Savremeni forumasi

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Da li je tacno...
Da su ljudi skloni monolozima i neiscrpnim raspavama, misleci da ce ih potencijalni citalac shvatiti ili podrzati? Da li se misljenje forumasa formira u odnosu na ocekivanja drugih koji ucestvuju na temi, ili je to zaista njihov licni proizvod potpuno operisan od tako smesnih interesa?
Vidim da se ljudi otkidaju od nekih uzjebanih monologa, teskih umnih dela, slatkih maco poltronisanja...
Misljenja sam da je sve to jedno veliko srOnje, ne vidim zbog cega bi se to radilo, a opet rekao bih da se radi.
Udrite, savremeni forumasi... da vas cujem... da li je ovo glupost ili tako nesto ipak postoji.
 
Ne znam zashto to vezujesh bash za forum. Tako je i u RL. Neko do svog mishljenja dolazi razmishljanjem, a neko odabirom sa lagera... uzme mishljenje koje ce mu najbolje stajati i sa kojim ce se dopasti odredjenim ljudima (tachnije, vecini ljudi). Razlozi mogu biti razlichiti.
 
Ja izbegavam da se bavim ozbiljnim temama, nekad samo dobijem inspiraciju.
Glupo mi je da se nadmećem s nepoznatim ljudima - bitni su mi kolko i ja njima :lol:
E ali ima ljudi koje sam upoznala ovako i čije mišljenje mi je bitno - ali to nije tema...
 
Ma to zavisi od raspolozenje, nekad mi dodje da pricam nesto ozbiljno i visoko moralno, a nekad mi dodje da loopam do besvesti.
Ali najbitnije od svega je da sam naucio da se ne nerviram zbog likova i postova sa ovog foruma i sad mogu da furam do 10.000 i nazad, pa onda idemo sve ispocetka ako Bog da :D
 
Dakle glupost je... u toliko bolje.
Pomislih da se ovde desavaju izvesne promocije, beskrajni textovi koji velicaju svog autora... i tako dalje.
Ma ko zna... mozda sam i ja ovo napisao u cilju svoje promocije... kao ja sam sada tu neso pametan pa videh nesto sto drugi ne videse.
Nego... vidim neki tu masu svojim organim po forumu, kao vidi koliko je, a sta tek moze... Pa se onda uortace neke kuronje i tako... masu u duetu.

A to pitanje vezano za misljenje odnosilo se na neke tamo... "kurosave", reko`... mozda neki od savremenih forumasa operisuci po forumu dodje do neke polne radosti.

Ipak... pogresih, a to je vrlo bitno... neka, neka...
Dakle, hvala na dosada izdvojenom vremenu na jednoj od onih... umarajucih tema. ;)
 
majcheki:
ijuuuu al' ti napljuva nekog ajd reci na koga misliš pa da zaokružimo? :lol:

Nema upiranja prstom... to ne dolazi u obzir... ;) A koga sam napljuvao... ne mislim da je to nesto lose... nije kontekst pljuvanje, vec zapazanje.
Usput... nisam ni sebe perskocio... :mrgreen:

Pusti masti na volju... verujem da si sposobna za tako nesto.
 
E da i potpunom sam subjektivan u svemu tome.
Naprimer sta god da majcheki napise ja cu uvek reci, tako je majcheki je u pravu, dok ima neki osoba koje kad bi rekle da je ovaj smajli tuzan :( ja bih im rekao da lazu.
 
loop, koji si ti lik breeee


ckiss.gif
 
Dakle... to je savremeni forumas... javno i prezizno iznosenje svojih interesa. To podrzavam...
Voli te se deco... vodite ljubav, pisite kratke postove... uzivajte u zivotu...

Ja sada odlazim, prijatelj me je pozvao na rostilj, dan je lep... trebalo bi ga iskoristiti. ;)
 
nikodim:
Da li je tacno...
Da su ljudi skloni monolozima i neiscrpnim raspavama, misleci da ce ih potencijalni citalac shvatiti ili podrzati? Da li se misljenje forumasa formira u odnosu na ocekivanja drugih koji ucestvuju na temi, ili je to zaista njihov licni proizvod potpuno operisan od tako smesnih interesa?
Vidim da se ljudi otkidaju od nekih uzjebanih monologa, teskih umnih dela, slatkih maco poltronisanja...
Misljenja sam da je sve to jedno veliko srOnje, ne vidim zbog cega bi se to radilo, a opet rekao bih da se radi.
Udrite, savremeni forumasi... da vas cujem... da li je ovo glupost ili tako nesto ipak postoji.


Pa valjda svi kazu ono sto misle, al ponekad je tesko svoje misli predociti drugima pa to deluje komplikovano, filozofski, ko da je ulozen neki specijalan trud. Evo ja se sad trudim da ti kazem da to nije tako da ljudi misle da ce se ovde bog zna kako istaci svojom nevidjenom inteligencijom, iskustvom, jedinstvenoscu... Ja forumu pristupam krajnje iskreno (ne znam zasto) i kazem ono sto mi je na pameti davajuci primere koji stvarno znam da su se desili.
 
ja bi bio od onih koji pishu monologe da bi ih drugi razumeli te voleli i poshtovali...

ja nisam iskren te formiram svoje mishljenje u skladu s ochekivanim reakcijama...sve to obmotam u mistichnost te u blagu depresiju koja navodi na moju usamljenost i otudjenost...prosto vapim za helping hendom i razumevanjem...ja sam ranjena zver u svojoj jami ako mi pruzhish ruq bitju tvoj verni ljubimac...spasi me da spasem oboje itd...mislim monolozi su super i ja ih uprazhnjavam jer mi se tako otje i neretko tu sredim misli nevezane za forum il bilo shta drugo...

da budem iskren vetjinu vremena sam mnooogo naduvan tako da se svaka komunikacija pretvori u papazjaniju koja me zbunjuje...
 
nikodim:
Da li je tacno...
Da su ljudi skloni monolozima i neiscrpnim raspavama, misleci da ce ih potencijalni citalac shvatiti ili podrzati? Da li se misljenje forumasa formira u odnosu na ocekivanja drugih koji ucestvuju na temi, ili je to zaista njihov licni proizvod potpuno operisan od tako smesnih interesa?
Vidim da se ljudi otkidaju od nekih uzjebanih monologa, teskih umnih dela, slatkih maco poltronisanja...
Misljenja sam da je sve to jedno veliko srOnje, ne vidim zbog cega bi se to radilo, a opet rekao bih da se radi.
Udrite, savremeni forumasi... da vas cujem... da li je ovo glupost ili tako nesto ipak postoji.

:arrow: PREMESTITI NA FILOSOFIJU (ovo je ipak Savremeni Muskarac prim D.S.)
_______________
Ostavio sam cigarete sto ne bih i Windows?
 
MA ????? STA ZNAM. VALJDA SE NE RADI O REKLAMIRANJU, NEGO O GUBLJENJU VREMENA, I NALAZENJU ISTOMISLJENIKA, A UJEDNO I SHVACANJU NEISTOMISLJENIKA NA POJEDINIM TEMAMA. U STVARI NEZNAM KO SE SVE SNUCA OVIM FORUMIMA, SVE JE OVO SUMNJIVO.
 
@Antun
Ti jedan od onih ciji su postovi odlicni za citanje i razonodu... ne retko se dobro ismejem citajuci ih... svaka cas.

Meni ti monolozi malo... idu tamo negde... treba to citati, to traje u nedogled... iskreno... retko se upustam u citanje tako neke "vozjebotine"
 
loop:
Ma to zavisi od raspolozenje, nekad mi dodje da pricam nesto ozbiljno i visoko moralno, a nekad mi dodje da loopam do besvesti.
Ali najbitnije od svega je da sam naucio da se ne nerviram zbog likova i postova sa ovog foruma i sad mogu da furam do 10.000 i nazad, pa onda idemo sve ispocetka ako Bog da :D
Aaaaaaaaaaaaaahahaha, sad ću da te nerviram!!! :lol:
:twisted:
 
nikodim:
@Antun
Ti jedan od onih ciji su postovi odlicni za citanje i razonodu... ne retko se dobro ismejem citajuci ih... svaka cas.
Šup šup šup šup šup, liz liz, liz liz... :p
Što se ovom Antunu svi šlihtaju... Mislim, ništa lično, Antune, nemo' odma' da ispadne da te pljujem :mrgreen:

Samo sam primetila...
 
AntunTun:
ja bi bio od onih koji pishu monologe da bi ih drugi razumeli te voleli i poshtovali...

ja nisam iskren te formiram svoje mishljenje u skladu s ochekivanim reakcijama...sve to obmotam u mistichnost te u blagu depresiju koja navodi na moju usamljenost i otudjenost...prosto vapim za helping hendom i razumevanjem...ja sam ranjena zver u svojoj jami ako mi pruzhish ruq bitju tvoj verni ljubimac...spasi me da spasem oboje itd...mislim monolozi su super i ja ih uprazhnjavam jer mi se tako otje i neretko tu sredim misli nevezane za forum il bilo shta drugo...

da budem iskren vetjinu vremena sam mnooogo naduvan tako da se svaka komunikacija pretvori u papazjaniju koja me zbunjuje...
I onda, lepo, primeniš "Jagoda metod" - sve to lepo priznaš, pre nego što iko stigne da ti natrlja nos :mrgreen:
A, jel' te dobro pljujem? :lol:
:wink:
 

Back
Top