Sacuvaj me ti Gore sakloni sta god da je ovo bilo?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
35.162
Medju necim starim nasla sam ovo / pocepala bacila / jos na danasnji dan bas je los osecaj da to nisam uradila ranije . . .

20220721_125923.jpg


. . . naslov je reakcija kada sam videla da se nalazi medju mojim beleskama koje stoje odavno . . .

Tesko tuzno zlokobno bas lose bas bas bas los osecaj da je ovo toliko stajalo . . . tako negativno tako mracno tako nikakvo kao da je privlacilo lose daleko bilo . . .

Jeste imali ovakva iskustva?
 
Poslednja izmena:
Medju necim starim nasla sam ovo / pocepala bacila / jos na danasnji dan bas je los osecaj da to nisam uradila ranije . . .

Pogledajte prilog 1191300

. . . naslov je reakcija kada sam videla da se nalazi medju mojim beleskama koje stoje odavno . . .

Tesko tuzno zlokobno bas lose bas bas bas los osecaj da je ovo toliko stajalo . . . tako negativno tako mracno tako nikakvo kao da je privlacilo lose daleko bilo . . .

Jeste imali ovakva iskustva?
to je tvoj crtež ?
 
Medju necim starim nasla sam ovo / pocepala bacila / jos na danasnji dan bas je los osecaj da to nisam uradila ranije . . .

Pogledajte prilog 1191300

. . . naslov je reakcija kada sam videla da se nalazi medju mojim beleskama koje stoje odavno . . .

Tesko tuzno zlokobno bas lose bas bas bas los osecaj da je ovo toliko stajalo . . . tako negativno tako mracno tako nikakvo kao da je privlacilo lose daleko bilo . . .

Jeste imali ovakva iskustva?
Ako si ti ovo nacrtao svaka ti čast. Crtež je odličan!
 
to je tvoj crtež ?
Ne...
Ako si ti ovo nacrtao svaka ti čast.
nisam nacrtala..
Crtež je odličan!
ne znam ciji je...to je davna fotokopija ostala kod mene... ne "kradem" tudj rad nego me je dosta toga . . .
Tesko tuzno zlokobno bas lose bas bas bas los osecaj da je ovo toliko stajalo . . . tako negativno tako mracno tako nikakvo kao da je privlacilo lose daleko bilo . .

loseg daleko bilo negativnog daleko bilo pogodilo zbog njega ...kao da ima neke povezanosti...
 
Jao... kad pogledam svoje dnevnike i rokovnike od samo neku godinu pre... šta sve tu ima! To je kao da se upoznajem sa nekim ko je nestao.
Tipa, pišem tu i tamo ozbiljnosti, planove, i iskoči nešto ovako:
What.png

Bleach sam toliko volela da... evo, i dan-danas nalazim dokaze te ljubavi.
Evo ga Uryu Ishida, živi svoj život onemoćalog Kvinsija sa kojim sam se poistovećivala tačno u ovoj sceni Boga pitaj zbog čega. :zcepanje:

Medju necim starim nasla sam ovo / pocepala bacila / jos na danasnji dan bas je los osecaj da to nisam uradila ranije . . .

Pogledajte prilog 1191300

. . . naslov je reakcija kada sam videla da se nalazi medju mojim beleskama koje stoje odavno . . .

Tesko tuzno zlokobno bas lose bas bas bas los osecaj da je ovo toliko stajalo . . . tako negativno tako mracno tako nikakvo kao da je privlacilo lose daleko bilo . . .

Jeste imali ovakva iskustva?
Kind of like it...
Izgleda kao mnogozuba superbaba koja je pošla na kosidbu! :rotf:
 
Jao... kad pogledam svoje dnevnike i rokovnike od samo neku godinu pre... šta sve tu ima!
Ovo je lepo 💓 hobi koji se 💓 imas lepa osecanja u vezi toga . . .
To je kao da se upoznajem sa nekim ko je nestao.
to su lepa secanja koja se cuvaju veselom te cine . . .
Tipa, pišem tu i tamo ozbiljnosti, planove, i iskoči nešto ovako:
Pogledajte prilog 1191535
Bleach sam toliko volela da... evo, i dan-danas nalazim dokaze te ljubavi.
pozitivno divno 💓💓💓 . . .
Evo ga Uryu Ishida, živi svoj život onemoćalog Kvinsija sa kojim sam se poistovećivala tačno u ovoj sceni Boga pitaj zbog čega. :zcepanje:
opet su neka zanimljiva osecanja secanja bude nesto sto ide na lepo . . .smesno je . . .
Kind of like it...
Isto izgleda nekada cim je ovde cim mi se dopalo cim je bilo tu ...
Izgleda kao mnogozuba superbaba koja je pošla na kosidbu! :rotf:
baba eh deda kako znati kad ne deluje odredjeno .... vedra misao je slobodna ...
 
Poslednja izmena:
Da sam sto posto sigurna kako je to otisla bih u manastir . . . da vidim moze li se nekako srediti ima li molitva sveto ulje svete mosti nad kojima se treba pomoliti
. . .neki monah da ocita molitvu ucini kako bi sve bilo dobro . . .
Најбоље да се оканете лаковерја и држите своје изабране вере. Обичан цртеж је ни од какве важности.
 
^Ima onih koji se bave tim lakoverjem koji hoce da ucine nesto lose ... ako je to slucaj sta znam mozda ...
Лаковерје није нешто чиме се људи баве, већ одлика особе која верује у све и свашта. Откад то хришћани верују да цртеж на папиру има магијске моћи, те да их се треба плашити? Верујете у постојање магије?
 
^Na to upozoravaju svestenici...monasi...postoji molitva protiv toga...oni koji se time bave gostuju po televizijama daju intervjue...

Nemam tu sta ja da verujem ne verujem ako oni ciji je posao da nas duhovno cuvaju kazu da postoji onda postoji...

Volela bi da nije to nego za ono sto se desava (nekada ne desava) koje je drugo objasnjenje...
 
^Na to upozoravaju svestenici...monasi...postoji molitva protiv toga...oni koji se time bave gostuju po televizijama daju intervjue...

Nemam tu sta ja da verujem ne verujem ako oni ciji je posao da nas duhovno cuvaju kazu da postoji onda postoji...

Volela bi da nije to nego za ono sto se desava (nekada ne desava) koje je drugo objasnjenje...
То су античка веровања, из доба кад је било широко распрострањено веровање у разне враџбине и магијске ритуале. Имајте увек на уму да су то све људски конструкти и нешто не може да постоји само зато јер ето, неко каже да постоји, макар он био монах или чак и патријарх. Који су докази за постојање магије? Нема их, нико не може да их пружи јер не постоје. Али, ако неко искрено верује у постојање, то за њега постоји па постоји, као што верују нпр. да је Земља равног облика без обзира на постојање плејаде научних и проверљивих доказа који говоре против таквих веровања. Ја рецимо сматрам да је то смешно и у лице бих се смејао свакоме ко би ми евентуално бајао, врачао, бацао клетве на мене или шта год, и живео бих свој живот срећно и спокојно без обзира на нечије глупости.
 
^Sta kad nedostaje toga nabrojanog...kao da si odsecen od svega...sta kada se neke stvari ponavljaju u drugom obliku...kao da je sve stalo...kad je u mestu jedno te isto...
Neke stvari se ponavljaju kroz vreme da se ne poveruje kako ... nastavljaju se na sledecu generaciju...

Nekada je bilo zabavno ovo gore sada je jezivo zlokobno ne znam koji sam to drzala tu gde je bilo uopste.

Mozda je ta zlokobnost samog nacrtanog lika bila uzrok ...

Kako tu nisu bila neka srca lepe emocije nesto zabavno...

...smesno ...

Screenshot_20220731-164331_Chrome.jpg



ovog tipa...
 
Poslednja izmena:

Back
Top