Sada SNS u parlamentu može da radi šta im se prohte a svi ostali mogu samo da gledaju!

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Svi SNS-ovci će raći pa to smo i hteli ali da li će to saćuvati ustav u kome piše da je Kosovo i Metohija sastavni deo Srbije?
Po ovome sam SNS može da promeni ustav i izvaciti Kosmet iz ustava Srbije.Najgore u svemu je što je običan Srpski narod poverovao medijima da je glasalo preko 50% stanovništva Srbije.Vidi se da BOJKOT ima jednu dobru stranu a to je da je SNS sada na vrhu drveta pa će sva njihova sranja padati samo na glave građane Srbije pogotovo na Srbe Kosova i Metohije.
 
Sada SNS može da donosi ključne odluke kao što je ulazak u NATO bez referenduma.Vidi se da je sa 100 evra završio posao koje mu je obezbedio Soroš.
Nije im Soroš obezbedio pare za podelu 100 evra nego su sve nas klepili još pre, i to za mnogo više.
 
Autorska
Svi SNS-ovci će raći pa to smo i hteli ali da li će to saćuvati ustav u kome piše da je Kosovo i Metohija sastavni deo Srbije?
Po ovome sam SNS može da promeni ustav i izvaciti Kosmet iz ustava Srbije.Najgore u svemu je što je običan Srpski narod poverovao medijima da je glasalo preko 50% stanovništva Srbije.Vidi se da BOJKOT ima jednu dobru stranu a to je da je SNS sada na vrhu drveta pa će sva njihova sranja padati samo na glave građane Srbije pogotovo na Srbe Kosova i Metohije.

A tako nije bilo pre ovih izborа? :lol:
 
7n1qdz57cc651.png
 
Nazalost, mi smo gotovi, a ne on.
Због чега смо готови?
Сад ће Вучић да нас уведе у НАТО?
Коме то не одговара, нек изађе на улицу и нек руши власт ако може.
Ако већина Србије одлучи само да седи и ћути, онда и заслужујемо то што нам се дешава.
 
Pa i do sada su mogli da rade šta im se prohte, samo što će sada morati da prihvate i punu odgovornost za sve loše što se bude događalo.

Kad budu počela otpuštanja i zatvaranja fabrika, neće moći da kažu Đilas/Radulović su vas opljačkali.

Ко каже да неће моћи? То су и до сада радили, за све своје глупости оптуживали су жуте. Не смета њима ни морал, ни памет, ни истина да наставе тако.
 
Jedina je nada da mu za dva dana ruski politicari na paradi pobede bas ozbiljno zaprete. ;) Ne zovu Rusi njega jer ga puno vole, vec da mu ocitaju bukvicu. ;)

Zar Srbija nije okupirana samo od Zapada? Znači da i Rus upravlja svojom gubernijom kako ga je volja. Ni traga od suverene države. Au, na što ste spali. :(
 

Back
Top