sastanak.....jaoj muke moje.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hmmmm, da razmislim..A da, pridjesh mu , poljubac u obraz, i onda ga pitaj "Ee shta uradila Barsa u proshlom kolu, igrala sam iz 3+ ?! " Ma otkinuce....HAHAHA, shalim se naravno...***, ja sam mishljenja da mushko treba da zapochne razgovor, ali kako ti prichash taj ce samo da cuti...Jaooo Daco gde ga nadje ?!! :) Ja gledam da iz samo jednog obichnog pitanja "Shta radish? " , pokrenem razgovor. Pa ***, ako te pita shta radish ti nemoj da kazesh "nishta". Totalna greshka. I shta cesh onda? Pitash ti njega, i on ce da kaze nishta, i a u q....Mislim, jeste da to ljudi pitaju tek onako, a ti ga iznenadi, kazi mu neshto tipa : "Malo pre sam bila tamo i tamo, chula to i to..." A on: " Stvarno ?! E i ja sam to chuo ! Nisam znao da..." ***, malo kreativnosti, pa kakvi ste to ljudi ne umete da prichate...U pochetku su normalno priche tek da se pricha, ali kako vreme prolazi naci cete teme koje vas stvarno interesuju. Hmmm...barem se nadam....Ae srecno !!
 
Nebitno je ko ce prvi doci.
Kad se vidite poljubite se u obraz prvo,mislim ono kao drugarski
Pitaj ga nesto uobicajno ili ako npr. voli sport onda ga pitaj nesto u vezi toga(ako se ne razumes u sport bolje ne pominji). :)
Ako pozelis da ga poljubis,pitaj ga npr. "Jel si se nekad ljubio? Kako je bilo?" :) I onda dalje valjda znas sta ces (mada sam i ja misljenja da bi momci trebali da poljube devojku a ne obrnuto,al ako je stidljiv sta ces. :) )
Idite na neko mirno mesto,i jos najbolje uvece.Imaces vise sansi za taj poljubac,ako ne i nesto vise.;)
 
Nebitno je ko ce prvi doci.
Kad se vidite poljubite se u obraz prvo,mislim ono kao drugarski
Pitaj ga nesto uobicajno ili ako npr. voli sport onda ga pitaj nesto u vezi toga(ako se ne razumes u sport bolje ne pominji). :)
Ako pozelis da ga poljubis,pitaj ga npr. "Jel si se nekad ljubio? Kako je bilo?" :) I onda dalje valjda znas sta ces (mada sam i ja misljenja da bi momci trebali da poljube devojku a ne obrnuto,al ako je stidljiv sta ces. :) )
Idite na neko mirno mesto,i jos najbolje uvece.Imaces vise sansi za taj poljubac,ako ne i nesto vise.;)

ma jaoo..text ko iz onih casopisa!!:-| blleeee...batali bravo,ok,teen i budi originalna!!.....

DaCoooooooo....ALLOOOOOO.....Daj ne ostavljaj nas ovako u neznanju.....eeej!!!e vidi sad je nasla momka pa je zaboravila na krstaricu..eee...OCU JA MOMKA!!
 
ijaoj ponasam se ko neka klinka kako tek tako da ga poljubim a nikad se ne ljubimo ni u obraz kad se vidimo!i necu ja prva!

ljudi vi ne znate kako je meni sve ovo JAOJ iako vama izgleda smesno!on je budala bice to sta radis,sta ima novo i kad kazemo sta onda o cemu da pricam snjim!sta ako on cuti i ja treba da zapocnem neku temu i promasim!molim se Bogu da on nesto prica

sta bre neces ti prva?!pa zar je bitno o cemu ce te da pricate i ko ce prvi?!Opusti se bre!!!!Pricaj o svemu,nemoj da se stidis nicega ni da krijes neke svoje mane,pricaj kao da si sa naj ortakinjom....smej se i ponasaj se prirodno...nemoj da glumis neku damu ni slucajno....i ako ti se ljubi,POLJUBI!!!ne cekaj njega pobogu...
 
Nebitno je ko ce prvi doci.
Kad se vidite poljubite se u obraz prvo,mislim ono kao drugarski
Pitaj ga nesto uobicajno ili ako npr. voli sport onda ga pitaj nesto u vezi toga(ako se ne razumes u sport bolje ne pominji). :)
Ako pozelis da ga poljubis,pitaj ga npr. "Jel si se nekad ljubio? Kako je bilo?" :) I onda dalje valjda znas sta ces (mada sam i ja misljenja da bi momci trebali da poljube devojku a ne obrnuto,al ako je stidljiv sta ces. :) )
Idite na neko mirno mesto,i jos najbolje uvece.Imaces vise sansi za taj poljubac,ako ne i nesto vise.;)

necu tako da ga pitam neka pitanja ko da se prvi put upoznajemo!
ja ga znam itd ali ne znam njegovo svo misljenje!ma ne znam ni sta pricam!
A GDE DA SE VIDIMO NPR.
 
STRASNO!sinoc smo se dogovorili da se mozda vidimo veceras ali JA SAM SE RAZBOLELA,i morala sam da ga ispalim!jutros mi je u pola 10 poslao poruku da li se vidimo i ja sam rekla ne mogu ,kao i uvek samo sto sad stvarno ne mogu,a ispalila sam ge eto po 4. put!
 
ma samo se opusti i biće ok... kad se sretnete prvo se poljubite u obraz pa krenete u šetnju i pošto sigurno znaš koja su mu interesovanja potstakneš neku njemu blisku temu i slušaš ga kako se raspričava... i onda će te on pitati o tvojim interesovanjima ili slično i neće biti neprijatne tišine... relax ;)
 
Pazi scenario: Dogovorite se da se nadjete u nekom parku...
Ti naravno kasnis 10-15 minuta, prilazis mu, smeskas se...on stoji naslonjen na obliznje drvo i ceka te, gleda na sat kao, a u stvari te odmerava od glave do pete...razmislja sta bi ti rekao, kako bi zapoceo razgovor...uf samo da ne bude one dosadne tisine... hiljadu misli mu se mota po glavi...
Ti: prilazis mu laganim koracima, dozvoljavajuci da te odmeri od glave do pete...kad dodjes do njega, blago ga zagrlis, nasmesis se i poljubis ga u obraz...
On-zadivljen tvojom otvorenoscu, ostaje bez teksta...tu ti stupas na scenu
Ti- pitas ga :"gde cemo?"
On- ne znam...gde god zelis, meni je sve jedno...
Ti-krenes u nepoznatom pravcu i pocinjes pricu kako za malo da te udari neki kreten dok si prelazila ulicu...bla bla bla...ili nesto slicno sto ti se desilo(navodno) na putu do tamo...
On- trebalo bi da se nadoveze na to i da nastavite razgovor spontano...ili..
On-cuti, kaze koju rec ali ne nastavlja razgovor...
Ti- i sta ima novo kod tebe? Jel planiras neko letovanje?
On- da...ne...bla bla bla...
Ti- mene je zvala drugarica da idemo zajedno...videcu, ne znam...bla bla bla
On-...
Ti-prosle godine mi je bilo fino na moru/palnini....a jel znas da ronis/plivas/surfujes....
On-da...ne...
Ti- a mogu i na adi da ostanem, ok je, odbojka, kosarka...bla bla bla...mogao i ti sa nama na odbojku jedan vikend....
On-da...

Eto...nije tesko...samo budi opustena i uzivaj...ostatak je na tebi:) Pozz
 
Pazi scenario: Dogovorite se da se nadjete u nekom parku...
Ti naravno kasnis 10-15 minuta, prilazis mu, smeskas se...on stoji naslonjen na obliznje drvo i ceka te, gleda na sat kao, a u stvari te odmerava od glave do pete...razmislja sta bi ti rekao, kako bi zapoceo razgovor...uf samo da ne bude one dosadne tisine... hiljadu misli mu se mota po glavi...
Ti: prilazis mu laganim koracima, dozvoljavajuci da te odmeri od glave do pete...kad dodjes do njega, blago ga zagrlis, nasmesis se i poljubis ga u obraz...
On-zadivljen tvojom otvorenoscu, ostaje bez teksta...tu ti stupas na scenu
Ti- pitas ga :"gde cemo?"
On- ne znam...gde god zelis, meni je sve jedno...
Ti-krenes u nepoznatom pravcu i pocinjes pricu kako za malo da te udari neki kreten dok si prelazila ulicu...bla bla bla...ili nesto slicno sto ti se desilo(navodno) na putu do tamo...
On- trebalo bi da se nadoveze na to i da nastavite razgovor spontano...ili..
On-cuti, kaze koju rec ali ne nastavlja razgovor...
Ti- i sta ima novo kod tebe? Jel planiras neko letovanje?
On- da...ne...bla bla bla...
Ti- mene je zvala drugarica da idemo zajedno...videcu, ne znam...bla bla bla
On-...
Ti-prosle godine mi je bilo fino na moru/palnini....a jel znas da ronis/plivas/surfujes....
On-da...ne...
Ti- a mogu i na adi da ostanem, ok je, odbojka, kosarka...bla bla bla...mogao i ti sa nama na odbojku jedan vikend....
On-da...

Eto...nije tesko...samo budi opustena i uzivaj...ostatak je na tebi:) Pozz

LEPO SI SMISLILA!iskreno se nadam da bi trebalo da bude bar priblizno.tacno znam da ce na pitanje gde cemo odgovoriti ne znam!debil svo vreme ja cu pricati ...........ustvari ne znam !mozda bude skupio hrabrosti pa bude nesto ucinio kao sa ostalim devojkama ali opet ne znam da li ce moci to samnom!
 
Daco,da ipak ti sačekaš osmi razred...Malo ste mi mnogo mlađani...Kod mene u odeljenju u 8.razredu samo su 2 devojke imale momke,ali da se ne shvati pogrešno i mi ostali i dečaci i devojčice smo bili lepi,moderni...To je bilo ne tako davno,daklem pre nekih 4 godina...Mada kako ove mlade generacije sve modernije za par godina koliko vidim i deca iz 5,6 razreda će da imaju odnose...Ne valja to...Nemojte me shvatati suviše konzervativno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top