SAVETI........

Psihologue:
Evo ja ću prvi dati savet iz mog ugla za one koji misle da žensko društvo samo teži da se provodi...
Naravno to nije tačno..Devojke vole šetnju - pa eto prvi kontakt nek bude na keju...Za taj prvi sastanak
dovoljno je odvojiti para za po jedno piće na nekom splavu...
NAJBITNIJE NEMATI PREDRASUDE NA SAMOM POČETKU....
covek sa iskustvom...
 
Jbt, stavi prst na celo, pa se zapitaj zasto je to tako, zasto se to desava tebi, a nekim drugim ljudima ne?!

I ne, ne govorim ti to zato sto imam nesto protiv tebe...
Ostavimo licne simpatije i antipatije po strani...
 
nijedna zena nece ostati ravnodusna na poklon-zenski vesh,cipelice itd...
nijedna zena ----------II------------- na sarm i humor...
nijedna zena --------II--------------- na lepo telo(pa i na zensko:) ),oci,glas kao tose proeski haha, itd...
pronadjite se gde ste najaci ;) a kobra fazone vam ne mogu otkrivati 8)
 
Psihologue:
Evo ja ću prvi dati savet iz mog ugla za one koji misle da žensko društvo samo teži da se provodi...
Naravno to nije tačno..Devojke vole šetnju - pa eto prvi kontakt nek bude na keju...Za taj prvi sastanak
dovoljno je odvojiti para za po jedno piće na nekom splavu...
NAJBITNIJE NEMATI PREDRASUDE NA SAMOM POČETKU....
Heh :)
Nas prvi sastanak: Toliko smo se bili zaludeli pricom da smo prosetali centar Beograda uzduz i popreko (potez od Kalemegdana do Kneza Miolsa, pa natrag do Kalemegdana, pa do Zelenjaka), a nije nam se ni sedelo u nekom kaficu... I pored toga je bilo prelepo, jer smo bas divno pricali... To su bili dani! :D
 
Snezna_kraljica:
Heh :)
Nas prvi sastanak: Toliko smo se bili zaludeli pricom da smo prosetali centar Beograda uzduz i popreko (potez od Kalemegdana do Kneza Miolsa, pa natrag do Kalemegdana, pa do Zelenjaka), a nije nam se ni sedelo u nekom kaficu... I pored toga je bilo prelepo, jer smo bas divno pricali... To su bili dani! :D

E ovako se to radi...
 
Gazdarica:
Jbt, stavi prst na celo, pa se zapitaj zasto je to tako, zasto se to desava tebi, a nekim drugim ljudima ne?!

I ne, ne govorim ti to zato sto imam nesto protiv tebe...
Ostavimo licne simpatije i antipatije po strani...


Hehe pa znam ja da ti gajis tajne simpatije prema meni, ali mislio sam da ce i ostati tajne, ali... Razumemo se! :D ;)
 

Back
Top