Quantcast

Sajtovi Za Ocenjivanje I Komentare

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
628
Menjanje ID-a ne cini kod tvojim,ja sam se samo salio :D Naravno da je bitno znati napraviti i za to sluzi portfolio,da pokazes sta umes.Tvoj portfolio je pokazao da ti dizajn ne ide od ruke al sam kontao da umes dobro da se snalazis sa javascriptom zbog doticnih primera a onda skapiramo da je kod ukraden.Tako da je sve receno,dosta smo otisli u off topic,pozdrav :bye:

TheKingOfKolo

Domaćin
Banovan
Poruka
3.726
Pozdrav svima.
Hteo bih da Vam predstavim novi web portal https://www.dobrevibracije.net .
Želimo da širimo pozitivne vesti i dobru volju, pa ako želite pridružite nam se.
Pozdrav iz Novog Sada
Ovako nesto vec postoji tako da ... mozda malo vise toga nego samo da su "dobre vibracije" ... mada je ovakvih stranica sve vise i vise potrebno svetu kako ne bi morali da citamo neke bljuvotine na ovom internetu

Ideja: 10/10
Copyright: 1/10 (vec postoji dosta sajtova na taj fazon)

Techboy

Početnik
Poruka
11
moje misljenje je da je svaki sajt koji je napravljen u wix-u ili nekom drugom slicnom servisu samo amaterski sajt koji nikako ali nikako ne treba dodati u bookmarks.
Pravljenje sajta u wordpressu je u toku, ali potrajace malo zbog drugih obaveza, pa sam hteo da napravim neku vrstu test sajta u wixu da vidim da li je ideja ima potencijala, pa posle postove prebacim u wordpress. :D

Smartanabil

Domaćin
Moderator
Poruka
4.638
Šta milsite da li je ovaj zeder sajt zreo za redizajn: http://www.zeder.rs/
U zavisnosti kako su se korisnici navikli

Mozda neka anketa da se vidi sta korisnici tj. posetioci sajta misle ? Pa onda ako su i oni za promenu dizajna, onda tek .. a ovako moze uvek jedan te isti dizajn posto nekad nije do dizajna koliko do toga da ljudi dolaze zbog onoga sto dolaze na sajt.

korisnik71

Početnik
Poruka
2
U zavisnosti kako su se korisnici navikli

Mozda neka anketa da se vidi sta korisnici tj. posetioci sajta misle ? Pa onda ako su i oni za promenu dizajna, onda tek .. a ovako moze uvek jedan te isti dizajn posto nekad nije do dizajna koliko do toga da ljudi dolaze zbog onoga sto dolaze na sajt.
Ovde ima i fleša na sajtu, i generalno mu je potrebno osveženje. Samo još da vlasnik pristane :)