SATANIZAM

  • Začetnik teme Devilish Dog
  • Datum pokretanja
silvereye:
Pravi satanisti...nece niako ici na nas"obicne ljude",pre svega na neke uticajne, jer to je sve sto oni hocje MOC!

Pazi sve si u pravu osim ovoga.... Oni se jos kako uplicu u nase zivote.. TV, MUZIKA, IGRE, INTERNET... Pa njihov je krajni cilj da uticu na "obicne" ljude... Moci vec imaju dosta.. drze celu ameriku i zapad... Papa im je najbolji drugar....
 
el_fatih:
Zaista zasto da se klanjamo nekim satanama djavolima šejtanima kipovima ..... kad je samo jedan Bog .... PA ZAISTA JE OVAJ NAROD NE UPUCEN.SAMO JE SMRT NJIHOVA RJESENJE A SPAS NAMA OD NJIH JE VJEROVANJE U PRAVOG BOGA JEDINOG KOJI SVE CINI SVOJOM VOLJOM-ALLAHA
...Iz koje bajke ti iskoci majke ti???
 
Satanizam je samo jedan od gomile nusprodukata hrišćanstva.

Da nema hrišćana, satanisti ne bi znali šta da rade, jer oni uglavnom sve rade isto kao i ovi samo naopako...

I jedne i druge treba zabraniti, barem na javnim mestima što se mene tiče. Kod kuće nek slave šta god im tog dana padne na pamet.
 
Simpson:
Samo vas pratim i cudim se kako mozete da nastavljate da diskutujete o stvarima o kojima nista ne znate... Pazi, vi niti znate sta je satanizam, niti sta je hriscanstvo, i to bar vecina vas...

Pravi satanizam nije ono o cemu ste citali, i pravi satanizam se ne svodi na orgijanje po groblju i urnisanje crkava... To su popaljeni, istripovani klinci... Pravi satanizam je mnogo ozbiljniji i zasao je u sve pore naseg drustva. Verovatno mnogi od vas znaju gde se sve nalaze simboli satanizam tj, da je krem svetskog drustva u satanistickom fazonu... Papa je na primer satanista i to prve klase.

Takodje nemate pojma nista o hriscanstvu i ne verujem da ste i uzeli bibliju u ruke da se malo poducite o "vasoj" veri. Da ste to uradili dobro bi ste razmislisli pre nego sto bi ste ocrnili paganizam a pohvalili se da ste pravoslavac... Pazite, ima toliko mnogo da se pise o ovome i mozda otvorim novi topik ali poenta je da je biblijja JEVREJSKA knjiga koja ne opisuje postanak ljudi neko nastanak samo jednog plemena - JEVREJA... Isus je jevrejin, to valjda svi znate.... ali da ne pomislite da sam ja satanista (boze sacuvaj) mislim da je bolje ipak da otvorim novi topik gde cu sve lepo da vi objasnim :)

a savetujem svima da odu na http://superzona.tripod.com i skinu knjigu UDARAC RUSKIH BOGOVA iz download sekcije... Mnoge stvari ce vam biti jasnije kad procitate samo prvih nekoliko poglavlja...

pozdrav svima



ta knjiga je obicno smece, glupost :evil: .... sada svak ziv tumaci Bibliju na svoj nacin. glup je onaj koji prihvata ta tumacenja.
 
Simpson:
стефан немања:
ta knjiga je obicno smece, glupost :evil: .... sada svak ziv tumaci Bibliju na svoj nacin. glup je onaj koji prihvata ta tumacenja.

pa i pravoslavno tumacenje je jos samo jedno od tumacenja.... a to sto si ti uzeo nick STEFAN NEMANJA prilicno zabrinjava :) :twisted:



to za СТЕФАНА НЕМАЊУ je bila mala provokacija, bezze, sala, ali ne vidim razlog zasto bi to bilo zabrinjavajuce :?: :!: .... ja se ne slazem sa onom knjigom kao ni sa onim primjerima iz te knjige koje si naveo gore (za Adama i Evu, Jevreje itd.)
 
Anonymous:
to za СТЕФАНА НЕМАЊУ je bila mala provokacija, bezze, sala, ali ne vidim razlog zasto bi to bilo zabrinjavajuce :?: :!: .... ja se ne slazem sa onom knjigom kao ni sa onim primjerima iz te knjige koje si naveo gore (za Adama i Evu, Jevreje itd.)

ovo za stefana sam predpostavio...

reci zasto se ne slazes sa onim o adamu i evi
 
Алjона:
Anonymous:
- ВЕЛИКА ЈЕ ГЛУПОСТ ЧОВЕЧАНСКА :!: :!: :!:
Сатана jе смрт, а Господ jе ЖИВОТ.

Aljona, ne želim ovde da pravim međunarodne incidente, ali ovakve izjave ne odaju utisak da si punoletna.

Probaj da obrazložiš svoje izjave, a ne da komentarišeš kao navijač na sportskom meču. Već znamo da mnogo voliš Gospoda, ali reci mi ko te tome naučio? Da li misliš da onim ljudima koji su recimo rođeni u Aziji i nikad nisu ni čuli za tvog Gospoda, ili onima koji ne veruju u njegovo postojanje fali nešto u životu? Hajde da čujemo.
 
Simpson:
Anonymous:
to za СТЕФАНА НЕМАЊУ je bila mala provokacija, bezze, sala, ali ne vidim razlog zasto bi to bilo zabrinjavajuce :?: :!: .... ja se ne slazem sa onom knjigom kao ni sa onim primjerima iz te knjige koje si naveo gore (za Adama i Evu, Jevreje itd.)

ovo za stefana sam predpostavio...

reci zasto se ne slazes sa onim o adamu i evi



ovo sam naveo samo kao primjere, a to za Adama i Evu moze da ima smisla, ali i ne mora, samo sto ja to ne prihvatam, jednostavno, sukobljava se sa mojim misljenjem i ne mogu da prihvatim. i nemoj da pitas zasto, jer ni sam ne znam :oops: , mozda je to bezveze ali siguran sam da tako i mnogi drugi misle. sta ces.....
 
pa ja tu verovatno nista ne mogu da promenim :)

Aljona, sto se tebe tice imam par stvari da ti dam na uvid pa ti opet porazmisli oko toga satana-zlo biblijski bog-dobro

S obzirom na tvoje komentare ne verujem da si mnogo razmisljala ovakvim stvarima ali siguran sam da znas za pricu o adamu i evi... znas vec kada je njima gospod bog(biblijski naravno) rekao : citiram:

"Samo roda s onoga drveta usred vrta, kazao je bog, ne jedite i ne dirajte u nj, da ne umrete."
" A zmija rece zeni: ne cete vi umrijeti nego zna bog da ce vam se u onaj dan kad okusite s njega otvoriti oci, pa cete postati kao bogovi i znati sto je dobro sto li zlo."

e sad ti kazes BOG=DOBRO DJAVO=ZMIJA=ZLO....

A ja te pitam ko je lagao ovde.... da li je lagao bog ili zmija... Bog kaze da ce umreti ako okuse plod... jesu li umrli?? nisu.. Zmija kae da ce im se otvoriti oci i da ce znati sta je dobro a sta zlo.. Da li im je istinu rekla? jeste... Ko laze? Bog! Ko govori istinu? zmija, tj. djavo! Ko je po hriscanstvu bog lazi i prevare? Djavo! Bog je lagao, znaci bog je sam ..... (nastavi sama recenicu)

ako hoces jos primera navescu ti.
 
Sticky_Fingers:
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted:

Cekaj, bre malo covece! Pagani jesu prinosili zrtve svojim MNOGOBROJNIM bogovima, ali nadji mi ti danas nekog pagana!? Pa oni su svi odavno odapeli kosti! Sada - satanizam se pojavio kao moderni problem drustva. Kako neki "moderni" ljudi mogu da se "klanjaju" svom "bogu" na tako prost i zaostao nacin. To su obicni drustveni paraziti koji samo srozavaju Covecanstvo i vode nas u propast.
P.S.: Pa znate li kako je lepo biti ATEISTA??? :?:
 
Simpson:
pa ja tu verovatno nista ne mogu da promenim :)

Aljona, sto se tebe tice imam par stvari da ti dam na uvid pa ti opet porazmisli oko toga satana-zlo biblijski bog-dobro

S obzirom na tvoje komentare ne verujem da si mnogo razmisljala ovakvim stvarima ali siguran sam da znas za pricu o adamu i evi... znas vec kada je njima gospod bog(biblijski naravno) rekao : citiram:

"Samo roda s onoga drveta usred vrta, kazao je bog, ne jedite i ne dirajte u nj, da ne umrete."
" A zmija rece zeni: ne cete vi umrijeti nego zna bog da ce vam se u onaj dan kad okusite s njega otvoriti oci, pa cete postati kao bogovi i znati sto je dobro sto li zlo."

e sad ti kazes BOG=DOBRO DJAVO=ZMIJA=ZLO....

A ja te pitam ko je lagao ovde.... da li je lagao bog ili zmija... Bog kaze da ce umreti ako okuse plod... jesu li umrli?? nisu.. Zmija kae da ce im se otvoriti oci i da ce znati sta je dobro a sta zlo.. Da li im je istinu rekla? jeste... Ko laze? Bog! Ko govori istinu? zmija, tj. djavo! Ko je po hriscanstvu bog lazi i prevare? Djavo! Bog je lagao, znaci bog je sam ..... (nastavi sama recenicu)

ako hoces jos primera navescu ti.

Драги Симпсон, видим да на овом форуму има много неверуjући људи и мислим да ти један из њих. Шта могу да казати за те да би ти разумео о чему jа говорим? Jеднонаставно говорим о томе, о чему су говорили Св. Сава, Св. Василиjе Острошки, Св. Николаj (Велемировић), прп. Jустин (Поповић), о чему говоре православни мир.

Шта се тиће лжи...Господ jе говорио да сатана jе отац лжи и само jедан он. Господ jе и истина, и живот, и свет, и љубав. Али сатана jе лаж, смрт, тамност, мрзња. Какав jе твоj избор - то jе питање? Добро или зло?

Поздрав.
 
Aljona,
a kako mi uopste mozemo znati sta je to dobro u ovome svetu a sta je to lose.
I da li mi uopste imamo prava da odlucujemo tome.
Da li je uredu ako neko od nas zakolje recimo,kokosku, pile, svinju, kravu i tome slicno ?
Molim te reci mi ? Da li je to u redu ?
Hmmm. oduzimanje zivota nekome kome ga mi nismo podarili ... Ko nama daje to pravo ?
A mozes videti na svakom oraku prozdrljivce kako halapljivo konzumiraju to isto .
I sta sad , ... po meni svi su oni zli.

Amazon ( pluca nase planete ) , milioni hektara se svakodnevno unistavaju da bi se eto raskrcila zemlja, izgradila zeleznica, omogucio laksi transport ...
Ko moze da sudi o tome , da li je to u redu ili ne ?
Velike kompanije ce ti jako brzo dokazati da je to u redu ,
zastitnici zivotne sredine ce opet reci da to nije u redu ?
I sta sad ?
Aljona prosiri svoje poglede na svet , nemoj posmatrati stvari samo iz jednog ugla ...
Ipak je ceo ovaj zivot samo jedna iluzija.
Bog postoji i Bog jeste samo jedan. Ja verujem.

Pozdrav od kosmopolit
 
kosmopolit:
Aljona,
a kako mi uopste mozemo znati sta je to dobro u ovome svetu a sta je to lose. (Ствар jе у томе, на пример, у Православљу ми мање-више можемо казати да ово jе добро, а то jе зло, стога Господ, Коjи jе истина може дати нам вид добра и зла)
I da li mi uopste imamo prava da odlucujemo tome.
Da li je uredu ako neko od nas zakolje recimo,kokosku, pile, svinju, kravu i tome slicno ?
Molim te reci mi ? Da li je to u redu ?
Hmmm. oduzimanje zivota nekome kome ga mi nismo podarili ... Ko nama daje to pravo ?
A mozes videti na svakom oraku prozdrljivce kako halapljivo konzumiraju to isto .
I sta sad , ... po meni svi su oni zli.

Amazon ( pluca nase planete ) , milioni hektara se svakodnevno unistavaju da bi se eto raskrcila zemlja, izgradila zeleznica, omogucio laksi transport ...
Ko moze da sudi o tome , da li je to u redu ili ne ?
Velike kompanije ce ti jako brzo dokazati da je to u redu ,
zastitnici zivotne sredine ce opet reci da to nije u redu ?
I sta sad ?
Aljona prosiri svoje poglede na svet , nemoj posmatrati stvari samo iz jednog ugla ...(Опрости, о каком угле иде рећ? Да би бити у овом "углу" (у Православљу)...ово jе питање мога живота. На жалост, ми не можемо говорити у личном сусрету...)
Ipak je ceo ovaj zivot samo jedna iluzija.( :?: :?: :?: )
Bog postoji i Bog jeste samo jedan. Ja verujem. ( Веруjеш...да ли у Православљу, у које веровали твоjи прадеди?)
Pozdrav od kosmopolit
(Велики поздрав)
 
Алjона:
Sizif:
Алjона:
Anonymous:
- ВЕЛИКА ЈЕ ГЛУПОСТ ЧОВЕЧАНСКА :!: :!: :!:
Сатана jе смрт, а Господ jе ЖИВОТ.

Aljona, ne želim ovde da pravim međunarodne incidente, ali ovakve izjave ne odaju utisak da si punoletna.

Probaj da obrazložiš svoje izjave, a ne da komentarišeš kao navijač na sportskom meču. Već znamo da mnogo voliš Gospoda, ali reci mi ko te tome naučio? Da li misliš da onim ljudima koji su recimo rođeni u Aziji i nikad nisu ni čuli za tvog Gospoda, ili onima koji ne veruju u njegovo postojanje fali nešto u životu? Hajde da čujemo.

Драги Сизиф, увек одговорим за своjе рећи и никад не говорим да би увредити неког човека.
Сваки човек име своjе мишљење и наравно jако поштуjем га.
Знаш, кад човек говоре да "One God Satan"="Jедан Бог jе Сатана" не могу jеднонаставно то читати, стога ово jе глупост [color=red[u]](говорим ово са љубављу к овому човеку и са сажаљењом к његову мишљењу)
[/u][/color].
Казати таки рећи...говорим као правница...све jедно да казати "Човечански убица jе Бог" :?: :!: Ово jе и разлог за те. Како човек може да казати тако :?: :!: Страшно ако човек стварно да тако мисле.
Шта се тиће људима у Азиjи...не знам тачно...не могу ништа казати о томе.

"Već znamo da mnogo voliš Gospoda, ali reci mi ko te tome naučio?" - "Бог jе љубав" и ако jа волим значи Бог jе научио.

Шта се тиће колико jа имам године - имам 24 године.

Ако, драги Anonymous, jа сам увредила те, опрости много, али jа сам немала ни jедноj мисли да би увредити те. На жалост ти мислиш тако о човечанском убице...Опрости много на моj резак одговор, али сатана достојан га!

Са љубављу.
 
??j???:
kosmopolit:
Aljona,
a kako mi uopste mozemo znati sta je to dobro u ovome svetu a sta je to lose. (????? j? ? ????, ?? ??????, ? ??????????? ?? ????-???? ?????? ?????? ?? ??? j? ?????, ? ?? j? ???, ????? ??????, ??j? j? ?????? ???? ???? ??? ??? ????? ? ???)
I da li mi uopste imamo prava da odlucujemo tome.
Da li je uredu ako neko od nas zakolje recimo,kokosku, pile, svinju, kravu i tome slicno ?
Molim te reci mi ? Da li je to u redu ?
Hmmm. oduzimanje zivota nekome kome ga mi nismo podarili ... Ko nama daje to pravo ?
A mozes videti na svakom oraku prozdrljivce kako halapljivo konzumiraju to isto .
I sta sad , ... po meni svi su oni zli.

Amazon ( pluca nase planete ) , milioni hektara se svakodnevno unistavaju da bi se eto raskrcila zemlja, izgradila zeleznica, omogucio laksi transport ...
Ko moze da sudi o tome , da li je to u redu ili ne ?
Velike kompanije ce ti jako brzo dokazati da je to u redu ,
zastitnici zivotne sredine ce opet reci da to nije u redu ?
I sta sad ?
Aljona prosiri svoje poglede na svet , nemoj posmatrati stvari samo iz jednog ugla ...(???????, ? ????? ???? ??? ???? ?? ?? ???? ? ???? "????" (? ???????????)...??? j? ?????? ???? ??????. ?? ??????, ?? ?? ?????? ???????? ? ?????? ???????...)
Ipak je ceo ovaj zivot samo jedna iluzija.( :?: :?: :?: )
Bog postoji i Bog jeste samo jedan. Ja verujem. ( ????j??...?? ?? ? ???????????, ? ???? ???????? ???j? ????????)
Pozdrav od kosmopolit
(?????? ???????)

nemoj izbegavati moja pitanja :(
ona su pod :?:
tu trebam tvoj komentar :)
 
kosmopolit:
Aljona,
a kako mi uopste mozemo znati sta je to dobro u ovome svetu a sta je to lose.
I da li mi uopste imamo prava da odlucujemo tome.

1. Da li je uredu ako neko od nas zakolje recimo,kokosku, pile, svinju, kravu i tome slicno ? - А ко тако говоре? Гледам форум и не видим да би ко тако jе говорио. И ко може казати на човека "kokosku, pile, svinju, kravu i tome slicno"? Зашто ово?

2.Molim te reci mi ? Da li je to u redu ? - Гледи, молим, №1

3.Hmmm. oduzimanje zivota nekome kome ga mi nismo podarili ... Ko nama daje to pravo ? - Одузети живот у човека, опрости, не разумим питање.

A mozes videti na svakom oraku prozdrljivce kako halapljivo konzumiraju to isto .
I sta sad , ... po meni svi su oni zli.

Amazon ( pluca nase planete ) , milioni hektara se svakodnevno unistavaju da bi se eto raskrcila zemlja, izgradila zeleznica, omogucio laksi transport ...

4. Ko moze da sudi o tome , da li je to u redu ili ne ? - Мислим да наравно не.

5. Velike kompanije ce ti jako brzo dokazati da je to u redu , zastitnici zivotne sredine ce opet reci da to nije u redu ? - То ниjе добро, слађем се са тобом.
I sta sad ?


Aljona prosiri svoje poglede na svet , nemoj posmatrati stvari samo iz jednog ugla ...
Ipak je ceo ovaj zivot samo jedna iluzija.
Bog postoji i Bog jeste samo jedan. Ja verujem.

Pozdrav od kosmopolit

Велики поздрав.
 
Неко размишљење:
католицизам jе нормално, будизам jе нормално, муслиманство jе нормално...и т.д. - сви ове религиjе говоре о добром човечанском животу.
Али немам никаква поjма зашто неки људи иду у сатанизам? Стога они иду у свому убице?!
 
Алjона:
Драги Симпсон, видим да на овом форуму има много неверуjући људи и мислим да ти један из њих. Шта могу да казати за те да би ти разумео о чему jа говорим? Jеднонаставно говорим о томе, о чему су говорили Св. Сава, Св. Василиjе Острошки, Св. Николаj (Велемировић), прп. Jустин (Поповић), о чему говоре православни мир.

pa tacno je da ne verujem u biblijskog boga vec u zakon prirode, ali ti ni ne pokusavas da me ubedis.. nista nisi napisala povodom mog objasnjenja i navodjenja OCIGLEDNIH CINJENICA iz biblije... nisi to ni pomenula sto je hendikep za diskusiju.

Aljona:
Шта се тиће лжи...Господ jе говорио да сатана jе отац лжи и само jедан он. Господ jе и истина, и живот, и свет, и љубав. Али сатана jе лаж, смрт, тамност, мрзња. Какав jе твоj избор - то jе питање? Добро или зло?

Поздрав.

da li si ti uopste procitala moj odgovor??? ocigledno nisi i ne znam sta treba da napisem da bi ti procitala.... Da! gospod jeste govorio da je satana otac lazi i da je samo jedan on... E znas sta: naveo sam ti primer gde gospod LAZE U BIBLIJI... ti procitaj ponovo moj prethodni post... ima jos takvih primera ali ti nisi spremna ni ovo da procitas pa zasto bih se zamarao... A to sto se tice da je SAMO JEDAN ON... i o tome sam negde pisao... U originalnoj bibliji na hebrejskom cesto se kaze ELOHIM!!! kod nas su to prevodili sa BOG,,, a znas li sta je elohim u gramatickom smislu,, MNOZINA! znaci ne kaze se bog nego bogovi...

Ima cak i jedna recenica na samom pocetku gde bog kaze "Hajde da napravimo coveka po svom izgledu" .. parafrazirao sam ali ostaje da je upotrebio mnozinu... KO JE TO MI??? BOG JE JEDAN A KAZE MI! zasto? da li opet laze ili je ucestvovalo vise "bogova u kreiranju" pitanje je... ali definitivno je da je biblija kreirana od ljudske ruke radi ko zna kakvih tamo ciljeva....

I jos nesto... Kazes da je sotona otac tame.. e iznenadicu te kad procitas da SOTONA JE SVETLONOSA, SVETLOST i to po bibliji... Mariju Devicu je oplodila svetlost... isto po bibliji... pa ti sama donesi zakljucke...

toliko

ps. molim te da procitas moje postove pre nego sto pocnes da odgovaras jer u slucaju da ne citas onda stvarno ne kontam cemu ova diskusija
 
Simpson:
Алjона:
Драги Симпсон, видим да на овом форуму има много неверуjући људи и мислим да ти један из њих. Шта могу да казати за те да би ти разумео о чему jа говорим? Jеднонаставно говорим о томе, о чему су говорили Св. Сава, Св. Василиjе Острошки, Св. Николаj (Велемировић), прп. Jустин (Поповић), о чему говоре православни мир.

pa tacno je da ne verujem u biblijskog boga vec u zakon prirode, ali ti ni ne pokusavas da me ubedis.. nista nisi napisala povodom mog objasnjenja i navodjenja OCIGLEDNIH CINJENICA iz biblije... nisi to ni pomenula sto je hendikep za diskusiju.

Aljona:
Шта се тиће лжи...Господ jе говорио да сатана jе отац лжи и само jедан он. Господ jе и истина, и живот, и свет, и љубав. Али сатана jе лаж, смрт, тамност, мрзња. Какав jе твоj избор - то jе питање? Добро или зло?

Поздрав.

da li si ti uopste procitala moj odgovor??? ocigledno nisi i ne znam sta treba da napisem da bi ti procitala.... Da! gospod jeste govorio da je satana otac lazi i da je samo jedan on... E znas sta: naveo sam ti primer gde gospod LAZE U BIBLIJI... ti procitaj ponovo moj prethodni post... ima jos takvih primera ali ti nisi spremna ni ovo da procitas pa zasto bih se zamarao... A to sto se tice da je SAMO JEDAN ON... i o tome sam negde pisao... U originalnoj bibliji na hebrejskom cesto se kaze ELOHIM!!! kod nas su to prevodili sa BOG,,, a znas li sta je elohim u gramatickom smislu,, MNOZINA! znaci ne kaze se bog nego bogovi...

Ima cak i jedna recenica na samom pocetku gde bog kaze "Hajde da napravimo coveka po svom izgledu" .. parafrazirao sam ali ostaje da je upotrebio mnozinu... KO JE TO MI??? BOG JE JEDAN A KAZE MI! zasto? da li opet laze ili je ucestvovalo vise "bogova u kreiranju" pitanje je... ali definitivno je da je biblija kreirana od ljudske ruke radi ko zna kakvih tamo ciljeva....

I jos nesto... Kazes da je sotona otac tame.. e iznenadicu te kad procitas da SOTONA JE SVETLONOSA, SVETLOST i to po bibliji... Mariju Devicu je oplodila svetlost... isto po bibliji... pa ti sama donesi zakljucke...

toliko

ps. molim te da procitas moje postove pre nego sto pocnes da odgovaras jer u slucaju da ne citas onda stvarno ne kontam cemu ova diskusija

Хвала ти пуно за твоjу критику :!:
 
Mladen_VR:
Sticky_Fingers:
Ljudi koji tako olako pljuju po "satanistima" verovatno nemaju pojma o njihovoj filozofiji. Oni, isto kao i pripadnici svih drugih religija, imaju kao krajnji cilj ljubav i "spajanje s Bogom". Oni nisu zli ljudi samo su im metodi drugaciji. Oni prinose na oltar zrtve da bi se umilili Bogu, isto kao sto su to radili recimo pagani ali za njih niko ne kaze da bi ih trebalo spaliti na lomaci. :twisted:

Cekaj, bre malo covece! Pagani jesu prinosili zrtve svojim MNOGOBROJNIM bogovima, ali nadji mi ti danas nekog pagana!? Pa oni su svi odavno odapeli kosti! Sada - satanizam se pojavio kao moderni problem drustva. Kako neki "moderni" ljudi mogu da se "klanjaju" svom "bogu" na tako prost i zaostao nacin. To su obicni drustveni paraziti koji samo srozavaju Covecanstvo i vode nas u propast.
P.S.: Pa znate li kako je lepo biti ATEISTA??? :?:


Pa cak i da satanisti ne zele zlo, oni - bili svesni toga ili ne, ipak sire zlo oko sebe - ludak, iako to ne zeli jeste nenormalan i snishodljava druge i ne moze da se uklopi medju normalnima.
P.S.:Zbog satanizma bih mogao da podrzim ispiranje mozga i mucenje!
 
Anonymous:
P.S.:Zbog satanizma bih mogao da podrzim ispiranje mozga i mucenje!

Gost, bez uvrede, ali ti ne znaš ništa o satanizmu. Tj. ono što znaš čuo si od nepouzdanih izvora, oni su sasvim normalni, ja poznajem jednog koji je jako prijatan i obrazovan čovek. Ne, oni NE kolju životinje i ne muče malu decu i ne orgijaju, oni su samo radikalno protiv crkve kao organizacije i protiv kulta jednog čoveka (kakve su monoteističke religije) i ceo pokret je takav u osnovi, što i nije tako loše.

Naravno, ima satanističkih pokreta koji su fundamentalistički, kao i kod svih drugih religija, ali njih ne treba mešati sa originalnim satanizmom.
 

Back
Top