s.o.s.

malecka

Aktivan član
Poruka
1.333
ok, nadam se da cete makar vi biti ql... nista imam jedan problemcic koji mi je tako tesko pao ...

danas sam tek skapirala koliko nista ne predstavljam u zivotu mog najvoljenijeg deckica... :cry: :cry: :cry: ono, znam da sam cesto gadurica i da sam tako ponekad bez veze prema muzijacicima, ali me je UZASNO zabolelo to sto sam skopcala da uprkos silnoj ljubavi koju sam mu pokazala /bila sam mali klovn kad je bio tuzan, poklanjala sam mu raznorazne slatke stvari koje je voleo, napravila specijalno za njega odlican liker + neke slatkise,.../ da nadje neku koja ima manje mozga od mene i bolji izgled on bi sa njom ostao do kraja zivota... to me uzasno boli... znam da sam imala malo nadmen stav prema sebi /"ja sam najbolja za njega"/ ali sam stvarno verovala da smo super par jer se fantasticno razumemo...

raskinuli smo pre godinu dana,on je promenio par devojcica, ali sam se ja tek veceras probudila...

ima li neko mozda maramicu??? :cry: :cry: :cry:
 
/me daje pakovanje maramica maleckoj ... tako... isplaci se, pa glavu gore, i teraj dalje...

malko mi je tvoj post konfuzan, kao najnoviji deckic, a raskinuli pre godinu dana...

A ako se ti osecas kao da nisi nista u njegovom zivotu, onda verovatno i nisi... A samim tim, on te ne zasluzuje... Ne kloni duhom, ocas posla ces naci nekog ko ce te ceniti i voleti...

Poz.
 
Incognito:
/me daje pakovanje maramica maleckoj ... tako... isplaci se, pa glavu gore, i teraj dalje...

malko mi je tvoj post konfuzan, kao najnoviji deckic, a raskinuli pre godinu dana...

A ako se ti osecas kao da nisi nista u njegovom zivotu, onda verovatno i nisi... A samim tim, on te ne zasluzuje... Ne kloni duhom, ocas posla ces naci nekog ko ce te ceniti i voleti...

Poz.

...najvoljeniji ne najnoviji... :wink: stvarno sam bila pravi pravcati andjeo u njegovom prisustvu...!
 
Malecka,sta da ti kazem,plakanje pomaze...Da mu nisi pruzila malo vise nego sto je zasluzio?Nezahvalnost vlada ovim podnebljem,to si verovatno i sama skontala... lose u tome je sto moras sve proci sama ali i uz drustvo,pa ce biti lakse...
 
Da si bila malo losija nego kao sto kazes, trcao bi ona za tobom ovako sedi i placi jer nista se nece promeniti na bolje! Ustvar u graddddddddd pa da vidis ko ce tako za tobom da trci pa sve u krug kada ti postanes nekom rak- rana!!!
 
Donald Duck:
Da si bila malo losija nego kao sto kazes, trcao bi ona za tobom

superiska konstatacija... svojevremeno sam bila u vezi sa jednim njegovim drugom, tako da sam skopcala foru da "placu i oni zbog kojih su drugi plakali kad na njih dodje red" /nazalost ne mogu da se setim autora iste!/...
 
He he ...
Sto rekli svabo, ceh il skot: "Ko zna zasto je to dobro!"
Izvuci pouku i nastavi dalje.
Ja sam skoro imao isti slucaj. Sad sam HAPPY :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :lol: :D :D :D :D
Pozdrav!
PS
Javi se pa da idemo negde u zezanje :wink:
 
He he ...
Sto rekli svabo, ceh il skot: "Ko zna zasto je to dobro!"
Izvuci pouku i nastavi dalje.
Ja sam skoro imao isti slucaj. Sad sam HAPPY :) :lol: :o :D :) :o :D :D :) :o :D
Pozdrav!
PS
Javi se pa da idemo negde u zezanje :wink:
 
ZOOOM:
He he ...
Sto rekli svabo, ceh il skot: "Ko zna zasto je to dobro!"
Izvuci pouku i nastavi dalje.
Ja sam skoro imao isti slucaj. Sad sam HAPPY :) :lol: :o :D :) :o :D :D :) :o :D
Pozdrav!
PS
Javi se pa da idemo negde u zezanje :wink:

- thanx 4 support... trenutno sam bolesljiva inace, kad ozdravim razmislicu o ponudi...
 
Ma mozda se decko jednostavno zasitio tebe i vise ga ne privlacis,mozda mu je dosta da mu ti stalno pametujes i glumis mamu,hteo je malo opustanja. :twisted:
 
malecka:
:cry: ono, znam da sam cesto gadurica i da sam tako ponekad bez veze prema muzijacicima, ali me je UZASNO zabolelo to sto sam skopcala


pa, bas je dobro sto ti se to desilo, jer mozes valjda nesto da naucus..

vidis, to se uvek desi "gaduricama" koje su "tako ponekad bezveze prema muzjacima". male doze nadmenog stava i prepotencije su mozda dobre za samopouzdanje, ali ako preteras zna se sta sledi... ono sto tebi treba je prava doza realnosti i iluzija, a to mozes samo sama sebi da obezbedis.

neko je jednom lepo rekao: "svaka vreca nadje zakrpu". :)
 
Azrel:
malecka:
:cry: ono, znam da sam cesto gadurica i da sam tako ponekad bez veze prema muzijacicima, ali me je UZASNO zabolelo to sto sam skopcala


pa, bas je dobro sto ti se to desilo, jer mozes valjda nesto da naucus..

vidis, to se uvek desi "gaduricama" koje su "tako ponekad bezveze prema muzjacima". male doze nadmenog stava i prepotencije su mozda dobre za samopouzdanje, ali ako preteras zna se sta sledi... ono sto tebi treba je prava doza realnosti i iluzija, a to mozes samo sama sebi da obezbedis.

neko je jednom lepo rekao: "svaka vreca nadje zakrpu". :)

- nisam ja ni u cemu preterivala, dusho :D bash nemas talenat za procenjivanje ljudi... 8)
 
Azrel:
malecka:
:cry: ono, znam da sam cesto gadurica i da sam tako ponekad bez veze prema muzijacicima, ali me je UZASNO zabolelo to sto sam skopcala


pa, bas je dobro sto ti se to desilo, jer mozes valjda nesto da naucus..

vidis, to se uvek desi "gaduricama" koje su "tako ponekad bezveze prema muzjacima". male doze nadmenog stava i prepotencije su mozda dobre za samopouzdanje, ali ako preteras zna se sta sledi... ono sto tebi treba je prava doza realnosti i iluzija, a to mozes samo sama sebi da obezbedis.

neko je jednom lepo rekao: "svaka vreca nadje zakrpu". :)

- nisam ja ni u cemu preterivala, dusho :D bash nemas talenat za procenjivanje ljudi... 8)
 

Back
Top