Сарадња Народне странке и Доста је било

on je pošteno rekao sa kim bi mogao a sa kim ne bi mogao u koaliciju posle izbora...
Он је ,,поштено" рекао да га не занима шта народ мисли:

IMG_20240123_185852.jpg


Толико о њему.
 
Kada bi Miloš izbacio čuveni papir da moraju saradjivati sa Đilasom opet bi Radule, Gaja i dverjani odbili. Sad će svi oni da glumataju Nestora i Zavetnicu a glasove im neće uzeti.
"..али НЕМА ОФСАЈДА, млади Стаменковски је предиблао Ломпара, улази у шеснаестерац, ево шансе... и то је ... ГОООООООООООООООООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!"
 
Nisam bivši član DJB, ali ću glasati za ovu koaliciju.

Vladimira ( Vladu ) Gajića poznajem 30 godina i o njemu imam pozitivno mišljenje.

Nije Saša Radulović jedino poznato lice DJB. Tu je i Branka Stamenković koja je bila jedna od najaktivnijih opozicionih poslanika u jednom sazivu Skupštine.
Saša Radulović je prijatan pripovedač.
 
on je pošteno rekao sa kim bi mogao a sa kim ne bi mogao u koaliciju posle izbora...njegovi glasači su za tu opciju...MI je pošteno rekao da neće ni sa jednima ni sa drugima...Zavetnica je rekla da može i sa jednima i sa drugima i njeni birači su to kaznili....
MI je posle naprednjaka i smradikala najsmradnija politicka grupacija od nastanka visestraacja u Srbiji.

Srecom, nestaju posle ovog izbornog ciklusa.

Puci ce vec na lokalnim izborima juna ove godine.
 
Poslednja slamka spasa za opstanak obe opcije.
Gde su bili da se dogovore pre izbora umesto sto su se preganjali i na kraju nisu dogovorili oko jednog jedinog mandata za ove ili one...
Fale ovde i Dveri da prica bude ozbiljnija i realnija. Onda moze da se nada cenzusu u vecim mestima na predstojecim lokalnim izborima i da cekaju da Nada i Mi kiksaju (samo ne lipsi magarce do zelene trave).
 
Управо се у просторијама ДЈБ одржава конференција за штампу,

где Радуловић и Владимир Гајић најављују сарадњу (коалицију) две партије.

143287_untitledjj_iff.webp


Требало је коалицију да праве на време. Још пре неколико месеци.

Сад се удружују два богаља.
Evo ih, kao neka svetla budućnost, Radulović i Gajić, najavljuju saradnju. Ko se setio da pravi koaliciju, tek sad, kao da su se igrali skrivača do sad. Mogli su to ranije, ali eto, bolje ikad nego nikad.

Sad se udružuju "dva bogalja", kao neki dvojac iz stripa. Neka, neka, možda će zajedno praviti čuda, ko zna. Možda će imati supermoći da reše sve probleme. Ko zna, možda će se sad stvarno desiti čudo i politička saradnja postati smislena. 🤷‍♂️😄
 
Jeremić je jedini razuman čovek. Skapirao je da je vreme za penziju i nestao sa scene. A Radule ima da se mrcvari kao i Tadić godinama. I vazda ćemo slušati kako je to sve maraton, moramo da se borimo, nema predaje i slično, a onda se muče da dobace do cenzusa. Mučna priča.
Da Radule ima pristup medijima bio bi iznad cenzusa....ne bi išao preko pet šest posto ali bi bio stabilno iznad cenzusa jer je inteligentan čovek koji ima neku svoju priču...Tadić nije toliko inteligentan...čudi me da je bio predsednik Srbije.... mada kad pogledam Tomu Grobara i ovog av ava i ne čudi me........
 
Da Radule ima pristup medijima bio bi iznad cenzusa....ne bi išao preko pet šest posto ali bi bio stabilno iznad cenzusa jer je inteligentan čovek koji ima neku svoju priču...Tadić nije toliko inteligentan...čudi me da je bio predsednik Srbije.... mada kad pogledam Tomu Grobara i ovog av ava i ne čudi me........

Radule je bio u skupštini, imao je prisutnost u medijima ali to nije iskoristio na pravi način. Jedan po jedan poslanik, svi odoše. Isto tako i članstvo. Nije problem u medijima već u nesnalaženju u politici. Nije to za svakoga. Ne sumnjam da je imao dobre namere ali mu je strategija vrlo haotična. Čas je bio za EU, pa posle protiv, srebrenica bila genocid, pa nije, Kosovo bilo izgubljeno pa sad nije, Tadić loše vodio vlast, posle ipak nije i tako dalje. Prilično konfuzno i nedosledno. Prosto na taj način ne možeš da pridobiješ masu. Sad će samo tako da vegetira u politici i da uzima 1-2% glasova koji će biti bačeni a možda bi bili korisniji opozicji na drugom mestu.
 
Da Radule ima pristup medijima bio bi iznad cenzusa....ne bi išao preko pet šest posto ali bi bio stabilno iznad cenzusa jer je inteligentan čovek koji ima neku svoju priču...Tadić nije toliko inteligentan...čudi me da je bio predsednik Srbije.... mada kad pogledam Tomu Grobara i ovog av ava i ne čudi me........
Мени је стално у глави сцена како Радуловић у Вучичећевој влади гура антираднички закон по сваку цену, а Вучић ту изиграва радничког трибуна и одбија га. Закон је наравно касније усвојен, можда и гори, али он је први почео. Ништа што је касније рекао или урадио код мене то не може да избрише.
 
Nisam bivši član DJB, ali ću glasati za ovu koaliciju.

Vladimira ( Vladu ) Gajića poznajem 30 godina i o njemu imam pozitivno mišljenje.

Nije Saša Radulović jedino poznato lice DJB. Tu je i Branka Stamenković koja je bila jedna od najaktivnijih opozicionih poslanika u jednom sazivu Skupštine.
Ljubav ne zna za granice i računice...
 
Управо се у просторијама ДЈБ одржава конференција за штампу,

где Радуловић и Владимир Гајић најављују сарадњу (коалицију) две партије.

143287_untitledjj_iff.webp


Требало је коалицију да праве на време. Још пре неколико месеци.

Сад се удружују два богаља.
problem kod tzv. "opozicije" je taj što za njih nema ko da glasa
 

Back
Top