Sa koliko para

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.037
piše da je potrebno 320 din za venčanje u opštini, verovatno ti treba i izvod i možda još neki papir...
dakle računam da ti je potrebno 1000 din da oženiš ženu koju voliš i koja te voli :)
I dva svedoka ,to je za opstinu.
Poruka je automatski spojena:

Ko ce sad da nabraja i racuna sta koliko kosta… prsten, burma, haljina i sve sto ide sa njom, vencanje iz snova, moze na Maldivima, auto, kuca-stan…
I crnac za trojku ....

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.763
Opstina, takse, nije stvar u parama, nego ona tamo otrci, obuce zastavu i onda ti ceremonijalno prica izokola kako ste vi sada zajednica, kako treba da brinete jedno o drugom, za vjek i vjekovma i odjednom, potpisi!
A tamo ugovor bogme malo vise pise.
E sad te svadbe bla bla ko sta voli. Danas na svadbu ne ides bez 100 evrica. Evo skoro sam na jednu isao. Rekao sam mojoj najboljoj, najlepsoj, najpametnijoj da bi i mi mogli svadbu da napravimo. Mozda uleti neka ves masina, tostrer, parocistac sta vec. Al treba to preziveti, pripisa ti si, vrata od sale ka wcu moras da prodjes kroz kolo. I taman kad si pomislio da si blizu vrata, kolo krene u nazad, pa i ti malo nazad, pa malo napred ko rege brate, 2 steps forward one step backwards right on the babylon.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.763
I onda moras mladoj da se slihtas, red je. Mladozenja se zahebava a mladoj se daju komplimenti.
Eeee mladozenja, ovo ono aaa? Svaka cast bate, nema vise zezanja a? opa cupa.
Mlada, divna ti je haljina, izgledas ko torta.
Aj se slikamo.

Cru*

Poznat
Poruka
9.337
nisu uslov za brak, moze se i bez toga :)
za pocetak vise simbolicno posluzio bi bilo kakav prsten, cak i onaj za 500 din...cvece iz baste... :) ja se uklapam jos u 1000 din :D
1000 din ukupno... ili ako placate pola pola?
Treba da nam sracunaju ovi sto nece da plate kafu na prvom dejtu.
Ako nije 500-500 nema vencanja. Msm, moze ako mlada plati sve :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.