Šapić građaninu bacio telefon, razgovor s ljudima na ivici fizičkog obračuna

Bravo gradonačelniku naš napravi sebi prolaz kroz te nasilnike koji te ometaju u napretku Beograda! Ti nisi dete komunizma kao oni, oni se bogate i voze atomobile po keju, u zatvor ih treba!
Naj boljisi!
Каже се-Браво ГрадоналНИЧЕ наш-..
Јел ја гастос треба тебе да учим Правопису?:mrgreen:
 
Ајде сада релано , оно што ја видим , значи без икаквих последњих намера , јесте да човек даје интервју и онда неки људи , очигледно су их послали са задатокм , провоцирају , уносе му се у фацу , прсе се и онда његова рекација следи ..

Искрено , не знам коме је пало на памет да ово постави и да наслов, када сви видимо да је реч о провокацији , он није треба да овако одреагује , морао је да искулира , али није он провоцирао њих , него они њега са намером да изазову рекацију.
 
Ајде сада релано , оно што ја видим , значи без икаквих последњих намера , јесте да човек даје интервју и онда неки људи , очигледно су их послали са задатокм , провоцирају , уносе му се у фацу , прсе се и онда његова рекација следи ..

Искрено , не знам коме је пало на памет да ово постави и да наслов, када сви видимо да је реч о провокацији , он није треба да овако одреагује , морао је да искулира , али није он провоцирао њих , него они њега са намером да изазову рекацију.
Da je tu bila Mica ona bi sve to smirila.
 
Ako primetite, a primetili ste sigurno, kad god ispadne neko sranje u SNS-u to budi preletači iz DS-a.
Radikali ponizno služe otadžbini & narodu, kako i dolikuje. :kafa:
Шапића напале бивше колеге јер му нису опростили прелазак у СНС , то је колико видим веома опасно да се ради јер онда постајеш таргет .

Човек ништа није урадио , њега су напали .тачка
 
Шапића напале бивше колеге јер му нису опростили прелазак у СНС , то је колико видим веома опасно да се ради јер онда постајеш таргет .

Човек ништа није урадио , њега су напали .тачка
Iz opisa u uvodnom postu se to nije dalo zaključiti
Nije lepo śiriti dezinformacije
 
А овај "грађанин" тако једно питомо створење , уопште није провоцирао ,нити се прсио и намеснки изазавао рекцију ..овај "мирни грађанин" је само ту пролазио и онда га је овај напао и сломио му телефон , нека "мирни грађанин" одмах алармира СПН ..ма дај , бре

Политика јесте прљава работа , али ово што ради СПН и досовска опозција је далеко испод сваког људског достојанства
 
Kako to mislis puj pike ne vazi sta se nakro pre ovog incidenta sad je zrtva
ne kazem da ne vazi, daleko bilo. i te kako važi. on je ljiga koja je usro svoju karijeru i sve sto je bio kao sportista cim se uvukao u politiku pokazao je da je sklon samo licnom interesu.

no ovde je jasno na nacin kako je rulja stala . pogled, reci, sve je namerno provociranje.
 
ne kazem da ne vazi, daleko bilo. i te kako važi. on je ljiga koja je usro svoju karijeru i sve sto je bio kao sportista cim se uvukao u politiku pokazao je da je sklon samo licnom interesu.

no ovde je jasno na nacin kako je rulja stala . pogled, reci, sve je namerno provociranje.
Pa niko ne kaze da nije tako i treba da bude sa svim naprednjacima
 
Шапића напале бивше колеге јер му нису опростили прелазак у СНС , то је колико видим веома опасно да се ради јер онда постајеш таргет .

Човек ништа није урадио , њега су напали .тачка
Jel bi mu dala? Mislim da ti razbija telefon?
 

Back
Top