Ruski voditelj: Ja sam gej, ali sam ista osoba kao Putin

Nije on skinut s programa jer je homo već zbog gej propagande.
A prilično je neozbiljno poveravati decu u ustanove s pedereima, tu se i roditelji pitaju.

Ako si gej nisi hendikepiran, homoseksualci mogu da rade apsolutno svaki posao...pa i da cuvaju decu. To je odgovoran posao i mora se raditi profesionalno, tako da tu nema nikakav uticaj privatni zivot te osobe koja ih cuva...bio to muskarac ili zena.

- - - - - - - - - -

Не залазим у геј заједнице.
Постави неки клипић овде за еврогузе и осталу боранију.

- - - - - - - - - -

Мање више је видљиво.
Углавном.

A ti bas mozes da provalis ko je gej ko ne..kakvu moc ti imas opazanja...vau.
 
Baš tako, niko nema prqava da njihov problem gura pod tepih, već treba totalno izmeniti odnos ka njihovom problemu i pokrenuti sistema za njegovo rešavanje. Tapšanje po ramenima i priča kako je to dobro, prirodno, ravnopravno... jednostavno nije tačna. Do tada oni žive noramlnim životima, osim onog dela koji im je zakonom ograničen.
Da li je neko pre javnog nastupa bilo šta rekao ovom novinaru, da li je ikoga zanimalo šta on radi privatno? On je prvi iskoračio i izneo svoj agresivni problem i na taj način ugrozio stav većine.

Cudno, ali kad se neko izjasni javno kao homoseksualac, uopste se ne osecam ugrozenom :D
Je l' to znaci da sam ja manjina? Hocu li i ja biti diskriminisana? :zper:
 
A ko ce znati da li u decjoj ustanovi radi homoseksualac, pretpostavka je da se nece javno deklarisati? :mrgreen:

Niko nije znao ni za ovog iz Rusije, dok se nije javno deklarisao. Dakle nisu mu nikakav prava bila ugrožena, dok nije prekršio zakonski deo o propagiranju homoseksualnosti tj. homoseksualizma. Ni nakon toga mu nisu prava ugrožena, ali je sankcionisan zbog neprofesionalizma, ako sam dobro razumeo.
 
Ako si gej nisi hendikepiran, homoseksualci mogu da rade apsolutno svaki posao...pa i da cuvaju decu. To je odgovoran posao i mora se raditi profesionalno, tako da tu nema nikakav uticaj privatni zivot te osobe koja ih cuva...bio to muskarac ili zena.

- - - - - - - - - -



A ti bas mozes da provalis ko je gej ko ne..kakvu moc ti imas opazanja...vau.
Може свако да буде и жупник...а последице знамо.
Бтв војни пилоти и астронаути у свим земљама су незванично увек хетеро, чак и поред вриштања геј лобиста.
Мсм замисли астронаута у ружичастом скафандеру у Међународној орбитној станици???
:cepanje:
:tambalamba:
 
Cudno, ali kad se neko izjasni javno kao homoseksualac, uopste se ne osecam ugrozenom :D
Je l' to znaci da sam ja manjina? Hocu li i ja biti diskriminisana? :zper:

Ne osećam se ni ja, kao već izgrađena ličnost sa jasno definisanim stavovima, ali šta je sa nađom decom? Znaš li kako to izgleda kad te dete pita - a zašto se njih dve (ili njih dvojica) ljube u spotu, koji je prikazan na TV u podne? A recimo da su deca u pubertetu i ništa ne znaju, osim da su poludeli zbog hormona? I nema potreba za pitanjem da li je to stečeno rođenjem, jer znamo da ima i onih koji se upuštaju u istopolne veze zbog čiste dekadencije i uticaja društva koje sve više propada.
 
Ako si gej nisi hendikepiran, homoseksualci mogu da rade apsolutno svaki posao...pa i da cuvaju decu. To je odgovoran posao i mora se raditi profesionalno, tako da tu nema nikakav uticaj privatni zivot te osobe koja ih cuva...bio to muskarac ili zena.

- - - - - - - - - -



A ti bas mozes da provalis ko je gej ko ne..kakvu moc ti imas opazanja...vau.
Уопште узевши хетеро особе то лако примете.
 
Може свако да буде и жупник...а последице знамо.
Бтв војни пилоти и астронаути у свим земљама су незванично увек хетеро, чак и поред вриштања геј лобиста.
Мсм замисли астронаута у ружичастом скафандеру у Међународној орбитној станици???
:cepanje:
:tambalamba:

Pa da nastrada crna rupa, paz' da ne bi?
 
Може свако да буде и жупник...а последице знамо.
Бтв војни пилоти и астронаути у свим земљама су незванично увек хетеро, чак и поред вриштања геј лобиста.
Мсм замисли астронаута у ружичастом скафандеру у Међународној орбитној станици???
:cepanje:
:tambalamba:
Zasto mislis da ako je neko gej mora njegova boja biti ruzicasta? :D

- - - - - - - - - -

Уопште узевши хетеро особе то лако примете.

Bas ja ne mogu da tvrdim niti da provalim ko je gej a ko ne..mislim, svaka onda cast tebi.
 
Niko nije znao ni za ovog iz Rusije, dok se nije javno deklarisao. Dakle nisu mu nikakav prava bila ugrožena, dok nije prekršio zakonski deo o propagiranju homoseksualnosti tj. homoseksualizma. Ni nakon toga mu nisu prava ugrožena, ali je sankcionisan zbog neprofesionalizma, ako sam dobro razumeo.

Ma to je jasno, samo pitam kolegu kako ce roditelji znati da je neko homoseksualac ako se javno ne deklarise, i kako ce zastiti svoju decu od 'nepodobnih' vaspitaca? Nemoguca misija.

Sto se tice voditelja, kazna je preostra. Ja bih ga zbog neprofesionalizma kaznila da vodi emisije u kojoj ce kolege i gosti biti iskljucivo zenskog pola. :mrgreen:
 
Pa da nastrada crna rupa, paz' da ne bi?
Гејевска верзираност у астрономију!
:cepanje:
:tambalamba:

- - - - - - - - - -

Zasto mislis da ako je neko gej mora njegova boja biti ruzicasta? :D

- - - - - - - - - -



Bas ja ne mogu da tvrdim niti da provalim ko je gej a ko ne..mislim, svaka onda cast tebi.
А да се не пренемажеш, а?
 
Pa ovde i diskutujemo o tome da li je zakon dobar, da li diskriminise, da li vladaju dvostruki standardi, nemoral itd...

Slozila sam se da tv nije mesto za to, osim ako je emisija imala tu tematiku, ali smatram da je otkaz preostra kazna.
Ma, OK. U prvoj rečenici sam se nadovezala na tvoj komentar i iznela zbog čega mislim da ne bi povredio taj zakon.
Ostatak mog posta se odnosi na celokupnu vest koja je nepotpuna i proizvoljna, a sad vidim da se sve desilo pre 3 meseca.

Vidi, kako god da se uradi pravi se diskriminacija, samo što je nekome palo na pamet da propagiranje jedne sexualne orijentacije nazove pozitivnom diskriminacijom. I tu vrstu diskriminacije imamo u nekoliko segmenata kada su u pitanju manjinske grupe (bilo koje).

Paralelne veze, razvodi, dvostruki životi su vremenom postali sve prihvatljiviji ili bar nešto na šta se većina ne zgražava kao što je radila pre 100 godina.

I, na kraju šta su ljudska prava i slobode, prava manjina i sl? Onog trenutka kada su ih UN stavili na papir i pobrojali, tog trenutka su ih i ograničili. I ne samo to, nego ih nameću kao standard.
 
Molim vas da ne komentarisete druge forumase i postavljaca teme.
Tema o zakonu u Rusiji jeste bila, ukoliko vas ovaj dogadjaj ne zanima ne morate postovati.
Tema se seli na Hroniku.

Ne brinite navikao sam. Nemaju argumente pa se uvek bave mojom licnoscu.

Da dobio je debele pare. Svakako nije ovo uradio iz licnih pobuda. Vec da bi pravio skandale od kojih LGBT zive.
 
Ne osećam se ni ja, kao već izgrađena ličnost sa jasno definisanim stavovima, ali šta je sa nađom decom? Znaš li kako to izgleda kad te dete pita - a zašto se njih dve (ili njih dvojica) ljube u spotu, koji je prikazan na TV u podne? A recimo da su deca u pubertetu i ništa ne znaju, osim da su poludeli zbog hormona? I nema potreba za pitanjem da li je to stečeno rođenjem, jer znamo da ima i onih koji se upuštaju u istopolne veze zbog čiste dekadencije i uticaja društva koje sve više propada.

Pogodio si sustinu. Mi im nismo ciljna grupa. Propaganda koju oni sprovode je usmerena ka tome da nama zacepe usta, da se nebismo bunili, s druge strane, ako pogledate sve se cini da se deca kodiraju i da se od njih prave osobe koje ce rasti na lgbt vrednostima. Uzmi sve sto ti zivot pruza. Namerno se precutkuje da pod tim uticajima deca se dovode u zbunjujuce stanje. Pogledajte kako se u npr filmovima gay osobe uvek prikazuju kao dobre, pametne, cak od skora crtani heroji naprasno postaju gay. Kakva se poruka salje?

Zato su Rusi zabranili propagandu. Svesni su sta ovi rade.
 
Nije on skinut s programa jer je homo već zbog gej propagande.
A prilično je neozbiljno poveravati decu u ustanove s pedereima, tu se i roditelji pitaju.

Vidiš, ovde se nipošto ne slažem jer poznajem slučaj u jednoj obrazovnoj ustanovi gde je vaspitač gej, a tvrdim da je daleko pogodniji za rad sa decom od pojedinih vaspitačica koje samo bace igračke deci i odu da ćaskaju sa koleginicama.

- - - - - - - - - -

Pogodio si sustinu. Mi im nismo ciljna grupa. Propaganda koju oni sprovode je usmerena ka tome da nama zacepe usta, da se nebismo bunili, s druge strane, ako pogledate sve se cini da se deca kodiraju i da se od njih prave osobe koje ce rasti na lgbt vrednostima. Uzmi sve sto ti zivot pruza. Namerno se precutkuje da pod tim uticajima deca se dovode u zbunjujuce stanje. Pogledajte kako se u npr filmovima gay osobe uvek prikazuju kao dobre, pametne, cak od skora crtani heroji naprasno postaju gay. Kakva se poruka salje?

Zato su Rusi zabranili propagandu. Svesni su sta ovi rade.

Nažalost, ne može se od vas stići na red da vam se začepe usta, tako da ne brini.
 
Vidiš, ovde se nipošto ne slažem jer poznajem slučaj u jednoj obrazovnoj ustanovi gde je vaspitač gej, a tvrdim da je daleko pogodniji za rad sa decom od pojedinih vaspitačica koje samo bace igračke deci i odu da ćaskaju sa koleginicama.

- - - - - - - - - -




Nažalost, ne može se od vas stići na red da vam se začepe usta, tako da ne brini.
Naprotiv vi ste uspesno zacepili usta npr u svim zemljama EU, ali sva sreca ima neko ko je i vama stavio brnjicu.

E sada sto se tice tog vaspitaca, pametno bi bilo da roditelji zahtevaju da se skloni na neko drugo radno mesto s obzirom na njegovu zainteresovanost za decu.
 
Nemoj samo da se iznenadiš previše kad saznaš da ti je prvi komšija gej. A dešava se.
:rotf:
Комшија Геза, челобаште ове године пуни 8 банки, предратна конструкција, онда се нису штанцовали такви, комшија с десна је предао меч чини ми се још 2010, метил алкохол, прво је ослепео, а потом остало, а комшија с лева је био опседнут женама и девојкама од основне школе.
А ионако смо гејеве, цигаЊе, џепароше и сличне популације послали у БГ-је-свет.
 
Znaci, mislis, da je javno rekao da je strejt, da isto treba da dobije otkaz?

ne bi dobio otkaz ali bi ispao glup i smešan
nije fer što je dobio otkaz taj gej Rus, treba ga vratiti na posao
ali shvatite više da se niko ne može NATERATI da voli ili poštuje bilo koga, to se STIČE radom, poštenjem, znanjem, a nikako IZJAŠNJAVANJEM
unećete STRAH među normalne, nenasilne strejt ljude tim zahtevima da moraju da vole i poštuju gej populaciju
a ista nasilnička bagra će i dalje da pegla i nas i gejeve i džaba vam zakoni kojima ćete na silu uvesti "ljubav"
samo pravite nove frontove, bez veze
(ne ti moderatorko, pisao sam uopšteno)
 
Vidiš, ovde se nipošto ne slažem jer poznajem slučaj u jednoj obrazovnoj ustanovi gde je vaspitač gej, a tvrdim da je daleko pogodniji za rad sa decom od pojedinih vaspitačica koje samo bace igračke deci i odu da ćaskaju sa koleginicama.

- - - - - - - - - -



Nažalost, ne može se od vas stići na red da vam se začepe usta, tako da ne brini.
Разоткриће се тај временом, иначе могу и ја да тврдим да сам срео Кенедија за Петровдан у Србобрану на сеЛској слави, шетао је с Блајбингером.
 
Vidiš, ovde se nipošto ne slažem jer poznajem slučaj u jednoj obrazovnoj ustanovi gde je vaspitač gej, a tvrdim da je daleko pogodniji za rad sa decom od pojedinih vaspitačica koje samo bace igračke deci i odu da ćaskaju sa koleginicama.

- - - - - - - - - -



Nažalost, ne može se od vas stići na red da vam se začepe usta, tako da ne brini.

A ti želiš nekome da začepiš usta?
Što se tiče gej vaspitača, vozača autobusa, pekara, molera, doktora... njihova stvar, sve do trenutka kad pređu granicu i o tome počnu da propagiraju. Tada vrše agresiju na većinsku grupu na način koji sam već objasnio. Umesto da se troše pare na propagandu, daleko bi bolje bilo da se ulažu u nalaženje rešenja za vaš problem. Tu nasilju nema mesta, samo pomoć onima kojima je neophodna.

- - - - - - - - - -

:rotf:
Комшија Геза, челобаште ове године пуни 8 банки, предратна конструкција, онда се нису штанцовали такви, комшија с десна је предао меч чини ми се још 2010, метил алкохол, прво је ослепео, а потом остало, а комшија с лева је био опседнут женама и девојкама од основне школе.
А ионако смо гејеве, цигаЊе, џепароше и сличне популације послали у БГ-је-свет.

E baš ti hvala. :evil:

:mrgreen:
 

Back
Top