Sakoi

Lule

Iskusan
Poruka
6.398
Konačno je u modi prava stvar - kežual sakoi.
Dobro, nije toliko od skoro, ali sad ih ima po pristupačnoj ceni.

Uz farmerke, pantalone i lagane patikice, čizmice, salonke...
I sve to može da izgleda sportski, elegantno, seksi, poslovno.

Koliko obožavate sakoe, na skali od 9 do 10?

Trenutno lovim neki u braon boji, odlepila sam za kombinacijom braon sako-indigo majica-drap pantalone.
Ako vidite lep čokoladni sako, javite!
women-corduroy-suit-jacket-girl-coat-vintage-elegant-casual-double-breasted-fashion-trend-solid-office-lady-spring-autumn-winter.webp
 
Poslednja izmena:
Volim ih i nosim ih. Na proleće i leto najviše volim beli, 3/4 rukavi.

Prošle godine sam kupila divni narandžasti i bio mi je mali pa sam ga prodala. Žao mi je što odmah nisam uzela veći broj, mrzelo me.
Jesi li pogledala u "Reserved"?
 
Volim ih i nosim ih. Na proleće i leto najviše volim beli, 3/4 rukavi.
I ja imam jedan takav, sa zakačeno nabranim podlakticama -već dve godine ga nosim uz sve.
Jedino što mora često da se pere.
Prošle godine sam kupila divni narandžasti i bio mi je mali pa sam ga prodala. Žao mi je što odmah nisam uzela veći broj, mrzelo me.
Jesi li pogledala u "Reserved"?

Gledala sam, ali mi nijedan nije zapao za oko. Ako je i bio braon, verovatno mi se nije svideo.

Nije žubra, strpiljiva sam...
 
U sretna vremena imao sam odlican sportski sako GB Pedrini....prolece jesen sivo maslinast bio 250 maraka u ono vreme a italijanski kaput sam platio 200 dojce maraka :)
 
Upravo to!
Farmerke, pantalona, haljina, suknja - sve kombinacije.
U zavisnosti šta imaš na nogama takav stil dobiješ, a možeš sve. Od patika do visoke potpetice. I čizme naravno.

Kao teksas jakna ili starke! I uz venčanicu se slaže.
 
Nju retko nosim, nekako nemam hrabrosti, ne znam. Sve imam neki osećaj da sam kao neka baka :mrgreen: a opet je super u kombinaciji sa nekim metalnim dužim lančićima.
 
Pa da. Ili - ili.

Volim satove. Ako je manji onda uz njega stavim nekoliko narukvica, a ako je veći onda on sam na jednoj ruci, a na drugoj narukvice. Ne znam zašto ali ih volim.
Nešto oko vrata i male minđuše.
Ako stavim alke onda oko vrata ništa. Mada alke retko nosim jer mi smetaju na poslu zbog telefonske slušalice, jer ako stavim slušalicu na rame onda me žuljaju. :mrgreen:

Čekaj bre, skrenuh temu sa sakoa!
 
Koliko obožavate sakoe, na skali od 9 do 10?
Minus 6, najmanje.
Imam dva, jedan koji sam sašila jer mi je trebalo nešto na duge rukave za svadbu na koju sam išla i samo tad sam ga nosila. Drugi pamučni sa prugastom postavom, kao fazon, zavrneš rukave da se vidi postava, dobila, nikad ga nisam obukla. Razmišljam ovaj što sam šila da prodam možda. Imala sam odavno od sirove svile, šila mi sveki, za neko slavlje, poklonila sam ga posle mami.
 

Back
Top