila !
E, ja sam tek juče provalila ovu promenu prozora za odgovor, tek pošto sam naučila sve smajlije napamet... Sad mi sve lepo stoji na raspolaganju... A ne treba mi više :twisted:
 
frozen1982.:
Ja pojma nemam zasto bilo sta ovde kuckam....sve je ovo jedna velika glupost i vi svi...virtuelni...nit mene za vas,nit vas za mene....vajda radoznalost...da vidim dal bi neko reko nesto interesantno...i kukavica sam,jedino ovde imam hrabrost da (skoro) uvek kazem svakom sta mislim...najverovatnije spadam u tu grupu monologasa...al bas me briga...ovo je sve zezanje...zivot je zezanje....najgluplji vic na svetu....a onda umres.

.... a onda , jednog lepog dana ...
 
Ha! Kuronje koje masu svojim organima po net-u! Definicija savremenog forumasha.
Zanima me kako definishemo savremene forumashice?
One koje se dive kuronjama i velicaju zamisljene krugove koje prave svojim splovilima po zamisljenom prostoru?
 

Back
Top