Sa koliko para

Iz toga proizilazi da se nije isplativo voleti muskarce.
Lepo ja kazem, promasena moja investicija na prvom dejtu. Da se nastavilo do svadbe i nju bi morala da platim :lol:
Sreca pa se nisam zaljubila :lol:
Salim se naravno, ljubav bez materijalnog interesa je moguća u srednjoj školi, već na faksu se gleda lova....izgleda da si dobro procenila partnera već na prvom dejtu, tako da drugog dejta nije bilo...
 
Iz toga proizilazi da se nije isplativo voleti muskarce.
Lepo ja kazem, promasena moja investicija na prvom dejtu. Da se nastavilo do svadbe i nju bi morala da platim :lol:
Sreca pa se nisam zaljubila :lol:
Vidim da si stavila smajlije, pa cu pretpostaviti da se salis, ali mi je stvarno fascinantan nacin na koji razmisljas...
Mada, nisi jedina...
 
Vidim da si stavila smajlije, pa cu pretpostaviti da se salis, ali mi je stvarno fascinantan nacin na koji razmisljas...
Mada, nisi jedina...
Pa da... kao sto je meni fascinantan nacin na koji razmisljaju svi koji nece da plate kafu, bilo kome...makar to bio samo princip.... bas zato sto je princip ... al sto ljudi, sto cudi. :lol:
 
Odakle ti znas koliko on ima? Mozda mu je to poslednje sto ima, pa da potrosi na vencanje.

Mozda je dobio na kladionici, pa kad vec gubi silne pare tamo, nek gubi I slobodu.
Pa ne znam ja, ali ne znas ni ti. Mozda covek ima normalna primanja ali ima zmiju u dzepu. Grizu te zmije i truju opasno.
Jbt, zaboravih i oko cega je tema pocela :lol:
 

Back
Top