SAOPŠTENJE ZA JAVNOST

pa vidis li da nas sutanovac i tadic na kvarno ubacuju u NATO pakt....

zato je pravo vreme da se sprovede referendum pa da vidimo sta narod Srbije zaista zeli.

Ne može niko da te ubacuje ako nas NATO nije pozvao ...
Tadić nije za NATO, Šutanovac jeste a ako ikada budemo pozvani referenduma će biti. Do tada nema potrebe, ovo je jeftino prikupljanje poena od strane DSS-a, pošto su prošli kao bosi po trnju sa onim skičanjem oko Statuta Vojvodine.
 
a us ustini je sve tako jednostavno....otvori se javna rasprava----nekoliko okruglih stolova na javnom servisu...s jedne strane sedne opcija za EU i NATO....i pobroji sve blagodeti i korisne stvari ulaskom u te integracije.....sa druge strane sednu protivnici integracija---i iznesu sve stete koje bi srbija imala....narod gleda....raspise se referendum...i vidimo ko je bio ubedljiviji....sve lako i jednostavno...

ali bolje je ovako...da se svadjamo sad oko ovoga i rezolucije o srebrenici jedno godinu dana---da bi narod zaboravio na druge probleme----majstori smo za skretanje teme sa bitnog na sporedno...
 
taliban_long.jpe

To i ovi kažu...I misle da su jako važni:per:

Znači, ti voliš da ideš u Irak i Avganistan i da GINEŠ za interese Nato-a i Amerike ? Pa idi, ko ti brani, samo nemoj nas druge koji ne volimo da vučeš za sobom !

Znaš li ti koliko se američkih i britanskih vojnika vratilo iz Avganistana i Iraka U KOVČEGU ? Znaš li ti koliko je majki i očeva zapevalo i zaplakalo na grobljima u Americi i Britaniji zato što su im deca isto tako želela da ginu za interese i ideale Nato-a po iračkim i avganistanskim vukojebinama ? Otišli su tamo da bi branili nacističke interese Nato-a za velike pare a vratili su se kući u obliku paštete ili konzerve.
 
Pa, ciji je kadar Sutanovac?

Demokratske stranke ali on, kao i svako od nas, ima pravo na lično mišljenje sve dok postupa po programu i statutu stranke. Samo što se kod nas, za razliku od npr. Tomine strane, ljudi ne plaše da pored stranačkog iznesu i svoje mišljenje, čak i kada su suprotstavljena ... eto šta da ti kažem, u DS ne postoje partijske direktive :zskace: :zskace::zskace:
 
a us ustini je sve tako jednostavno....otvori se javna rasprava----nekoliko okruglih stolova na javnom servisu...s jedne strane sedne opcija za EU i NATO....i pobroji sve blagodeti i korisne stvari ulaskom u te integracije.....sa druge strane sednu protivnici integracija---i iznesu sve stete koje bi srbija imala....narod gleda....raspise se referendum...i vidimo ko je bio ubedljiviji....sve lako i jednostavno...

ali bolje je ovako...da se svadjamo sad oko ovoga i rezolucije o srebrenici jedno godinu dana---da bi narod zaboravio na druge probleme----majstori smo za skretanje teme sa bitnog na sporedno...

JA sam njihovog "Milosrdnog Andjela" upamtila za sva vremena. I srecnica sam jer sam prezivela,i jer niko moj (iako ih je bilo dosta milibilnisano) nije poginuo.To nije razlog da ne zalim za onima koji jesu, i da prenebregnem cinjenicu da lekari tvrde da je postotak obolevanja od maligniteta udesetostrucen, a posledica je osiromasenog uranijuma...
Ali, tebi, svakako ne treba o ovome da pricamz:poz:
 
Ne može niko da te ubacuje ako nas NATO nije pozvao ...
Tadić nije za NATO, Šutanovac jeste a ako ikada budemo pozvani referenduma će biti. Do tada nema potrebe, ovo je jeftino prikupljanje poena od strane DSS-a, pošto su prošli kao bosi po trnju sa onim skičanjem oko Statuta Vojvodine.

koje bre jeftino prikupljanje? zasto mi usvajamo NATO standarde ako necmeo u NATO? Zasto se srpski oficiri skoluju u NATO zemljama? Za sta se to pripremaju ako ne za NATO okupacione misije?

Zasto se trose pare poreskih obveznika na takve stvari a da prethodno nije sproveden referendum?
 
Da li je moguće da se tako brzo zaboravi šta je taj NATO radio ovom narodu 77 dana. Mogu da shvatim da ga priželjkuju oni koji su tada bili na sigurnom i oni koji su tražili da se dejstva po Srbiji pojačaju. Svi koji su taj period proveli na frontu ili po skloništima, ne mogu da budu za ulazak u NATO. Za ove druge me i nije briga, već su dokazali koliko vole svoju zemlju.
 
JA sam njihovog "Milosrdnog Andjela" upamtila za sva vremena. I srecnica sam jer sam prezivela,i jer niko moj (iako ih je bilo dosta milibilnisano) nije poginuo.To nije razlog da ne zalim za onima koji jesu, i da prenebregnem cinjenicu da lekari tvrde da je postotak obolevanja od maligniteta udesetostrucen, a posledica je osiromasenog uranijuma...
Ali, tebi, svakako ne treba o ovome da pricamz:poz:

cini mi se da je tvoja profesija za ovakve slucajeve dala neki strucni naziv---ako se ne varam---mazohizam....poneki srbi uzivaju da budu ponizeni...
 
hocete li da srpski vojnici stizu ovako u sanducima dzakovima i kesama iz avganistana i iraka i drugih svetskih okupiranih drzava od strane NATO NACISTA?

http://1.***************/_RxPlFbkOpVg/SuitOIbeECI/AAAAAAAAACs/tGGqpRsPG_s/s320/return-coffins-from-iraq123.jpg

ako hocete - podrzite NATO!

Uze mi poruku iz usta. Nije u interesu srpske dece, vojnika i Srbije uopšte da naši ljudi ginu u Iraku i Avganistanu za interese Nato-a i Amerike.
 
Da li je moguće da se tako brzo zaboravi šta je taj NATO radio ovom narodu 77 dana. Mogu da shvatim da ga priželjkuju oni koji su tada bili na sigurnom i oni koji su tražili da se dejstva po Srbiji pojačaju. Svi koji su taj period proveli na frontu ili po skloništima, ne mogu da budu za ulazak u NATO. Za ove druge me i nije briga, već su dokazali koliko vole svoju zemlju.

pa brale ti koji su tada pobegli i prizivali vise i jace sad su na vlasti...i sta da ocekujemo...oni samo rade u interesu svojih saveznika...
 
Demokratske stranke ali on, kao i svako od nas, ima pravo na lično mišljenje sve dok postupa po programu i statutu stranke. Samo što se kod nas, za razliku od npr. Tomine strane, ljudi ne plaše da pored stranačkog iznesu i svoje mišljenje, čak i kada su suprotstavljena ... eto šta da ti kažem, u DS ne postoje partijske direktive :zskace: :zskace::zskace:

Super!
Tadic nece, hoce njegov Sule, i mi odosmo u NATO!
To je "demokratija" koju vi propovedate i sprovodite:" Necu ja, da se suvise eksponiram, deder ti to, i tako dobijamo oba"
Spasi Boze i sakloni da jedni hoce, drugi nece, a i necanje ih "hocanje" po istoj stvari- po Statutu!

Cudan neki Statut:smrcka:
 

Back
Top