sad samo jos hvali.... (pise TAJMS)

Koja je mrznja izasla na vidilo, koje pljuvanje na Srbe! Citas li ti sta pises?
ma kakvi daleko bilo ,neko nemam ja nista protiv gastarbajtera uopste vec samo protiv vas licemernih seratora sto ste pobegli na zapad (ne u majcicu Rusiju npr.) i tamo za njih radite najgore poslove ,a nama ovde serete kako to nista ne valja iako se u majku Srbiju vratite jednom u dve godine po nedelju dana .Mada mrznja ti je pogresna rec daleko bilo da vas mrzim samo ste mi malo odvratni i vise vas sazaljevam, a nemam razloga da vas mrzim ni najmanje. PS Nije to "pljuvanje na Srbe" jer ste svi vi gastosi tamo isti bilo da ste Srbi,Hrvati ,Poljaci ili Kurdi nisu ni oni bolji od tebe ne brini.
 
Mozda imaju vise iskustva o stavu prosecnog Nemca od, recimo, nekoga ko Nemacku nije ni video?

odlično, tamo su sa njima svaki dan, ali da mi sad kenjaju neke priče,
mene nervira taj jurišničko-ratoborni stav naših ljudi koji ovde ne žive, dolaze 3-4X godišnje i prde o ne znam čemu, dođi ovde, podeli muku, pa imaš svako pravo, ali da mi neko priča kako danas treba zajedno da krenemo (a on 2000 km od mene) na Kosmet, kako treba hebati mamu svakome ko ne znam šta uradi, a on ima svoj posao, ima svoju platu, nema turbulencija u životu, ovde mu je najveća briga hoće li mu neko obiti kuću ili odneti kovanu kapiju, a mi ovde treba da mislim šta će biti sutra.
Meni su samo takvi likovi smešni, a o mržnji prema zemljama u kojima žive po 40 godina dok dobiju penziju neću ulaziti.
 
Pa ja sam je video u prolazu cisto turisticki , al mi ne bi palo na pamet da idem u neku zemlju da me tamo gledaju kao stoku i da uzimam socijalu od nje i da onda pljujem po toj istoj zemlji koja me je primila .Nek sedi i nek radi za dvolitru Jelena i 200 grama parizera u majci Srbiji (to bar uvek moze naci )pa nek onda pljuje i sere po zapadu ,a ne da im tamo riba klozete i sere nama kako mi treba da se odupremo zapadu a ruke mu jos smrde na njihova govna .

Докле ћеш ти, педерчино једна, да на овако одвратан и бљутав начин нападаш сваког Србина који се јави а не живи у Србији. С којим правом, сељачино једна???
СРБИЈА ЈЕ ЗЕМЉА СВИХ СРБА МА ГДЕ ОНИ ЖИВЕЛИ ПО УСТАВУ ОВЕ ЗЕМЉЕ, стоко једна безрепа. Подаци говоре да је само за време ДОС-а отишло из земље преко 200 000 младих интелектуалаца, битанго једна! Али СВИ ОНИ ИМАЈУ ПРАВО ИСТО КАО И ТИ!
 
Te price "Nemci vole pare, svi vole pare, svi su ljudi isti" ne ulaze u sustinu price ni najmanje.

Dal' bi ti napravio posao sa Hrvatom? Bi, verovatno, jel'da? I sa Albancem, itd. Da li, statisticki gledano, ti ne volis Hrvate, Albance, itd? Pa najverovatnije, jer ih vecina Srba ne voli.

Isto tako, Nemci, Austrijanci, Svajcarci... imaju uglavnom jako negativan stav prema Srbiji i Srbima, i to vec jako dugo, pre ovih nemilih desavanja.

Sto se Engleza tice, ja zivim u Engleskoj. Ovde nema mnogo gastarbajtera ni mnogo otvorene netolerancije prema nama, a ono sto ima je direktan proizvod devedesetih.
 
@ тема:

Верујем да ће власт МОРАТИ да питање уласка у ЕУ или у НАТО стави народу на референдум - и верујем да ћемо онда добити прави одговор.

Енглези су нам кроз историју увек били лицемерни и дволични "пријатељи" спремни да се у сваком тренутку удруже против нас са нашим непријатељима. Сети се само савезничког бомбардовања за време 2.св.рата, а и уназад има доста примера осим овог крвничког бомбардовања 1999.

Тако да само ИДИОТ може да има порив, жељу или намеру да са њима прави било какав савез.
 
Докле ћеш ти, педерчино једна, да на овако одвратан и бљутав начин нападаш сваког Србина који се јави а не живи у Србији. С којим правом, сељачино једна???
СРБИЈА ЈЕ ЗЕМЉА СВИХ СРБА МА ГДЕ ОНИ ЖИВЕЛИ ПО УСТАВУ ОВЕ ЗЕМЉЕ, стоко једна безрепа. Подаци говоре да је само за време ДОС-а отишло из земље преко 200 000 младих интелектуалаца, битанго једна! Али СВИ ОНИ ИМАЈУ ПРАВО ИСТО КАО И ТИ!
Pa ja i ne kazem da nemaju prava nek oni seru po drzavi u kojoj zive koliko hoce ,ja to mogu da komentarisem .Mislim ako je tebi gadno da neki siptar ili madjar ili jevrej sve jedno ,koji zive u Srbiji i seru i pljuju po njoj zasto bi bilo manje gadno da neki Srbin zivi u Nemackoj i isto tako pljuje po njoj ?
ps Pedercina ti tata sto te usled te cinjenice verovatno nevoljno pravio zato si i ispao takav
 
Pa ja i ne kazem da nemaju prava nek oni seru po drzavi u kojoj zive koliko hoce ,ja to mogu da komentarisem .Mislim ako je tebi gadno da neki siptar ili madjar ili jevrej sve jedno ,koji zive u Srbiji i seru i pljuju po njoj zasto bi bilo manje gadno da neki Srbin zivi u Nemackoj i isto tako pljuje po njoj ?
ps Pedercina ti tata sto te usled te cinjenice verovatno nevoljno pravio zato si i ispao takav

Имају СВА права - ако су остали наши држављани или ако имају двојно, чак имају и право гласа, дебилу дебилни!

Он није пљувао по земљи него је објашњавао однос Шваба према Србима, а Швабама ако смета нека се њему обрате, шта имаш ти да сереш??? Ти сада овде браниш интересе Немачке??? О, Боже...???
 
Te price "Nemci vole pare, svi vole pare, svi su ljudi isti" ne ulaze u sustinu price ni najmanje.

Dal' bi ti napravio posao sa Hrvatom? Bi, verovatno, jel'da? I sa Albancem, itd. Da li, statisticki gledano, ti ne volis Hrvate, Albance, itd? Pa najverovatnije, jer ih vecina Srba ne voli.

Isto tako, Nemci, Austrijanci, Svajcarci... imaju uglavnom jako negativan stav prema Srbiji i Srbima, i to vec jako dugo, pre ovih nemilih desavanja.

Sto se Engleza tice, ja zivim u Engleskoj. Ovde nema mnogo gastarbajtera ni mnogo otvorene netolerancije prema nama, a ono sto ima je direktan proizvod devedesetih.

Upoznao nemce, svajcarce, holandjane...nikada ni jedan negativan stav nisam primetio.
Cak sam doziveo da me nemac brani od hrvatice kojoj je bilo vaznije to sto sam iz Srbije nego to sto sam gost u hotelu gde ona radi. Jedino sto ja znam da me nije branio zato sto sam ja Srbin a ona ne nego zato sto se to desava u njegovoj zemlji, i zato sto on smatra da je gost-gost. I nista vise.
 
Mora da se salis.

Vidi drmauka, ja recimo govorim engleski i nemacki. Engleski dobro, nemacki sa jasnim srpskim (oni bi rekli "Jugo") akcentom.

Kada pocinjem razgovor na engleskom i nemackom taj razgovor nece teci isto - u trafici, na salteru, restoranu, bilo gde. Logicnije bi bilo da su prijateljskije nastrojeni prema ljudima koji se trude da govore njihov jezik, jel'da? E pa ne, jer nemacki koji ja govorim govori ko sam i odakle sam, a engleski ne govori.

Jos je krvavije kad je neko jako ljubazan sa tobom - a onda mu pruzis pasos, ili kazes prezime na "ic" i bukvalno gledas kako mu se osmeh topi a obrve spustaju.

To ne moze niko da mi prica, jer znam kako je.
 
Kako to da su najvece patriote oni koji zive u inostranstvu cisteci klonjare,a mi ovde smo izdajnici?
Znaci cistis WC Nemcima,oni ti za to daju lovu a ti ih mrzis?!
PA VRATITE SE SELJACI U SRBIJU,i BUDITE PATRIOTE!!!
DODJITE DA RATUJEMO ZAJEDNO ZA KOSOVO I METOHIJU,A NE DA NAS NEPISMENI SELJACI LOZE IZ TOPLIH SOBA SA PLATAMA OD 2000 EVRA!!!
DODJITE BRACO SRBIJA VAS CEKA!!!!
 
Kako to da su najvece patriote oni koji zive u inostranstvu cisteci klonjare,a mi ovde smo izdajnici?
Znaci cistis WC Nemcima,oni ti za to daju lovu a ti ih mrzis?!
PA VRATITE SE SELJACI U SRBIJU,i BUDITE PATRIOTE!!!
DODJITE DA RATUJEMO ZAJEDNO ZA KOSOVO I METOHIJU,A NE DA NAS NEPISMENI SELJACI LOZE IZ TOPLIH SOBA SA PLATAMA OD 2000 EVRA!!!
DODJITE BRACO SRBIJA VAS CEKA!!!!
pa doci ce sada oko novokalendarskog Bozica i Nove godine ,doduse na nedelju dana al ce bar za to vreme da budu glavni u selo :lol:
 
O jbt.

Pa ko glasa za desne stranke, jel' Srbi van Srbije? Kako to da je SRS najjaca srpska stranka? Ko su portparoli, vodje, ideolozi svih nacionalnih stremljenja u Srbiji? Koga masovno jure iz Haga, Srbe iz Srbije i RS ili Srbe iz Australije?

Vecina Srba su to sto ti posprdno zoves "patriote", i u Srbiji i van Srbije. Kako to ne kapiras bre?
 
Pa ja i ne kazem da nemaju prava nek oni seru po drzavi u kojoj zive koliko hoce ,ja to mogu da komentarisem .Mislim ako je tebi gadno da neki siptar ili madjar ili jevrej sve jedno ,koji zive u Srbiji i seru i pljuju po njoj zasto bi bilo manje gadno da neki Srbin zivi u Nemackoj i isto tako pljuje po njoj ?
ps Pedercina ti tata sto te usled te cinjenice verovatno nevoljno pravio zato si i ispao takav

Ti ces meni odrediti, da li imam neko pravo ili neman. Mozes ti meni duvati. Ja od Srbije nisam dobijo nikad ni jedan jedini cent, a obrnuto sam pomagao stvarno dosta nasem narodu kroz lekove, donacije itd. Ne, odsluzijo sam vojsku u specijalnim jedinicama (sesdeseti granicni bataljon u Kikindi). Dva brata su ucestovali u ratu na srpskoj strani.

Sta si ti ucinijo za Srbiju Trpkovicu? Kenjas samo kao tvoj lider Ceda, lezis gradanima na novcaniku ili krades, u vojsku nisi ni isao, a ako slucajno jesi, sigurno ne dalje od kuhine.

Da li ti mislis, da si ti, ili takvi kao ti, ili Srbi uopste meni potrebni? mislis li ti, da ja imam neku korist od toga? Zao mi je samo tog naroda, znam sta ih odprilike ceka, zato sto radim u jednoj drzavnoj instituciji u Nemackoj (BKA). Nemci me tretitraju kao Hrvata, posto sam iz mesanog braka, ali sam pored toga pravoslavac, sram me je se nazivati Hrvatom, posle genocida izvrsenog nad Srbima, a bio sam i svedok toga.

Nista od klozeta misko, sta ja zaradim za godinu, samo tvoj ceda moze da zaradi na drogama (i vise naravno, samo koliko dugo;)), a ti nikako.
 
Aha znaci veliki Srbin koji se u Nemackoj lazno predstavlja kao Hrvat ovo je sve bolje :mrgreen:
p.s. ja i ne govorim koja su tvoja prava sto se mene tice mozes da radis sta hoces
nego kako si tako brzo zaboravio srpski jezik ako si 2000. sluzio 13 meseci vojske?:?

Cedisto, istice vam vreme :D
Inace, nisam hteo izlaziti na sledece izbore, posto sam mislio, da vi koji dole zivite sami morate da se opredelite. Ali ti si me ipak motivisao, da prijavim celu porodicu za glasanje:grin:
:D:D:D:D:D:D
 
pa zabole mene za Cedu i njegovu partiju ,nego koji tvoji ? el oni koji su zbrisali i dezertirali u Frankfurt na MajCi :lol:

de bre, dezertere i izdajnike moras traziti u DS i LDPu. Neki Ceda je cak doktorirao u tome na kragujevackom univerzitetu, zar ne;)? (Platila mu majka Polt :D)
Ali, stvarno ti hvala, i ako si sljam, moram ti priznati, da si ipak uspeo da me motivises za sledece izbore, hvala ti:twisted:
 

Back
Top