Quantcast

SAVETI........

A

Aleksej_BASO

Gost
Psihologue:
Svi vi koji možete da udelite neki savet dobro došli na ovaj post...
DAJEMO SAVETE KAKO UPOZNATI DEVOJKU ILI DEČKA I
LEPO I KVALITETNO PROVESTI VREME U DVOJE....

Yebote!!!!!

Ja sam danas razmislja o ovakovoj temi... ALi na drugi nacin.......

Znaci moj savet je:

1. na prvom sastanku obavezno izvatati ribu! Znaci rukom za pic.ku i ako kaze "nemoj" onda "sta bre nemoj, ae nemoj mi se pravis fina" i tako dalje, jer riba mora odma da vid s kim ima posla!

2. ako... ako te nekad riba odbije uek joj kazi "hmm mislio sam da si zrelija ali..."

i tako....

Seticu se jos kasnije! :lol:

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
Evo ja ću prvi dati savet iz mog ugla za one koji misle da žensko društvo samo teži da se provodi...
Naravno to nije tačno..Devojke vole šetnju - pa eto prvi kontakt nek bude na keju...Za taj prvi sastanak
dovoljno je odvojiti para za po jedno piće na nekom splavu...
NAJBITNIJE NEMATI PREDRASUDE NA SAMOM POČETKU....

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
Aleksej_BASO:
Yebote!!!!!

Znaci moj savet je:

1. na prvom sastanku obavezno izvatati ribu! Znaci rukom za pic.ku i ako kaze "nemoj" onda "sta bre nemoj, ae nemoj mi se pravis fina" i tako dalje, jer riba mora odma da vid s kim ima posla!

2. ako... ako te nekad riba odbije uek joj kazi "hmm mislio sam da si zrelija ali..."

i tako....

Nisam siguran da li si drogiran ili se zezaš...Ako tako radiš onda ćes ceo život
da drkaš čovek...

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Aleksej_BASO:
Yebote!!!!!

Znaci moj savet je:

i tako....

Zabotravio si opominjucu samarcinu,ako se mnogo necka a ne bi bas odma da je otkacis. :lol:

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Ja najvise volim kad mi doticni gospodin donese cvece i onda me izvede negde (neko tajnovito interesantno mesto) eto psiho tvoja ideja o keju je super. i posle zajedno caskamo i lepo se upoznamo. Naravno najvazniji savet je da decko i devojka budu opusteni i da pricaju slobodno, kako bi se ljubav razvila.Eto toliko od mene sad za sad, a setice se geisha jos nesto.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.830
geisha:
Ja najvise volim kad mi doticni gospodin donese cvece i onda me izvede negde (neko tajnovito interesantno mesto) eto psiho tvoja ideja o keju je super. i posle zajedno caskamo i lepo se upoznamo. Naravno najvazniji savet je da decko i devojka budu opusteni i da pricaju slobodno, kako bi se ljubav razvila.Eto toliko od mene sad za sad, a setice se geisha jos nesto.

Za tskvu šetnju nisu potrebne neke velike pare...Mislim što da ljudi budu slepci i da
kukaju nad sudbinom kad mogu i tako....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.