Sanader je uzor Tomislava Nikolića!

ono usporedba ti je:roll:

to kao da uspoređuješ dve različite klase...

eto primerice kao da uspoređuješ tenisreku Ana Ivanović i Niku Ožegović :lol:

alo Ivanović trenutno jedna od najboljih tenisačica i Nika za (koju sam i ja prvi put čuo):oops::oops:

alo

ne možeš uspoređivati ljude koji ne spadaju u isti koš....jer ti je tad usporedba ništavna...ne da branim Sanadera...već usporedba ti je im8e2ilna:roll:
E takvog te volim. Nisu oni nasem Saniju ni do nokta. Sad si vec na pravoj liniji domoljublja. A ono oko tenisacice Ane, cini mi se da je jedno vrijeme gubila ako nije izgubila cijeli mec (nisam gledao do kraja)?.
 
E takvog te volim. Nisu oni nasem Saniju ni do nokta. Sad si vec na pravoj liniji domoljublja. A ono oko tenisacice Ane, cini mi se da je jedno vrijeme gubila ako nije izgubila cijeli mec (nisam gledao do kraja)?.

uf jezik pregrizo...reko bih sad nešto...al bolje ne...što se Sanadera tiće

a što se Ane tiće...kapa do poda!....a ti možda nisi pratio tenis:cool: znaš to ti je ono reket, mrežica...kapito?:mrgreen:
 
Sanader i treba Nikolicu da bude uzor. On je od jedne nacisticke stranke, koja je uz to bila dosta sklona korupciji i nepotizmu (ebes balkanske *****e ako ne kradu), a bogUmi i jednom obliku diktature, napravio modernu evropsku desnicarsku stranku. Ok, nacizam i dalje ponekad izleti iz HDZ-ovske stare garde, uglavnom oko razno-raznih obljetnica oslobadjanja razno-raznih vukojebina od njihovog stanovnistva, al' jeb'ga sad, stara ljubav zaborava nema. Ali stranka k'o stranka je sasvim dobro preuredjena otkad je Sanader preuzeo kormilo.

Kad bi Grobar bio u stanju da nesto slicno napravi sa radikalima, mozda bih i glasao za njih. Ovoj zemlji je ocajnicki potrebna moderna desnica (a bogami i levica).
 

Back
Top