SAMSUNG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovako, ja licno koristim BlueSoleil bluetooth program.
Kada se konektujem sa telefonom izadje mi prozor na kome su mi ispisane paricije mobilnog uredjaja.
E sad, ako udjem npr. u folder C:/media/music i u folder "music" ubacim npr. pesmu sa kompjutera, pesma ce se prebaciti u telefon, ali mi nece stici nijedan zvucni signal.

Ali, ako ne izaberem ni jedan folder, i ubacim pesmu u prazno polje prozora, pored "C"particije telefona, pesma ce mi stici u inbox i otvorice se kao primljena poruka, ili ako vec imas folder pod nazivom "inbox" onda u taj isti folder ubaci igru.

Ne znam da li sam bio dovoljno jasan :think:
 
Ovako, ja licno koristim BlueSoleil bluetooth program.
Kada se konektujem sa telefonom izadje mi prozor na kome su mi ispisane paricije mobilnog uredjaja.
E sad, ako udjem npr. u folder C:/media/music i u folder "music" ubacim npr. pesmu sa kompjutera, pesma ce se prebaciti u telefon, ali mi nece stici nijedan zvucni signal.

Ali, ako ne izaberem ni jedan folder, i ubacim pesmu u prazno polje prozora, pored "C"particije telefona, pesma ce mi stici u inbox i otvorice se kao primljena poruka, ili ako vec imas folder pod nazivom "inbox" onda u taj isti folder ubaci igru.

Ne znam da li sam bio dovoljno jasan :think:

E i kod mene je isti taj program,tako da sad otprilike znam proceduru.Vidjecu negdje da se dokopam necijeg samsunga :D pa da to i isprobam
 
да ли је неко радио "upgrade" или мењао "firmware" (или шта већ) на "D900i"?
kаква су искуства?
највише ме занима да ли је могуће убацити "Pixcel Viewer" и да ли постоји варијанта да снима фотке и клипове директно на картицу?
 
да ли је неко радио "upgrade" или мењао "firmware" (или шта већ) на "D900i"?
kаква су искуства?
највише ме занима да ли је могуће убацити "Pixcel Viewer" и да ли постоји варијанта да снима фотке и клипове директно на картицу?

Pa sad za direktno snimanje na karticu mislim da to ne moze,bar kod mene nije moglo na D900, a sto se tice Pixcel Viewera mislim da bi on to trebao standardno imati bas kao D600,D900...ne mozes ga nigdje pronaci da je instaliran kao aplikacija ali kad u fon ubacis .doc ili .xls ili .pdf fajl i hoces da ih otvoris taj program se automatski pokrece
 
ne mozes ga nigdje pronaci da je instaliran kao aplikacija ali kad u fon ubacis .doc ili .xls ili .pdf fajl i hoces da ih otvoris taj program se automatski pokrece
знам,али нажалост "D900i" нема "Pixcel Viewer",кад убацим нпр. "Word" фајл,моб га препозна,покаже иконицу,али неће да отвори фајл,дефинитивно нема инсталиран програм,уосталом то пише и на самсунг сајту чини ми се,али чуо сам да постоји "firmware" који га инсталира.
 
знам,али нажалост "D900i" нема "Pixcel Viewer",кад убацим нпр. "Word" фајл,моб га препозна,покаже иконицу,али неће да отвори фајл,дефинитивно нема инсталиран програм,уосталом то пише и на самсунг сајту чини ми се,али чуо сам да постоји "firmware" који га инсталира.

Probaj onda da ti u servisu ubace firmware koji sadrzi Pixcel Viewer,ako takav postoji,jer koliko ja znam na samsung nemozes sam vrsiti update kao na Nokiji ili SE
 
Imam problem... kupila sam memorisku karticu od 2 GB, ali kada sam je ubacila u mob i isla na format ono pise error... i ne prijavljuje je na kompu (preko usb-a)... da li zna neko u cemu je problem??... inace, imam samsung D600...
 
Imam problem... kupila sam memorisku karticu od 2 GB, ali kada sam je ubacila u mob i isla na format ono pise error... i ne prijavljuje je na kompu (preko usb-a)... da li zna neko u cemu je problem??... inace, imam samsung D600...

Pa mozda fon ne podrzava tu velicinu kartice ili ako je podrzava mozda nije odgovarajuci format(negdje sam cito da on valjda prima FAT16 ili sta vec,btw pogledaj u uputstvu vjerovatno tamo nesto pise o tome ).
Pokusaj u podesavanjima naci opciju za podesavanje usb veze mislim da je Settings/Phone settings/USB settings pa tu odaberi opciju mass storage i odmah poslije toga ukljuci usb kabal pa ako ni poslije toga comp ne pronadje karticu kao externi disk onda najvjerovatnije nesto ne stima sa karticom
 
Pa mozda fon ne podrzava tu velicinu kartice ili ako je podrzava mozda nije odgovarajuci format(negdje sam cito da on valjda prima FAT16 ili sta vec,btw pogledaj u uputstvu vjerovatno tamo nesto pise o tome ).
Pokusaj u podesavanjima naci opciju za podesavanje usb veze mislim da je Settings/Phone settings/USB settings pa tu odaberi opciju mass storage i odmah poslije toga ukljuci usb kabal pa ako ni poslije toga comp ne pronadje karticu kao externi disk onda najvjerovatnije nesto ne stima sa karticom

Da, na mass storage sam isla, ali nece... stavila sam karticu u drugi telefon i radila je... Ma... nije ni bitno... Hvala u svakom slucaju... :)
 
znate li mozda preko cega sgh d600 cita slike...jer na memorisku masu njih ne moze da otvori, pa ne znam u koji format da ih prebacim....a ove slike koje ne moze da otvori su slikane isto mobilnim telefonom, nokia......??
 
znate li mozda preko cega sgh d600 cita slike...jer na memorisku masu njih ne moze da otvori, pa ne znam u koji format da ih prebacim....a ove slike koje ne moze da otvori su slikane isto mobilnim telefonom, nokia......??

Kolika je rezolucija tih slika?
d600 kojeg sam ja imo nije mogao otvoriti slike vece od 1600x1200
 
mozda su te slike mnogo velike ( prebaci na komp pa vidi do koje tacno velicine moze da ih otvara), jer ako je slika recimo na nokiji napravljena sa 3 ili 5 mp u najvecem forumatu, nema sanse da je otvori
 
Koliko ja znam d600 ne moze da otvori slike vece od 1600x1200. Moj drug ima SE W810i i kod njega kamera slika u rez. 1632x1224 i kad ih je pre prebacivo na d600 (kad sam ga ja imo)nije hteo da otvori
 
pa to je problem sigurno, nego neznam napamet max velicinu...
ili....ako su manje slike onda moze da bude i probem u mem. kartici, ako sa telefonske memorije normalno otvara istu sliku....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top