Sakoi

Da.

Nema direktne veze, no kada je Koton došao u Srbiju, ušće centar, imali su par godina košulje različitih veličina za grudi. Kupila bila par, sad mi žao što nisam više jer su to posle ukinuli 🙁... A to je važno za žene za posao, da imaju dobru košulju. Kod nas inače prodaju košulje samo da ako staneš u njih tako da ih lepo zakopčaš onda je struk ogroman, ili ako je struk dobar onda ne možeš da zakopčaš grudi. .. i tako sam odustala od košulja osim par izuzetaka .. ali zato postoje bluze. No, ako se nađe dobar sako onda se ispod može obući bodi pa ne mora košulja..

A uz ove casual sakoe šta ide ispod? Uzano ili isto široko? Šta biste vi?

Nadjoh...nemam drugu sliku do ove...meni je vazno da su mi otvoreni vrat i glezanj a bluza uvucena. Kada nosim siri kroj naglase mi se guza i grudi pa sebi izgledam punije nego sto mi godi.
Veci modeli ne dolaze u obzir jer imam malu glavu i uze lice.

Volim kada je "ton na ton", ispod ovog (pamucnog) bih nosila jos boju konjaka ili kajsije i otvoren vrat (da mogu da disem).

Top ima ove male straftice koje svetlucaju i uvukla sam ga u teget farmerice, one uske, dole imam baletanke...ne znam koje.
Za mnoge je ovo pakleno dosadno, ali meni nije jer mi omogucava da budem kao obucena (kol'ko tol'ko) i da mi je jako udobno.

Sta god se tebi svidja, ide...samo da nije za opusteno ona varijanta kosulja i sako. Mene to davi i nije mi izbor.

20220424_125200.jpg
 
Nadjoh...nemam drugu sliku do ove...meni je vazno da su mi otvoreni vrat i glezanj a bluza uvucena. Kada nosim siri kroj naglase mi se guza i grudi pa sebi izgledam punije nego sto mi godi.
Veci modeli ne dolaze u obzir jer imam malu glavu i uze lice.

Volim kada je "ton na ton", ispod ovog (pamucnog) bih nosila jos boju konjaka ili kajsije i otvoren vrat (da mogu da disem).

Top ima ove male straftice koje svetlucaju i uvukla sam ga u teget farmerice, one uske, dole imam baletanke...ne znam koje.
Za mnoge je ovo pakleno dosadno, ali meni nije jer mi omogucava da budem kao obucena (kol'ko tol'ko) i da mi je jako udobno.

Sta god se tebi svidja, ide...samo da nije za opusteno ona varijanta kosulja i sako. Mene to davi i nije mi izbor.

Pogledajte prilog 1540523
Mene uvijek tvoj osmijeh razoruza tako da na slici ne vidim nista drugo.
 
Баш сам хтела да кажем, сем осмеха не видех ни сако ни мајицу...и ручицу сам видела :heart:
 
Nadjoh...nemam drugu sliku do ove...meni je vazno da su mi otvoreni vrat i glezanj a bluza uvucena. Kada nosim siri kroj naglase mi se guza i grudi pa sebi izgledam punije nego sto mi godi.
Veci modeli ne dolaze u obzir jer imam malu glavu i uze lice.

Volim kada je "ton na ton", ispod ovog (pamucnog) bih nosila jos boju konjaka ili kajsije i otvoren vrat (da mogu da disem).

Top ima ove male straftice koje svetlucaju i uvukla sam ga u teget farmerice, one uske, dole imam baletanke...ne znam koje.
Za mnoge je ovo pakleno dosadno, ali meni nije jer mi omogucava da budem kao obucena (kol'ko tol'ko) i da mi je jako udobno.

Sta god se tebi svidja, ide...samo da nije za opusteno ona varijanta kosulja i sako. Mene to davi i nije mi izbor.

Pogledajte prilog 1540523
Lep osmeh i lepi zubi
 
Joj ja mnogo volim da ih vidim
Ali ih jako tesko nosim, ne mogu ja vise slojeva na sebi da imam, prokuvam i preznojim se, tako da su meni licno jako neprakticni
Da mi ne smeta nosila bih razne kezual varijate
 

Back
Top