Šaolin monasi u Beogradu i Novom Sadu

vladalacsveta

Početnik
Poruka
9
Šaolin monasi, koji su vekovima usavršavali borilačke veštine, ne bi li se odbranili od neprijatelja, a jednom obučeni u Šaolin hramu, postajali su elitni borci kineskih dinastija. Danas, borilačke veštine pokazuju u okviru turneja na kojima se trude da široj publici predstave taj daleki i često nepoznati svet

Sava centra, 21. novembar
cena karata: 1000, 1300 i 1600 dinara
 
vladalacsveta:
Šaolin monasi, koji su vekovima usavršavali borilačke veštine, ne bi li se odbranili od neprijatelja, a jednom obučeni u Šaolin hramu, postajali su elitni borci kineskih dinastija. Danas, borilačke veštine pokazuju u okviru turneja na kojima se trude da široj publici predstave taj daleki i često nepoznati svet

Sava centra, 21. novembar
cena karata: 1000, 1300 i 1600 dinara


Gledao sam ih prosli put kada su bili...

Nista posebno. Ne salje Shaolin kvalitet u svet da mi gledamo nego tricarije, ako su to uopste oni.....
 
Shaolin monasi nisu ni malo za podcenjivanje...Jaki su i te kako...
Neznam bas da li bi trcali po ringu kao sto kaze gnjec...
Gledao sam kod druga borbu izmedju shaolinca i nekok borca(mislim da je Kick boxer),lik nije mogao da uhvati zutog...nije mogao ni da mu pridje...
tehnika im izgleda smesno ali je jako dobra...
ne mozes da podcenis vestinu koja postoji vekovima,a pogotovo shaolinca koji ceo svoj zivot trenira...
MOJE MISHLJENjE
 
=bUsHiDo=:
Shaolin monasi nisu ni malo za podcenjivanje...Jaki su i te kako...
Neznam bas da li bi trcali po ringu kao sto kaze gnjec...
Gledao sam kod druga borbu izmedju shaolinca i nekok borca(mislim da je Kick boxer),lik nije mogao da uhvati zutog...nije mogao ni da mu pridje...
tehnika im izgleda smesno ali je jako dobra...
ne mozes da podcenis vestinu koja postoji vekovima,a pogotovo shaolinca koji ceo svoj zivot trenira...
MOJE MISHLJENjE


MA da ali to sto dodje kod nas, pitanje koliko ima veze sa saolinom...
 

Back
Top