Ruzne navike

e i sto ima par zena koje poznajem koje te pitaju npr. "Hoces kavu, jel ti kasno sad za nju?" ili npr sipaju ti nesto i pitaju "Jel ti dosta?"
ajme..
ako ti se ne kuva ili ne pije, nemoj je ni nuditi. Ovo je onaj lijep nacin kao da te iz kulture pita hoces li a nagovara te da ne pijes..
Nazalost, kod doticnih sam primorana da odem s vremena na vrijeme..

ovo je glupost onako povelika
ne razumem što bih ti ja kuvala nešto ako ti nje do toga
a ti onda pila iz pristiojnosti ili kako to već ide
pitam, ako nećeš ne moraš, ako oćeš - pa zato sam i pitala.
 
vidim, resetate druge... cek da se postavim kao potencijalna meta :zper:

- do polovine srednje skole sam imala obicaj da grickam pramen kose, pogotovo ljeti na plazi kada ima slan ukus :mrgreen:
- djelim hranu sa bratom, ni najmanje me ne uzbudjuje da mu capim nesto sa tanjira za vrijeme rucka i obratno ili pijem iz njegove case...
- kada rucam, macka mi sjedi u krilu i ima pravo da proviri ivicom stola i provjeri sto imam na tanjiru
- macka/pas/papagaj se kupaju u kadi, takodje, svo troje znaju da se uvale na krevet s vremena na vrijeme :D
- kada sam ucila da vozim bicikl i padala okolo, imala sam obicaj da izgrebem svaku ranu sa tijela, zahvaljujuci cemu i dan danas imam neke oziljke iz datog doba
- ako mi neko, dok sam u gostima, uvali meso u tanjir, ni najmanje se ne libim da ga desetkujem i ostavim 90% a pojedem samo ono sto sam uspjela skroz da ocistim od onog odvratnog gadnog bijelog....

sad idem nazad na trecu stranu da citam :) dobra tema btw
 
fuj,fujovo nije nije navika ali...fuj...
bash sad za rucak bila prasetina i ja pametna:roll: uzmem rep { bash sam nasla } i jedem jedem kad ono negde od sredine,malo dalje vidim na tome dlake,crne dlake....muka mi je...
 
fuj,fujovo nije nije navika ali...fuj...
bash sad za rucak bila prasetina i ja pametna:roll: uzmem rep { bash sam nasla } i jedem jedem kad ono negde od sredine,malo dalje vidim na tome dlake,crne dlake....muka mi je...

bljak!
meni se inace gadi koza sa bilo koje vrste mesa.
i piletinu i prasetinu jedem iskljucivo bez nje!
ovaj tvoj post mi dodje sada umjesto "prijatno" :(
 
vidim, resetate druge... cek da se postavim kao potencijalna meta :zper:

- do polovine srednje skole sam imala obicaj da grickam pramen kose, pogotovo ljeti na plazi kada ima slan ukus :mrgreen:
- djelim hranu sa bratom, ni najmanje me ne uzbudjuje da mu capim nesto sa tanjira za vrijeme rucka i obratno ili pijem iz njegove case...
- kada rucam, macka mi sjedi u krilu i ima pravo da proviri ivicom stola i provjeri sto imam na tanjiru
- macka/pas/papagaj se kupaju u kadi, takodje, svo troje znaju da se uvale na krevet s vremena na vrijeme :D

- kada sam ucila da vozim bicikl i padala okolo, imala sam obicaj da izgrebem svaku ranu sa tijela, zahvaljujuci cemu i dan danas imam neke oziljke iz datog doba
- ako mi neko, dok sam u gostima, uvali meso u tanjir, ni najmanje se ne libim da ga desetkujem i ostavim 90% a pojedem samo ono sto sam uspjela skroz da ocistim od onog odvratnog gadnog bijelog....

sad idem nazad na trecu stranu da citam :) dobra tema btw

meni je ovo uzas!
imam psa kojeg obozavam ali nikad, nikad mu nije bilo dozvoljeno da predje kuhinjski prag!
i u kuci je bio par puta na par minuta, kao stene.
volim ga ali moj stav je da zivotinje trebaju biti VAN kuce!
koliko god cist bio, nikad dovoljno da mi se valja po kuci.
 
meni je ovo uzas!
imam psa kojeg obozavam ali nikad, nikad mu nije bilo dozvoljeno da predje kuhinjski prag!
i u kuci je bio par puta na par minuta, kao stene.
volim ga ali moj stav je da zivotinje trebaju biti VAN kuce!
koliko god cist bio, nikad dovoljno da mi se valja po kuci.
kad sam bila mala, Tina i ja smo znale da podjelimo kornet :zper: liz ona, liz ja
 

Back
Top