Sa sobom je najteze...:-D

A zašto bi ta osoba otišla,hmm:think:,zbunjuje me to.. Trudim se ,ali šifre su joj nekad toliko komplikovane:mrgreen:

Zato što se na kraju ispostavi da je sve bila zabava i ubijanje vremena. Dok je osećao/la da kod ove druge osobe su izgradjeni zidove i postoji strah bilo je zanimljivo, kao neki izazov. Kada je srušeno sve umesto da vodi ka nekom pravom prijateljstvu, ispostavi se da je sve zezanje i sada kada nema više draži sve pada u vodu. Prijateljstvo na forumu, možda i postoji ali ja to nisam primetila.

A za šifre :mrgreen: pa kakve bi to šifre bile ako bi ih ti lako rešavao :zcepanje:
 
Zato što se na kraju ispostavi da je sve bila zabava i ubijanje vremena. Dok je osećao/la da kod ove druge osobe su izgradjeni zidove i postoji strah bilo je zanimljivo, kao neki izazov. Kada je srušeno sve umesto da vodi ka nekom pravom prijateljstvu, ispostavi se da je sve zezanje i sada kada nema više draži sve pada u vodu. Prijateljstvo na forumu, možda i postoji ali ja to nisam primetila.

A za šifre :mrgreen: pa kakve bi to šifre bile ako bi ih ti lako rešavao :zcepanje:
A ima i toga itekako vjerujem,uff vjeruj da ne volim te zidove i uopšte ne doživljavam to kao neki izazov pa da me zato privlači neka osoba,kapiraš?Meni je draž sasvim nešto drugo..nisu svi ljudi isti..
 
zbunjena jasta sam, mogu misliti kako je tek tebi sa tobom :fdlan: plus si gori cak i od mene :fdlan:

- - - - - - - - - -




trenutno smo na posmatranju :ceka: ce se vrnemo na temu malo kasnije :ceka:

Dobro je meni kakvih ima:D,bitno da zdravlje služi itekako,neko ni to nema:(

- - - - - - - - - -

Šta oćeš :D kod nas u Srbiji pare ko pleve samo čekaju da ih uberemo :mrgreen:
Nemo da lagiš narod :zper: to on samo zaboravio da doda još jednu nulu :zcepanje:

:dash:Borba za pare,borba za Sanšajnjecu,borba sa samim sobom,pa doookle:hahaha:
 

Back
Top