SAD: Srbija da sarađuje s Prištinom

Интервју: Џенифер Браш, отправница послова у амбасади САД у СрбијиБеоград и Приштина треба да траже практична решења
Ваша влада треба да дефинише шта подразумева под неутралношћу. Чланство у НАТО-у пружа јасан концепт
_____________________________________________________

Šta reći, ova uvažena gospodja je dala odličnu preporuku...savet, šta raditi u vezi kvadrature kruga, to jest Kosova i Metohije.
Srpski političari ravno 100 godina ne znaju šta sa Kosovom, a Albanski su 100 godina to znali,
Smešno je prozivati ko je kriv za Kosovsku tragediju, to jest imenovati neke pojedince, jer definitivni gubitak Kosova i metohije kako rekoh su krivi baš svi političari i vlasti, od Karadjordjevića do Miloševićevaca u paketu.
Najsmešniji, najkomičniji, najtragičniji srpski političari su oni koji kažu:

-Nikada nećemo priznati nezavisnost Kosova i Metohije.
-Nikada nećemo podržati podeliu Kosova i Metohije.
-Kosovo će uvek bilo i biće naše.

Šta znače ove gore izjave ?
Ništa, farsa, bežanje od stvarnosti i bacanje svoje i glave ostalih u Srbiji u pesak.
Srbija ima jedini adut za rešavanje Kosovskog rašomona, a on je u : TRGOVINI !
Svi ostali su lažni, neostvarivi, demagoški, kriminalni, Fatamorganski i šarlatanski.
-
 

Kako te nije sramota, ovakav tekst i komentar ovde nikada nije vidjen, štaviše jedini čovek koji ima rešenje za Kosovo sam ja i dao sam ga u jednoj reči...a ostali baljezgaju 100 godina i nikada rešenja nisu imali.
Laci, jeste da sad nemaš vlast ovde, na sreću, izgleda da na ovoj krstarici ima osoba koje imaju dva zrna SOli kad su te razrešili.
 
Kako te nije sramota, ovakav tekst i komentar ovde nikada nije vidjen, štaviše jedini čovek koji ima rešenje za Kosovo sam ja i dao sam ga u jednoj reči...a ostali baljezgaju 100 godina i nikada rešenja nisu imali.
Laci, jeste da sad nemaš vlast ovde, na sreću, izgleda da na ovoj krstarici ima osoba koje imaju dva zrna SOli kad su te razrešili.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

Немаш појма колико сам се насмејао када сам прочитао твој пост.
Јел ти неко некад реко да је твоја највећа врлина скромност?
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:

Немаш појма колико сам се насмејао када сам прочитао твој пост.
Јел ти неко некад реко да је твоја највећа врлина скромност?

Družeee, postavlja se pitanje, da li sam ja napisao istinu ili laž ?
Sve ostale filosofske floskule i smejanja na projino brašno nema smisla
 
Daj tog PRVIJEG, drugog, trećeg, pa da se samoubijem još večeras...

Само сам хтео да ти скренем пажњу да се свет не врти око тебе.
Моје лично мишљење је да се питање Космета тешко може решити без новог рата, дакле или ће мо признати независност или се морамо спремати за нови рат. По мом мишљењу за сад Србија ради релативно добро по питању Косова, доказује да није она та која крши међународно право, да није она та која је извршила агресију, а могуће је да ће то у будућности бити од великог значаја да велике силе остану по страни.
 
Svet se baš i ne vrti, ali rešenje i istina daaaa...

Да ли се свет врти или не можемо до сутра да расправљамо, истина је само једна, док се решења свакако разликују и управо због тога ти не можеш бити једини човек са решењем.
 
Да ли се свет врти или не можемо до сутра да расправљамо, истина је само једна, док се решења свакако разликују и управо због тога ти не можеш бити једини човек са решењем.

Vidiš li, osećaš li da si matiran,,,prozvan si da daš drugo rešenje, ili bilo koga ko to zna bolje, i ti si ostao no nejm.
 

Back
Top