Sajtovi za ocenjivanje i komentare

Vesna, da necesh i ti da se bavish web dizajnom?


Nego, Spadalo, prvo izvedi da ti se sajt jednako vidi u svim bitnijim browserima. Znachi, ne samo u Exploreru, nego (barem) i u Safariju i Firefoxu, poshto se u dotichnim bukvalno RASPADA.
Kad to odradish onda mozhemo da poprichamo i o dizajnu.
 
XD ili xD =
7800Untitled-1.gif


WarCraft3 gaming smiley :)
 
Au... 2 ista posta... ovo ti nije trebalo XD
Sajt ne deluje lose (bar www.) ali ne volim puno bele...
Probaj da stavis bar sivu pozadinu, ovako ko na Krsti... Belo urnise oci, kad ga ima puno...

Kada ga gledas u rezoluciji 1280x1024, ovo dole crno gde pise (dizajn dizajn@zijan.net....), mnogo je kratko u odnosu na stranicu, pored ima jos par centimetara belog, probaj da centriras to.

ok, hvala Vam puno, radim na tome...
 
Evo i mene, opet trazim komentar!Redizajnirao sam neke delove sajta, cak sam stavio delom i onaj rolover za vecinu linkova na pocetnoj stranici, a i ostale ce biti sredjene uskoro.Ipak ima tu mnogo posla a treba ubaciti i poneki novi software.Tako ako znate neki dobar javite mi preko sajta.Adresa je:
www.softee.net
I budite malo neznij,i ipak ulazem u njega veliki trud tako da ne prihvatam bas najbolje grube komentare.
 
Oci mi izbode...
Sve sljasti a na crnoj pozadini, zvezdice za ocenjivanje tamnoplave na crnoj pozadini... jesi li siguran da ti razlikujes boje? Strasno. Gornji logo iz 90-tih, koncepcija elemenata ne postoji... Dakle blaga jeza...
Od mozda dobre ideje (jer me ne zanimaju screen saveri) napravio si dzumbus od strane.
 

Back
Top