Ruski voditelj: Ja sam gej, ali sam ista osoba kao Putin

Uocila sam gresku, osnovnu.
Zasto mislis da gej osoba svoju seksualnost dozivljava kao problem i da zeli pomoc?
Oni uglavnom samo zele da budu prihvaceni u svojoj razlicitosti.
Ne kazem da je idealan nacin izjaviti to na tv-u ali navela sam nemoral koji Putin propagira, znaci da se ne postuje moral vecine, a tako bi trebalo da je u demokratiji. :mrgreen:

Ma ja mislim da bi ti kao mod koji je momentalno dezuran trebalo da i sama ukuckas ime ovog coveka u google i da vidis da je
to jako stara vest ( 14 maj´) i da doktor vadi iz naftalina neke vesti kojima je poodavno prosao rok trajanja:D
Isto radi i Kurir, ali ne moramo bas svi da se drzimo tih vesti ko pijan plota.

A inace gde bi trebalo po tebi covek prizna, kaze da je *****? U nekom mracnom cosku ili bas preko tih masmedija?
 
Uocila sam gresku, osnovnu.
Zasto mislis da gej osoba svoju seksualnost dozivljava kao problem i da zeli pomoc?
Oni uglavnom samo zele da budu prihvaceni u svojoj razlicitosti.
Ne kazem da je idealan nacin izjaviti to na tv-u ali navela sam nemoral koji Putin propagira, znaci da se ne postuje moral vecine, a tako bi trebalo da je u demokratiji. :mrgreen:
Ово је дискутабилно, јер би пре могло бити питање за еволуциону биологију, да ли је(и колико) хомосапиенс моногамна врста.
Хомосексуалност је болест без даљњег, ма колико гејеви пропагирали супротно и митили земљу и небо.
 
Retko ko sa problemom prihvata da ga ima, isto kao i alkoholičar, narkoman, budala koja bije porodicu... očigledano je da e u Rusiji to smatra problemom jer je i zakonom regulisano. I kod nas je bilo slično dok nije krenuo politički uticaj na političare alave na novac.
Je li , a kako je to u Australiji? Ono jes da nije ovde to tema, ali ti si poceo sa mantrom da je nesto negde nenormalno pa se zakonom zabranjuje,
a opet preko puta ( Finska ili Norveska) to je savrseno normalno i zakon to dozvoljava.

Pa bi me sada zanimalo kako je to u Australiji, recimo?
 
Je li , a kako je to u Australiji? Ono jes da nije ovde to tema, ali ti si poceo sa mantrom da je nesto negde nenormalno pa se zakonom zabranjuje,
a opet preko puta ( Finska ili Norveska) to je savrseno normalno i zakon to dozvoljava.

Pa bi me sada zanimalo kako je to u Australiji, recimo?

A zašto bi to na ovoj temi nekoga zanimalo? Pomenuti novinar je u Rusiji, ako se ne varam? Jesi li čula da svaka država ima svoje zakone, ne postoji jedan, univerzalni?
 
Ma ja mislim da bi ti kao mod koji je momentalno dezuran trebalo da i sama ukuckas ime ovog coveka u google i da vidis da je
to jako stara vest ( 14 maj´) i da doktor vadi iz naftalina neke vesti kojima je poodavno prosao rok trajanja:D
Isto radi i Kurir, ali ne moramo bas svi da se drzimo tih vesti ko pijan plota.

A inace gde bi trebalo po tebi covek prizna, kaze da je *****? U nekom mracnom cosku ili bas preko tih masmedija?

U emisiji koja se bavi tom tematikom, da. Inace, zasto bi nas zanimalo koje je njegovo seksualno opredeljenje?
Nadam se da je jasno da sam protiv otkaza i protiv diskriminacije bilo koje vrste.
 
Ово је дискутабилно, јер би пре могло бити питање за еволуциону биологију, да ли је(и колико) хомосапиенс моногамна врста.
Хомосексуалност је болест без даљњег, ма колико гејеви пропагирали супротно и митили земљу и небо.

Ne priocamo o biologiji vec o zakonu koji zabranjuje izjasnjavanje o svojoj seksualnosti a dozvoljava da predsednik siri nemoral. :D
 
Znaci, mislis, da je javno rekao da je strejt, da isto treba da dobije otkaz?

Tim zakonom nisu zabranili strejt propagandu tako da pravno gledano u odnosu na pomenuti zakon ne bi uradio ništa ne dozvoljeno.
Vest je prilično senzacionalistički napisana. Čovek je zloupotrebio svoje radno mesto da plasira informaciju vezanu za svoju intimu. Kolika je to povreda radne dužnosti regulisano je njihovim zakonom o radu i samo po odredbama tog zakona on može dobiti otkaz.
Ne znam šta piše u njihovim zakonima i koje i kakve kazne su zaprećene, ali ono što mi je iritantno je što novinari Kurira plasiraju idiotske članke.
 
Za ljudska prava vaze univerzalni zakoni, a ovo spada u taj domen.

Naravno da ne postoje. Zbog ljudske osobine da često idu ka dekadenciji postoje zakoni koji to regulišu. Do juče nigde na svetu ova tema nije bila ni razmatrana kao nečije pravo, jer nikome nije ugroženo pravo na život, školovanje, lečenje... osim u mnogim državama na brak. Zašto je tako i u našem zakonu... verovatno zato što zakonodavac smtra da je u pitanju veliki problem.
 
Ne priocamo o biologiji vec o zakonu koji zabranjuje izjasnjavanje o svojoj seksualnosti a dozvoljava da predsednik siri nemoral. :D
Тај морал који спомињеш није дефинисан законом, а узгред се и развео по закону, а водитељ(ка) је пропагирао хомосексуалност што јесте већ питање закона.
А поштено речено терао је инат.
 
Tim zakonom nisu zabranili strejt propagandu tako da pravno gledano u odnosu na pomenuti zakon ne bi uradio ništa ne dozvoljeno.
Vest je prilično senzacionalistički napisana. Čovek je zloupotrebio svoje radno mesto da plasira informaciju vezanu za svoju intimu. Kolika je to povreda radne dužnosti regulisano je njihovim zakonom o radu i samo po odredbama tog zakona on može dobiti otkaz.
Ne znam šta piše u njihovim zakonima i koje i kakve kazne su zaprećene, ali ono što mi je iritantno je što novinari Kurira plasiraju idiotske članke.

Pa ovde i diskutujemo o tome da li je zakon dobar, da li diskriminise, da li vladaju dvostruki standardi, nemoral itd...

Slozila sam se da tv nije mesto za to, osim ako je emisija imala tu tematiku, ali smatram da je otkaz preostra kazna.
 
Тај морал који спомињеш није дефинисан законом, а узгред се и развео по закону, а водитељ(ка) је пропагирао хомосексуалност што јесте већ питање закона.
А поштено речено терао је инат.

Naravno, prevara nije zakonom kaznjiva. Razvod je legitiman. Sve je to jasno.
Sustina je da se radi o Predsedniku koji je godinama vodio dvostruki zivot, toliko o njegovom karakteru.
Inace, zakon kojim se diskriminise bilo koja grupa ljudi smatram krsenjem ljudskih prava. Vrlo jednostavno.
 
Дивно, нађите се у Бриселу и поред ,,манекена Писа" удружите ставове.
Слаткоћа.
Оће ти мормонка бити кум?

Strasno! Ja podrzavam tog coveka, pogotovu cenim njegovu hrabrost sto je priznao...svaka mu cast. On je pre svega covek. A ti tumaci to kako hoces.
 
Naravno, prevara nije zakonom kaznjiva. Razvod je legitiman. Sve je to jasno.
Sustina je da se radi o Predsedniku koji je godinama vodio dvostruki zivot, toliko o njegovom karakteru.
Inace, zakon kojim se diskriminise bilo koja grupa ljudi smatram krsenjem ljudskih prava. Vrlo jednostavno.
Мало ко би се одушевио да му децу у јавном забавишту/обданишту негују педереи, а рецимо болесници од туберкулозе би по тој дефиницији били дискриминисани јер не могу радити у наведеним установама.
Болес' је болес', само су гејеви излобирали, уценили и подмитили битне њушке.
Бтв ебеш преШједника без љубавнице....
Кенеди, Линдон Џонсон, Франсоа МеДитеран....

- - - - - - - - - -

Strasno! Ja podrzavam tog coveka, pogotovu cenim njegovu hrabrost sto je priznao...svaka mu cast. On je pre svega covek. A ti tumaci to kako hoces.
Немој тандркати већ правац Брисел....
 
Мало ко би се одушевио да му децу у јавном забавишту/обданишту негују педереи, а рецимо болесници од туберкулозе би по тој дефиницији били дискриминисани јер не могу радити у наведеним установама.
Болес' је болес', само су гејеви излобирали, уценили и подмитили битне њушке.
Бтв ебеш преШједника без љубавнице....
Кенеди, Линдон Џонсон, Франсоа МеДитеран....
.

Mislis da ce homoseksualci nestati nekim cudom? Da i dalje nece vaspitavati decu, biti voditelji, prodavci, automehanicari, profesori ili trgovci?
Guranje problema pod tepih nikad nije davalo rezultate. Niti ce nakakav zakon iskoreniti homoseksualce.
 
Мало ко би се одушевио да му децу у јавном забавишту/обданишту негују педереи, а рецимо болесници од туберкулозе би по тој дефиницији били дискриминисани јер не могу радити у наведеним установама.
Болес' је болес', само су гејеви излобирали, уценили и подмитили битне њушке.
Бтв ебеш преШједника без љубавнице....
Кенеди, Линдон Џонсон, Франсоа МеДитеран....

- - - - - - - - - -

Немој тандркати већ правац Брисел....

Da, da...ajd i ti sa mnom.
 
Mislis da ce homoseksualci nestati nekim cudom? Da i dalje nece vaspitavati decu, biti voditelji, prodavci, automehanicari, profesori ili trgovci?
Guranje problema pod tepih nikad nije davalo rezultate. Niti ce nakakav zakon iskoreniti homoseksualce.
Nije on skinut s programa jer je homo već zbog gej propagande.
A prilično je neozbiljno poveravati decu u ustanove s pedereima, tu se i roditelji pitaju.
 
Mislis da ce homoseksualci nestati nekim cudom? Da i dalje nece vaspitavati decu, biti voditelji, prodavci, automehanicari, profesori ili trgovci?
Guranje problema pod tepih nikad nije davalo rezultate. Niti ce nakakav zakon iskoreniti homoseksualce.

Baš tako, niko nema prqava da njihov problem gura pod tepih, već treba totalno izmeniti odnos ka njihovom problemu i pokrenuti sistema za njegovo rešavanje. Tapšanje po ramenima i priča kako je to dobro, prirodno, ravnopravno... jednostavno nije tačna. Do tada oni žive noramlnim životima, osim onog dela koji im je zakonom ograničen.
Da li je neko pre javnog nastupa bilo šta rekao ovom novinaru, da li je ikoga zanimalo šta on radi privatno? On je prvi iskoračio i izneo svoj agresivni problem i na taj način ugrozio stav većine.
 
Da, da...ajd i ti sa mnom.
Не залазим у геј заједнице.
Постави неки клипић овде за еврогузе и осталу боранију.

- - - - - - - - - -

A ko ce znati da li u decjoj ustanovi radi homoseksualac, pretpostavka je da se nece javno deklarisati? :mrgreen:
Мање више је видљиво.
Углавном.
 

Back
Top