Saudijska Arabija

pa neznam sa cime ih je ubijao iz gaze verovatno kamenjem posto oni tamo nemaju oruzije da se brane. i u gazu nemoze nista da udje pa cak ni humanitarna pomoc.koliko sam videla male dece i bebica ubijenih cccccc STRAHOTA!!!!

On ih je razneo bombom, posto je bio bombas samoubica. A to gde ti gledas tamo ne pricaj o tome kako dolaze turski brodovi sa humnitarnim teretom, puni humanitaraca, koji ubijaju izraelske vojnike.
 
daj bre da se nesvadjamo i prepiremo :D bar mi mozemo ovako da se druzimo i da se ako treba pomazemo. ostavljam politiku zato sto je to neiscrpna tema i mi mali ljudi bolje da se neopterecujemo.

Naravno, ja ne volim da pricam o politici, ali islam kontorlise zivot u potpunosti. To je jedan religiozno-politicki-eticki sistem. Dakle, sve o cemu se govori postaje predmet nekog zakona => politike.
 
hmmmm koliko sam ja upoznata jevreji kontrolisu u svetu vecinu stvari . islam ima zakone od Boga koje imaju i tvoja i moja vera (mi se bas i nepridrzavamo Bozijih zakona)samo sto muslimani postuju taj zakon, a mi se bas i nepridrzavamo tih zakona :)
 
hmmmm koliko sam ja upoznata jevreji kontrolisu u svetu vecinu stvari . islam ima zakone od Boga koje imaju i tvoja i moja vera (mi se bas i nepridrzavamo Bozijih zakona)samo sto muslimani postuju taj zakon, a mi se bas i nepridrzavamo tih zakona :)

Lose si upoznata. Jevreji ne terorisu svet kao muslimani. Muslimani ceo svet ucenjuju naftom, a cime to Jevreji ucenjuju. Zar je moguce da je tih ni 20 misliona stanovnika trnu u oku milijardama zivih bica, koja ih mrze, jer su zivi. A ne znam koja je to cija vera? Ti si muslimanka. Rekla si da ti je muz i deca, ako si udata za muslimana i ti si muslimanka, zar ne? Ne bih bas rekla da se ne pridrzavate tih zakona, ako ti vec zivis u Libiji. To mogu da kazu muslimani ovde na Balkanu, koji se pale na islam i misle da je to samo klanjanje i valjanje u bogatstvu, a kada bi im stvarno doslo, drugu bi pesmu pevali.
 
Bog im dao naftu pa im se moze. nesto ima medju tih 20 miliona kad ih ceo svet nevoli. kao sto sam rekla nemrzim jevreje,hriscane i muslimane nego nevolim ljude koji su pokvareni i uvek sam za da treba unistiti svu gamad bez obzira koje vere bili!
 
Ma daj zekis se, globaliziras stvari!!

NE, mrtva sam ozbiljna.

Bog im dao naftu pa im se moze. nesto ima medju tih 20 miliona kad ih ceo svet nevoli. kao sto sam rekla nemrzim jevreje,hriscane i muslimane nego nevolim ljude koji su pokvareni i uvek sam za da treba unistiti svu gamad bez obzira koje vere bili!

Ne vole ih muslimani i neznalice.
 
Ovako :) jevreji su ubili isusa koji je sin Boziji (po hriscanstvu) ali posle isusa dolazi mohamed poslanik i on govori da isus nije sin Boziji nego da je poslanik Boiziji. Isusa nisu ubuli jevreji jer ga je Bog digao gore na nebo,a razapeli su nekog ko je izgledao kao isus. Isus ce se vratiti na sudnjem danu i slomiti krst i ubiti jevreje. Islam je nadogradnja na jevreje i hriscane sa ispravkama zabluda. Sve mozes procitati u sura mariam (marija majka isusova) jedina zena koja se spominje u quranu.
 
Ovako :) jevreji su ubili isusa koji je sin Boziji (po hriscanstvu) ali posle isusa dolazi mohamed poslanik i on govori da isus nije sin Boziji nego da je poslanik Boiziji. Isusa nisu ubuli jevreji jer ga je Bog digao gore na nebo,a razapeli su nekog ko je izgledao kao isus. Isus ce se vratiti na sudnjem danu i slomiti krst i ubiti jevreje. Islam je nadogradnja na jevreje i hriscane sa ispravkama zabluda. Sve mozes procitati u sura mariam (marija majka isusova) jedina zena koja se spominje u quranu.

E, bas ti hvala. Ja smatram da je islam rimokatolicka podmetacina beduinima. Sve mozes da shvatis, kada bolje malo razmislis.
 
E, bas ti hvala. Ja smatram da je islam rimokatolicka podmetacina beduinima. Sve mozes da shvatis, kada bolje malo razmislis.

O, GIOVANNA, PA TO SI TI.
U PRAVU SI, CEO SVET PODMETNUO SRBIMA I JEVREJIMA. kako je to uopšte moguće? PRAVA istina je da su Srbi i Jevreji jedini IZAbrANI porod.
od kad su arapi i jevreji neprijatelji?
nema u tebi NIŠTA arapsko!? GHHRR! Ko o čemu, baka o nedvoličnosti.
Inače, lepo pričaš, ovaj forum ti je pravo mesto za to.
Neko je od nekog prepisao, a ima i ko je DOPISAO! GHHRRR!
 
O, GIOVANNA, PA TO SI TI.
U PRAVU SI, CEO SVET PODMETNUO SRBIMA I JEVREJIMA. kako je to uopšte moguće? PRAVA istina je da su Srbi i Jevreji jedini IZAbrANI porod.
od kad su arapi i jevreji neprijatelji?
nema u tebi NIŠTA arapsko!? GHHRR! Ko o čemu, baka o nedvoličnosti.
Inače, lepo pričaš, ovaj forum ti je pravo mesto za to.
Neko je od nekog prepisao, a ima i ko je DOPISAO! GHHRRR!

Nisam Giovanna, vec to sto jesam.
 
@Moderna Pevacica
Kako neko tako obrazovan i tako "pametan" kao ti moze lupetati takve gluposti?TI govoris nesto stjuardesi kako je glupa i samoubica,a ti veze nemas ni ocemu.Opste poznata stvar je da su amerikanci podmetnuli napad na tornjeve,to zna cijeli svijet,a ocito to do tebe nije doprelo jer si ti ocito zivjela u nekom zatucanom dijelu Izraela gdje zive jos od vremena Hitlera da nikad ne zaborave ugnjetavanje iz drugog svjetskog rata,wow..kad si tako pametna i kad tako dobro poznajes istoriju,molim te reci mi kako je nastala drzava Izrael?I reci mi koje godine su dosli u Palestinu i uzeli je kao svoju zemlju?Da to nije bilo nekad poslije drugog svjetskog rata mozda???Kada je fino izrezirano da se dodje do "obecane svete zemlje"...Reci ti meni Pevaljko draga jesi cula mozda za masone?Ocito si jedna od njih...doduse.Druga stvar,ko drzi cijeli svijet?Ciji su svi ti proizvodi koje mi konzumiramo?Nisu arapski nego jevrejsko americki,tacnije cionisticki.KO drzi cijeli svijet u svojoj vlasti?Upravo ti jevreji.Ko je izdao Hrista?Nemas ti blage veze ni o cemu.TI si jedan obicni medijsko programirani produkt ispranog mozga,takve i zele i takvi im i trebaju.Veze nemas s vezom ni ocemu,a pogotovo ne o svijetu.Uostalom reci mi i cije su najjace banke svijeta?Sve islamske zemlje su potlacene osim Saudijske Arabije jer oni suradjuju sa amerikancima i jevrejima koji su krivi za sve ratove i bolesti i za rat na balkanu i nato bombardovanje,rasturili su jugoslaviju jer je bila jedna od najjacih zemalja i jer nije imala dugove a zemlje bez dugova ne smiju postojati,e sad imamo dugove koje nece platiti ni nasi praunucadi zato ovdje rata vise nece biti,ali zato imamo samo mit o miru jer ljudi se i dalje mrze i ne postuju,zbog koga?Muslimana jel?Ne,nego zbog Amerikanaca i Izraelaca.
 
Opste poznata stvar je da su amerikanci podmetnuli napad na tornjeve,to zna cijeli svijet,a ocito to do tebe nije doprelo jer si ti ocito zivjela u nekom zatucanom dijelu Izraela gdje zive jos od vremena Hitlera da nikad ne zaborave ugnjetavanje iz drugog svjetskog rata,wow..

Zanimljivo je to, da tako pametnim osobama kazu da je podmetnuto rusenje "Bliznakinja" i odmah ce te pametne osobe da poveruju u nesto sto je podmetnuto, nego u nesto sto se zaista dogodilo.

kad si tako pametna i kad tako dobro poznajes istoriju,molim te reci mi kako je nastala drzava Izrael?I reci mi koje godine su dosli u Palestinu i uzeli je kao svoju zemlju?Da to nije bilo nekad poslije drugog svjetskog rata mozda???Kada je fino izrezirano da se dodje do "obecane svete zemlje"...Reci ti meni Pevaljko draga jesi cula mozda za masone?Ocito si jedna od njih...doduse.Druga stvar,ko drzi cijeli svijet?Ciji su svi ti proizvodi koje mi konzumiramo?Nisu arapski nego jevrejsko americki,tacnije cionisticki.KO drzi cijeli svijet u svojoj vlasti?Upravo ti jevreji.Ko je izdao Hrista?Nemas ti blage veze ni o cemu.TI si jedan obicni medijsko programirani produkt ispranog mozga,takve i zele i takvi im i trebaju.Veze nemas s vezom ni ocemu,a pogotovo ne o svijetu.Uostalom reci mi i cije su najjace banke svijeta?Sve islamske zemlje su potlacene osim Saudijske Arabije jer oni suradjuju sa amerikancima i jevrejima koji su krivi za sve ratove i bolesti i za rat na balkanu i nato bombardovanje,rasturili su jugoslaviju jer je bila jedna od najjacih zemalja i jer nije imala dugove a zemlje bez dugova ne smiju postojati,e sad imamo dugove koje nece platiti ni nasi praunucadi zato ovdje rata vise nece biti,ali zato imamo samo mit o miru jer ljudi se i dalje mrze i ne postuju,zbog koga?Muslimana jel?Ne,nego zbog Amerikanaca i Izraelaca.

Mislim da si ti veoma napaljena i indoktrinirana. Smiri se malo!
 
Cao Zia

Proveo sam nekih 20tak godina u Saudijskoj Arabiji, tako da ako imas bilo kakvih pitanje slobodno se obrati. Sto kaze Dragan "niko normalan ne bi isao" - ondak nisam normalan! Pozdrav
Zdravo,
Molimte mi reci samo dali je bezbedno da sama zhenska osoba ide da radi u Saudisku Arabiju , dali je istina shta se pishe po forumima da ti mogu oduzet pasosh bez ikakvok razloga samo zatoshto neko koj je lokalac je to pozheleo i da nemozhesh nishta. Dali ima mogucnosh ada ako pozhelish jednostavno se spakujesh i odesh iz zemlje?
Pravila zhivota znam i to nije problem , samo dali ima opasnos od nezheljenih stvari bez povoda.
 
Zdravo,
Molimte mi reci samo dali je bezbedno da sama zhenska osoba ide da radi u Saudisku Arabiju , dali je istina shta se pishe po forumima da ti mogu oduzet pasosh bez ikakvok razloga samo zatoshto neko koj je lokalac je to pozheleo i da nemozhesh nishta. Dali ima mogucnosh ada ako pozhelish jednostavno se spakujesh i odesh iz zemlje?
Pravila zhivota znam i to nije problem , samo dali ima opasnos od nezheljenih stvari bez povoda.
Covek kog si pitala nije na forumu od 2008. Teško da ćeš dobiti odgovor. Pre će ti se javiti Kristijano Ronaldo. 😁😂
 
ne idem tamo da radim, već sam se udala za Saudijca, pa sad čekam da se srede papiri..kaži mi da sam luda, mnogi su mi rekli, ali šta mogu kad se zaljubila...samo sam želela da saznam ako iko sa ovih prostora ima iskustva sa tom zemljom...znam znam znam...žene imaju uskraćena prava, sve mi je jasno, o tim stvarima sam se dobro informisala, no ja sam ti veoma odlučna i tvrdoglava osoba,pa mogu da se izborim sa stvarima...nego ipak je dobro čuti neke stvari iz prve ruke..
iko?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesi jos tamo 😁
 

Back
Top