Sakrij svoj neuspeh da bi tudji vise isplivao

sinnke:
Radi se o pichkopacenicima a i o retko spominjanim kuropatnicama.

Da li ste primetili musku naivnost? Neretko muskarac kaze da je sam i da nije dugo yebo, a to se vrlo retko cuje od zena. Ko je vise iskompleksiran onda? A o mudrosti da ne govorimo.

Ako puno muskih kaze nemam nikoga, s kim se sve te zene (koje uvek tvrde da imaju nekog) yebu?
Da li one to racunaju i sex koji je bio pre 10 tak meseci kao da se jucer desio ili marsovci nadrkavaju kite na putu do zemlje, a brzo stignu jer imaju napredne brodove.
a koje to zene tvrde da yebu??
nikada nisam shvatila cemu to hvalisanje, posebo sa zenske strane, jer nema potrebe, jer zena ma kakav da je "grob" moze da nadje sex....any time.
ili mozda gresim? :wink:
 
Aleksej_BASO:
Ono kao riba je sva srecna sto moze da nadje sex uvek a to moze svaka.
U tome i jeste nesreca mnogih stranaka. Kada takva stranka okurazhena glasovima simpatizera i redovnih chlanova skonta da svi sa njom hoce u koaliciju, onda krece da izvoljeva i postavlja nerazumne uslove. Takva rabota se znamo zavrshava raspisivanjem novih izbora. Nijedna vlada nemozhe da opstane na ucenama!
 
sinnke:
Radi se o pichkopacenicima a i o retko spominjanim kuropatnicama.

Da li ste primetili musku naivnost? Neretko muskarac kaze da je sam i da nije dugo yebo, a to se vrlo retko cuje od zena. Ko je vise iskompleksiran onda? A o mudrosti da ne govorimo.

Ako puno muskih kaze nemam nikoga, s kim se sve te zene (koje uvek tvrde da imaju nekog) yebu?
Da li one to racunaju i sex koji je bio pre 10 tak meseci kao da se jucer desio ili marsovci nadrkavaju kite na putu do zemlje, a brzo stignu jer imaju napredne brodove.
slazem se sa tobom Sinnke da je foum pun prekaljenih jebacica, jahacica, kombnatorki i sl...ja sam vise puta rekla da nisam dugo... , cini mi se da je u pitanju tema ..''da li ste se danas sexali'' a za druge ne mogu da se setim,
ne vidm sto je to sramota ili sta vec, ralno sex uvek mozes da nadjes, lakse je kad si zensko, opicis minic izbacis sise i minimum 5 ponuda ce da padne, ali nije ni stvar u tome...
ja sam izbirljiva, e sad jbg moze mi se, mozda da ne mogu da biram i ja bi uzela daj sta das..
ne tangiraj se!!
meni je cool kad neki momak prizna da nije dugo.. bar ne pati od LOVACKOG sindroma i pricanja prica.

cmX
 
shta s qrvama? to je problem drushtva.... kao shto i svi mushkarci jedva chekaju da povale neshto... nije razlika u apetitu medju polovima vecj u vaspitanju... devojke se uche da ne daju... kao shto se mushkarci uche da cje teshko dobiti.... i onda se sve i svodi na trgovinu.... a prostitucija je samo jedan od nachina trgovine ljudima.....
 
Iivija:
shta s qrvama? to je problem drushtva.... kao shto i svi mushkarci jedva chekaju da povale neshto... nije razlika u apetitu medju polovima vecj u vaspitanju... devojke se uche da ne daju... kao shto se mushkarci uche da cje teshko dobiti.... i onda se sve i svodi na trgovinu.... a prostitucija je samo jedan od nachina trgovine ljudima.....
...livija ja nisam ni mislio na razliku u "apetitu",nego na razliku zadovoljenja istog....
 

Back
Top