Samoca

Treća

Iskusan
Poruka
6.357
Kao što reče parka. Volim da budem sama, ali ne bih volela da to bude stalno stanje. Ovako, s vremena na vreme, prija.
Jedino ne volim da spavam sama. U stanu, kući. Tada se osećam usamljeno.

tara

Buduća legenda
Poruka
34.424
ne znam..zivim sama i nekad mi ta samoca bas prija,ali nekda ume da bude jako mucna..sve zavisi od raspolozenja od toga sta mi u tom trenutku treba...nekada mi smeta tisina,prazan prostor...nekada me izludjuju ljudi,guzva u stanu...ipak,bole sam u stanu nego sa nekim ko me nervira :)

Зоки

Legenda
Poruka
51.058
uživam kad sam sama
=D

mislim, kad bi morala da budem sama istog trenutka mi više ne bi bilo prijatno..
54340864xz1.jpg

baby jane

Buduća legenda
Poruka
44.496
mislim da se tema odnosi bas na "samocu" a ne na "usamljenost"....mada cesto ova dva pojma su nerazdvojiva jedan od drugog:?
evo,ja sam sad sama u svom stanu(i trenutno mi bas prija:razz:)...ali nisam usamljena,ni najmanje:razz:

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
13.160
mislim da se tema odnosi bas na "samocu" a ne na "usamljenost"....mada cesto ova dva pojma su nerazdvojiva jedan od drugog:?
evo,ja sam sad sama u svom stanu(i trenutno mi bas prija:razz:)...ali nisam usamljena,ni najmanje:razz:

Ovo je lijepo cuti!

Ja sam trenutno sa cimerkom, evo je divlja po stanu, sprema se da ide do grada vec sat vremena.........jedva cekam da ode, pa da uzivam u trenucima mira, pustim mjuzu osamdesetih i nirvana!
Desilo mi se da sjedim u amfiteatru, oko mene bliski drugari, prijatelji koje volim, sve nasmijana lica, a ja se osjecam kao da sam sama na planeti, totalno ne shvacena od svih!
Bio je to tezak period usamljenosti........a on se ne javlja tek tako, mora postojati razlog.........ja ga se oslobodila tako sto sam pocela da treniram, nasla decka a sestru otjerala u pm!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.