Sa koliko para

piše da je potrebno 320 din za venčanje u opštini, verovatno ti treba i izvod i možda još neki papir...
dakle računam da ti je potrebno 1000 din da oženiš ženu koju voliš i koja te voli :)
I dva svedoka ,to je za opstinu.

Ko ce sad da nabraja i racuna sta koliko kosta… prsten, burma, haljina i sve sto ide sa njom, vencanje iz snova, moze na Maldivima, auto, kuca-stan…
I crnac za trojku ....
 
Opstina, takse, nije stvar u parama, nego ona tamo otrci, obuce zastavu i onda ti ceremonijalno prica izokola kako ste vi sada zajednica, kako treba da brinete jedno o drugom, za vjek i vjekovma i odjednom, potpisi!
A tamo ugovor bogme malo vise pise.
E sad te svadbe bla bla ko sta voli. Danas na svadbu ne ides bez 100 evrica. Evo skoro sam na jednu isao. Rekao sam mojoj najboljoj, najlepsoj, najpametnijoj da bi i mi mogli svadbu da napravimo. Mozda uleti neka ves masina, tostrer, parocistac sta vec. Al treba to preziveti, pripisa ti si, vrata od sale ka wcu moras da prodjes kroz kolo. I taman kad si pomislio da si blizu vrata, kolo krene u nazad, pa i ti malo nazad, pa malo napred ko rege brate, 2 steps forward one step backwards right on the babylon.
 
I onda moras mladoj da se slihtas, red je. Mladozenja se zahebava a mladoj se daju komplimenti.
Eeee mladozenja, ovo ono aaa? Svaka cast bate, nema vise zezanja a? opa cupa.
Mlada, divna ti je haljina, izgledas ko torta.
Aj se slikamo.
 
nisu uslov za brak, moze se i bez toga :)
za pocetak vise simbolicno posluzio bi bilo kakav prsten, cak i onaj za 500 din...cvece iz baste... :) ja se uklapam jos u 1000 din :D
1000 din ukupno... ili ako placate pola pola?
Treba da nam sracunaju ovi sto nece da plate kafu na prvom dejtu.
Ako nije 500-500 nema vencanja. Msm, moze ako mlada plati sve :lol:
 

Back
Top