SATANIZAM

  • Začetnik teme Devilish Dog
  • Datum pokretanja
možda i shvatam ljude koji se bave tim, verovatno ih privlači okultno i misticizam, čuj možda, naravno! Ali, onda moraju prihvatiti i neke "propratne pojave" kao što su "noćne posete, pomeranje stvari i te fore".Sve u svemu nikad ne :? bih volela da sam u koži nekog sataniste, i nikako ne mislim kao jedan posetilac da je "u normalnim količinama O.K.
 
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted:
 
ma svaka religija je najvca glupost... i dok god bude religije ljudi ce biti primitivni kao sto su sada.... cisto gubljenje vremena je moliti se bilo kome:)....
 
Sticky_Fingers:
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted:

Ne, ali su proganjani od strane Hriscanstva, kao Azteci (koji su prinosili ljudske zrtve), ili su prisilno primorani da promene veru. Birajte.
 
sataniste nabiti na kolac.
De ste satanisti da vas nabijem na k.u.r.a.c
2ar15smilie.gif
 
Sticky_Fingers:
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted: [
/color]

Dragi StickY Fingers,ti ili si clan ove sekte ili nisi normalan!Bas bih volela da mi objasnis tu *ljubav* i to *spajanje s Bogom*.O kom Bogu ti govoris?Zar ti prihvatas ubijanje nevinih i orgijanje u slavu Satane?
 
Sve najgore. mene je pre godinu dana vrbovala crna ruža, i kada sam ih odbio počeli su da mi šalju mrtvačke glave, pentagrame, preteće poruke kako ću svoj naredni rodjendan slaviti na groblju itd. I od tada satanistima želim sve NAJGORE!
 
Zaista zasto da se klanjamo nekim satanama djavolima šejtanima kipovima ..... kad je samo jedan Bog .... PA ZAISTA JE OVAJ NAROD NE UPUCEN.SAMO JE SMRT NJIHOVA RJESENJE A SPAS NAMA OD NJIH JE VJEROVANJE U PRAVOG BOGA JEDINOG KOJI SVE CINI SVOJOM VOLJOM-ALLAHA
 
Aleksandar Stričević:
Sve najgore. mene je pre godinu dana vrbovala crna ruža, i kada sam ih odbio počeli su da mi šalju mrtvačke glave, pentagrame, preteće poruke kako ću svoj naredni rodjendan slaviti na groblju itd. I od tada satanistima želim sve NAJGORE!

Au, yebo te! :shock: Valjda je gotovo s tim?

Sataniste treba satanizovati! :twisted:
 
Ma sta tu ima da se komentarise! Nabiti na kolac bez pitanja! :shock:
Gledala sam jednu emisiju na BK skoro majka jednog decka je pricala o tome kako je on jednog dana slucajno provalio na sajt Crne Ruze i poceo da se dopisuje sa njima. Jadni Satanisti svi bez oca, majke, sestre, gladni, zedni. Onda su poceli da mu dosadjuju i da ga zovu na tel. On se pozalio njegovima, trazili su cak da ubije neku osobu. Tako se ljudi odselili, njegovi napustili posao da bi cuvali klinca jer ovaj nije smeo na ulicu da izadje kamoli u skolu. Nisu mogli da placaju kiriju u novom stanu pa su resili da prodaju kucu u kojoj su pre ziveli.A ziveli su u selu. Prodali su kucu jednoj profesorki na Univerzitetu. Ali ispostavilo se da je ta kurvulja profesorka neka Satana i sad oni se skupljaju u toj kuci u selu i vrse obrede. Roletne na prozovima su zatvorili i stalno se cuje neka indijska muzika i krici. Ljudi koji zive u tom selu ne mogu da spavaju a ni da izadju. Mali ide kod psihijatra ali cool je to sto ima jako veliku volju i jaku licnost pa Satanisti nisu mogli da ga ubede da ubije tu osobu. Sad je kao svee ok. Ma deee!
Zato kazem UBITI, jebati ih u mozak ***** im materina! Pa da vidim kako ce Satanica da im pomogne! :x
 
Samo vas pratim i cudim se kako mozete da nastavljate da diskutujete o stvarima o kojima nista ne znate... Pazi, vi niti znate sta je satanizam, niti sta je hriscanstvo, i to bar vecina vas...

Pravi satanizam nije ono o cemu ste citali, i pravi satanizam se ne svodi na orgijanje po groblju i urnisanje crkava... To su popaljeni, istripovani klinci... Pravi satanizam je mnogo ozbiljniji i zasao je u sve pore naseg drustva. Verovatno mnogi od vas znaju gde se sve nalaze simboli satanizam tj, da je krem svetskog drustva u satanistickom fazonu... Papa je na primer satanista i to prve klase.

Takodje nemate pojma nista o hriscanstvu i ne verujem da ste i uzeli bibliju u ruke da se malo poducite o "vasoj" veri. Da ste to uradili dobro bi ste razmislisli pre nego sto bi ste ocrnili paganizam a pohvalili se da ste pravoslavac... Pazite, ima toliko mnogo da se pise o ovome i mozda otvorim novi topik ali poenta je da je biblijja JEVREJSKA knjiga koja ne opisuje postanak ljudi neko nastanak samo jednog plemena - JEVREJA... Isus je jevrejin, to valjda svi znate.... ali da ne pomislite da sam ja satanista (boze sacuvaj) mislim da je bolje ipak da otvorim novi topik gde cu sve lepo da vi objasnim :)

a savetujem svima da odu na http://superzona.tripod.com i skinu knjigu UDARAC RUSKIH BOGOVA iz download sekcije... Mnoge stvari ce vam biti jasnije kad procitate samo prvih nekoliko poglavlja...

pozdrav svima
 
el_fatih:
Zaista zasto da se klanjamo nekim satanama djavolima šejtanima kipovima ..... kad je samo jedan Bog .... PA ZAISTA JE OVAJ NAROD NE UPUCEN.SAMO JE SMRT NJIHOVA RJESENJE A SPAS NAMA OD NJIH JE VJEROVANJE U PRAVOG BOGA JEDINOG KOJI SVE CINI SVOJOM VOLJOM-ALLAHA



e ej matereti ne pricaj gluposti, sta stalno provociras?!?!!?!? :x
 
Sticky_Fingers:
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted:

"Osveta je moja," rekao je Bog.
 
BTW i biblija kaze da postoji jos mnogo bogova i to na vise nacina.

PRVO Svima poznata recenica "Da stvorimo coveka po NASEM izgledu"... MNOZINA i ne nije greska u prevodu... Uzmite englesku srpsku ili rusku verziju prevoda i uvek ta ista MNOZINA

DRUGO Adam i Eva imaju dva sina KAINA I AVELJA.... U nastavku biblije kain ubija avelja sto ce reci da ostaju samo tri coveka na planeti: adam, eva i kain.... Medjutim, kain odlazi u neku drugu zemlju i tamo se zeni sa pripadnicom DRUGOG plemena i radja decu.... Ko je napravio to drugo pleme???? Da li je moguce da su to drugo pleme u stvari NASI preci... Ocigledno postoje i NEJEVREJSKI BOGOVI

TRECE u bibliji se na mnogo mesta govori ELOHIM sto se prevodi kao BOG..... E pa, rodjaci, to je mnozina od BOG, takoreci BOGOVI...

CETVRTO Jevrejski bog u mnogo slucajeva govori jevrejima da nemaju druge bogove osim njega.... Zasto im bog to govori ako ne postoje drugi bogovi.

PETO Postoji Bog, andjeli, arhandjeli, demoni, sotona.... Bog je samo glavni medju njima.... A pogledajte svaku drugu mnogobozacku religiju... recimo kod grka Zevs, pa onda cela njegova rodbina, pa Had pa ovaj pa onaj.... Potpuno ista hijerarhija zanimljivo
 
Da da...svi se kao plasimo satanizma...Oni vam inace nista ne mogu ako ste jaka licnost!!! A o tim "satanistima" sto govorimo kao groblja, krvne zrtve itd... to su napaljeni klinci (kao sto je vec neko rekao), kao oblace se u crno, nose OBRNUTE pentagrame.To su pozeri, koji hoce da zaplase neznalice! Ti sto su te "vrbovali" ne verujem da su ti slali pravilne pentagrame, i to naglasi. Jer necu da neko skrnavi pentagram koji je jedan od najstarijih simbola uopste stariji i od krsta! Oznacava jedinstvo zemlje,vatre, vode i vazduha. 4 elementa na kojima pociva ovaj svet i DUH, al ne na nacim kao sv DUH u Hriscanstvu. Ako su ti slali PRAVILNE pentagrame slali su ti zastitu, ali u tvom slucaju ne verujem da je tako bilo!~! Nadjite pravu simboliku...pa tek onda pricajte o tome.

Ista stvar..pagani su prinosili zrtve pa ih niko nije spaljivao na lomaci! Mislis? A sta bi sa inkvizicijom? Mada to donekle je bilo u proslosti...recimo stari sloveni, uz zavisnosti od tradicije su prinosili zrtve, a tek Kelti.... Ali hocu da kazem DANASNJI pagani "prinose zrtve" u vidu vocja, semenja, kolacha, vina...nikako krvnu zrtvu!!! Ni jedan pravi paganin to nece uraditi.

Pravi satanisti...nece niako ici na nas"obicne ljude",pre svega na neke uticajne, jer to je sve sto oni hocje MOC! A najlakse je vladati ljudima koji su u strahu! Zato...obrazujte se..i znacete kako da zaobidjete sve to! Ljudi se plase onoga sto ne razumeju! A Satana je plod hriscanske crkve, tako da su oni automatski hriscjani! Pravi satanista se nikad nece pokazati...kao ja sam satanista vidite me, plasite me se!
Ovi koji se tako razmecju...su obicne budale i samo privlace zlo!

Ja svim svojim snagama se borim protiv takvih ljudi! Jedino cime se to moze je ZNANJE!!!!

Blessed be :wink:
 
Anonymous:
Sticky_Fingers:
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted:

"
Molim? Kakva ljubav? Pojasni..... Krajnji cilj je moc i manipulacija.... A tebe je neko gadno nalozio..... OTVORI OCI I VIDI STAVRI ONAKVE KAKVE JESU
 

Back
Top